Българо-американско училище от 1ви клас?

  • 11 601
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 119
от сайта не мога да установя таксата за ученици в основно училище - виждам такса за детска градина и такса за предучилищна паралелка.

дали някой може да сподели повече информация !?
[/quote/

Таксата до 5 клас включително е 17 075 евро на година. Нали за англо-американското питаш, Ливиат?

# 16
  • Мнения: 567
Да, подсети ме детска градина на Овъргаз е в момента, но управителката тогава ( началото на миналата година) ми каза,че в новата сграда се предвижда и основно училище да има.
Може и да ги е забавила кризата със строежа щом не се рекламира ...
Управителката, имаш предвид директорката предполагам - г-жа Евгения Елмазова. Тя е огнена.   bouquet А основно училище си има отдавна. Просто всички за сега - и ДГ, и училището са си на старото място. А в новата база предполагам ще се пренесат заедно.

# 17
  • София
  • Мнения: 320
Благодаря spasdidi,трябва скоро да намина пак да разпитам за таксите на новото място...

# 18
От първи клас за това съм чувала само, но то се води по-скоро англо-американско, с български като втори език.
http://www.aas-sofia.org/

Не знам дали става дума за същото. И на мене би ми било интересно.

някой има ли впечатления от това основно училище !?

Знаете ли дали дипломите, издавани в Англо Американското училище се признават от МОН вече. Четох статия, че има такова подписано споразумение.... Кандидатставаме за там и тази информация ще ми е много важна за окончателното решение. Благодаря!

Е, това е училищеТО. В смисъл било страхотно. Но е ужасно, ужасно скъпо.

# 19
  • Мнения: 1 426
от сайта не мога да установя таксата за ученици в основно училище - виждам такса за детска градина и такса за предучилищна паралелка.

дали някой може да сподели повече информация !?
a какви са таксите, защото аз не мога да ги видя?

# 20
Знаете ли дали дипломите, издавани в Англо Американското училище се признават от МОН вече. Четох статия, че има такова подписано споразумение.... Кандидатставаме за там и тази информация ще ми е много важна за окончателното решение. Благодаря!

# 21
  • Мнения: 9 209
Американското училище от 1-12кл е в Панчарево ...дъщерята на Наталия Симеонова учи там НОООООО таксата на година е 12,800Евро Whistling

http://www.aas-sofia.org/admission/fees/

http://www.aas-sofia.org/contact/location/

# 22
Да, таксите са много високи - за първата година е EUR 17075.- и следващите по около EUR 12000.- на година. Дали, обаче, дипломите им се признават от МОН, някой може ли да ми помогне с такава информация?

# 23
  • Мнения: 4 877
Да, таксите са много високи - за първата година е EUR 17075.- и следващите по около EUR 12000.- на година. Дали, обаче, дипломите им се признават от МОН, някой може ли да ми помогне с такава информация?

Те не са по програма на МОН и няма как да им се издават български дипломи. В нашата тема "Клуб "Родители- частно образование" пишеше 1 момче от ААУ - Сашо ААУ. Прегледай му постовете в предната ни тема. Има доста интересни неща.

# 24
  • Мнения: 1 426
AAA и ААУ - едно и също училище ли е или са различни.

# 25
  • Мнения: 4 877
AAA и ААУ - едно и също училище ли е или са различни.


Различни са. Едното - ААА е в кв. Дружба, другото - ААУ е в Панчарево.

# 26
  • Мнения: 1 426
аз питам за таксите на ААА, някой да има информация

# 27
  • Мнения: 397
Пинко, не си права.
Дъщерята на Наталия Симеонова (Виктория) учи в Италианския лицей в Горна баня в 3 клас. Те само живеят в луксозен комплекс в Панчерево.
Само за протокола. 

# 28
  • Мнения: 9 209
еми грешно са ми клю-кнали 
както и да е / от итал.лицей всички нормални родители са пропищели.....децата имат отлични оценки но де факто немогат да пишат, а за дисциплината ..... /някой/ от децаТа заплашвали учителките с родителите си ако...

Общи условия

Активация на акаунт