149 СОУ

  • 2 151
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 371
Мами , имам нужда от помощ Praynig! Синът ми е разпределен за втората си матура в това у-ще , за което знаем само , че се намира в Овча купел 2. Ще съм много благодарна , ако има някой , който да ме ориентира къде горе-долу се намира и как можем да стигнем до него от Младост1?
Зная , че  маршрутна линия 24 се движи до Овча купел , ама стига ли до това у-ще ?
Предварително благодаря !

# 1
  • Мнения: 7 263
gospojata   Hug ето го 149-то СОУ
За жалост 24 не стига до там, от Младост единствената пряка връзка е със 111 до спирката на околовръстното на Овча купел 2 и от там има 10-тина минути пеша между блоковете.
Поиграй си с мащаба и ще видиш, но на практика като слезеш на спирката вървиш почти само на право през квартала между блоковете и стигаш до училището.
оххх забравих най-важното  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed newsm10

# 2
  • Мнения: 3 371
Лени ,  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes!Много ти благодаря , миличка!Благодаря ти и за палцестискането ! Чакам включване  Wink

# 3
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 779
Маршрутка № 15 спира точно пред училището.

# 4
  • Мнения: 7 263
Да ето го маршрута и http://www.sofiadnes.com/modules.php?m=guide&goid=1339, ако има място, от което може удобно да се хване newsm78

# 5
  • Мнения: 3 371
Много благодаря ! Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт