Слънце грее,всичко зеленее ЯНУАРСКО чедо песни пее

  • 21 969
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 056
Неда, честит рожден ден на патерица! Ето целувки и от мен   love001  love001  love001  love001  love001

Приятно изкарване на баловете, Деси!

Ако имаш запис на Вярка дай линк да го видя, че не можах да я гледам.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 155
Неда, честит рожден ден със закъснение, мила! Да си здрава и много да те обичат близките  Grinning

Вивка, то на почти всички ни предстои (най-вече от септември) нова градина и мисли дали ще се адаптират бързо. Успех ви желая, дано пък новите госпожи му паснат на Калата още от началото  Peace Hug

И аз да ви се похваля - извадихме късмет - Вики се класира в едно ОДЗ до нас (Мечо Пух), е, не е това, което първоначално исках, но това ни е по-близко и всичките й приятелчета са там, та ще се борим да са в една група. Хайде, софийските страсти с градините - споделяйте - кой, къде,как!

Мишле, и аз онзи ден да ти пиша - снимай го това бижу за Ели и ние да го видим. Я, дай линк на онлайн магазина (може и да не го цензурират), че все го забравям.

# 32
  • Мнения: 4 523

Ние ще почиваме на море (две мнения няма).

Хохо, чакай да ти изровя мненията от миналата година, че помня, че се кълнеше повече на море да не стъпваш.  Joy Майтап де!  Hug
Не можах да гледам Вяра в 'кой е по- по- най-', бях малко заета, дали го има в сайта на бтв да го гледам? Или качено някъде?
И понеже нещо бях позачезнала, да поздравя всички с отминалите празници, че те един и два ли бяха! Специални поздрави на Рождениците!  Hug
Ние сме ОК, Стефан тази седмица е 'абитуриент'  Joy, на 1.06 вече влиза в градината. Обаче какво ще го правя не знам. "не искам", та 'не искам' на градина! Искал на ясла, нашият!  Confused Добре, че отиват няколко дечица от групата заедно, та да не се чувства самотен. А после ще се присъединят и по-малките им другарчета. Макарончо пък влиза в неговата група в яслата.
Купихме на Фефо колело, голям врънкане беше за тоз артикул и като го купихме сега какво? Седи отгоре му като на столче и се хвали, че имал колело. А кой да натиска педалите?! Надявам се скоро да се научи как става номера с придвижването, за да не ми стои като паметник насред хола това колело.
Хайде, отивам да дочитам, че не ви четох много, надявам се да не зачезвам пак за дълго.  Hug

# 33
  • Мнения: 3 336
Неда, да сте живи и здрави и двете с майка ти! Много поводи за радост и усмивки ви желая  bouquet Много се посмях с твоя Калоян, ама ти си знаеш какво ти е било Confused

Много благодаря за пожеланията за мъжа ми, ето почерпка по случая:



Галита,сайта още не е готов и не се знае дали изобщо ще го правим, нещо не ми върви на сайтове. Но пък този месец ми вървя добре, ударих нов рекорд, направо невероятно в тази криза bowuu Много съм доволна от себе си Mr. Green Да се самопохваля, че ми умря циганката Joy Мога да пусна снимки на бижутата от каталога на мейл на който иска, пишете на лични който искd, тук не смея да пускам снимки, само на това на Ели ще пусна, че й е подарък Grinning

Дес, и аз изпуснах Вяра за мое най-голямо съжаление Sad Весело изкарване на бала Heart Eyes

Честито на всички класирали се за градините, успешна адаптdция от мен Hug Ние започваме през септeмври в градината.
http://family.webshots.com/album/572383549iWmpmW

Ето все пак снимките, Вивка, успях Mr. Green Комплектче е - колие и гривна. Цвета на кристалите на верижката е бледо розов, а на сърчицето е халемеон, между розово, синьо, лилаво.
Много са мътни, но са снимани с телефона ми, кабела за апарата не го знам къде е Embarassed И Елена не е в особено добро настроение Laughing

Последна редакция: пн, 25 май 2009, 17:07 от mishlentze

# 34
  • София
  • Мнения: 2 210
Здравейте Simple Smile
За първи път влизам в ролята на отчетен "спамър", но пък идеята си заслужава риска Simple Smile
Ако се чудите как да зарадвате децата си за първи юни, а в същото време имате желание да направите и нещо добро, просто ей така Simple Smile,
можете да се присъедините към тържеството в София.
Подробности:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=395157.0
БЛАГОДАРЯ ВИ!   bouquet  bouquet  bouquet

# 35
  • София
  • Мнения: 1 155
момичета,имам спешна молба: ако имате някое стихотворение за 1 юни да ни го дадете (че на Вики й дадоха от яслата пред 2-3 седмици и ние сме го забравили и загубили  Embarassed) А мъжа ми не иска да ги кара лелите да преписват наново.
Из нета не намирам нищо подходящо!
Благодаря предварително!

# 36
  • Мнения: 2 553
Здравейте и от мен Simple Smile

Как сте, мили дружки?

Ние сме добре. Али има концерт в Сатиричния театър в петък и е много въодушевена. Каза ми, че трябва да е с рокля и на две опашки, а аз да й пляскам много и после да я взема  Laughing

Галитка, а тематиката на стихчето каква да е? Иначе знам от Алекса едно за охлювчето - ще ти го напиша:

"Охлювче излез
слънце грее днес,
покажи рогца,
похапни листа.
Охлювче, паси,
къщичката си носи,
щом се умориш
в нея ще заспиш"  Laughing Laughing Laughing

Друго не се сещам.

Поздрави!


Последна редакция: ср, 27 май 2009, 12:04 от Vili4ka

# 37
  • София
  • Мнения: 1 155
ейй, вече концерт на голямата сцена, а! Я разкажи повече, и снимки после ще пуснеш!
Мерси за стихчето - на мен ми трябва за 1 юни нещо да е подходящо, но Вики напоследък е на тема охлюви (живи, на село ги хваща и им пипа рогцата бррр Wink ) та с радост ще ги казва.
Ако някой се сети нещо стихче за детето ...

# 38
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Първи юни

Нека палав вятър
люшка знаменцата,
птици да запеят
рано призори.
Днес е Първи юни
празник на децата,
радостни да бъдат
детските игри.



НЕКА НИ ЦЕЛУНЕ

Нека ни целуне,
ласкав Първи юни,
та да са честити
в този ден игрите.

Та да има мама
радост най-голяма.
та да има татко
син-юнак крилатко.

Та да има песен
в тоя ден чудесен-
ябълката-слънце,
гълъбчето-зрънце...

Нека ни целуне
ласкав първи юни,
та да са честити
в този ден игрите.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 155
Вивка, благодаря!  Hug
А на теб няма ли да ти дойде музата за нещо в рими по повода?  Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 690
Здравейте, мацки!!!

Затрих се, ама бяхме със сестра ми и дечурлигата в Монтана. Върнахме се преди седмица, ама пък компа се беше скапал  ooooh!

Какти и да е..
Първо искам да честитя на всички имали повод да празнуват. Бъдете живи и здрави   bouquet

Гале, как беше на Извора? Надявам се да не сте се разочаровали. Ще идваш ли на протеста на 01.06? Аз съм там и не само поради факта, че Коко не го взеха в градинките тук...

Момичета, подкрепете ни в протеста пред Общината ( http://hostbg.biz/protest/#) или поне виртуално в подписката:
http://www.bgpetition.com/nedostig-na-mesta-detskite-zavedenia-Sofia/index.html

Ще пиша повече утре, че сега ми се спиииии....

# 41
  • София
  • Мнения: 615
Благодаря на всички за поздравленията! Да ви се връщат.
petenceto Здравей - ела огрей! Подписах Петицията и дано има успех! Кажи как са децата.
VIVKA Чудесни стихчета, ще взема да науча поне едно, та да поздравя децата и колегите. Wink
При нас както щяха да местят Камен в градината от м.сеп., така вчера ми казаха от юни, освен това ще има сборни групи, градината е дежурна и ще правят и ремонт - смяна на дограми и покрив. Положение тежко за всички участници в ситуацията. Камен взех да го подготвям, но той каза, че си иска при бебетата, защото им е батко и има много хубави коли. Категорично не искал добрата нова госпожа, защото си иска лошата, нея я обичал. Напоследък е отрицание на отрицанието - обичал стари коли и се радва на всички трошки по паркинга, които даже не са в движение - това е - иска да му купим стара кола. Shocked Сигурно аз трябва да си играя да я овехтя, за да му я подарим.
Вчера ми казаха и друга отчайваща новина - предстояли сериозни реорганизации в детските градини. Работното време щяла да е намалено от 8 до 17 например, а не както сега от 7-19 часа. Щяло да има само по една г-жа, която да им води занятията и да има часове преди обяд и след обяд, през останалото време ще има две помощник възпитателки, които ще се сменят. Най-лошото за мен е , че ще изгонят всички утвърдили се кадри, тъй като никой няма да го устройва това разкъсано раб.време. Ако живее далеч, какво ще прави докато децата обядват и спят или ще се вози на пред- назад по градски транспорт. Не знам , ще видим какво ни чака, но май няма да е хубаво. Sad
mishlentze как не те беше срам да черпиш за мъжа си с желирани бонбони, а не удари по едно питие в масата /страницата/.  Grinning  Бижуто на Ели е истинско бижу, чудесно е .

# 42
  • София
  • Мнения: 1 155
...Вчера ми казаха и друга отчайваща новина - предстояли сериозни реорганизации в детските градини. Работното време щяла да е намалено от 8 до 17 например, а не както сега от 7-19 часа. Щяло да има само по една г-жа, която да им води занятията и да има часове преди обяд и след обяд, през останалото време ще има две помощник възпитателки, които ще се сменят.
Неда, ти хвърли в пОтрес нашето семейство (пък и други също)! Какви са тези слухове, тази информация на какво ниво е? Това е безумно с работното време, че колко хора работят до 17 ч. (че и по-рано) да си взимат детето на време! Или сега трябва толкова да сме им благодарни, че са ни приети в градина, че и до обяд да ни ги гледат пак да сме доволни  Crossing Arms Я, раздуй малко повече информация.

И на мен ми беше чудно, когато почвахме ясла и лелите казваха - 'сега реват, че почват, пък после като пораснат реват, че ни напускат'  Crazy И аз отсега й говоря на Вики колко хубаво щяло да бъде в новата градина (дано се падне с познатите деца в една група), какви нови неща щели да правят и т.н ... а тя има-няма и вика 'нее, искам си при леля Божкова'  Naughty

Мишленце, много нежно е бижуто на Ели,наистина. Прати и на моя мейл каталози (в профила ми го има) да разгледам. Браво за успеха - нека и занапред да ти върви!

Лелее, голямо затишие в нашата тема напоследък! Толкова ли безинтересни си станахме! Хайде дайте някое албумче със  снимки да погледаме, поне се пораздвижи темата!  Laughing

# 43
  • София
  • Мнения: 615
galita и аз се шашнах и затова споделих, разбира се няма нищо сигурно, просто две г-жи от градината ми казаха, че предстоят сериозни структурни промени и това, което вече казах се обмисляло да е в тях. И те са притеснени , че реформата е в ръцете на хора, които нямат представа как се гледат деца. Ще поживее и ще видим! Не исках да всявам паника!
Камен вдига температура, отивам при него. Sad Каза, че е паднал от пързалката и си е ударил главата затова го боли. Може ли да има връзка с температурата, как мислите?

Последна редакция: пт, 29 май 2009, 22:47 от Neda

# 44
  • Мнения: 2 553
Момичета, тук съм от както бях бременна с Али ... Покани ме Касиопея, дойдох и вие ми станахте витруалните приятелки, с които споделям добро и лошо ... Знаете, че се развеждам, (най-накрая се престраших ... 7 месеца по-късно ... )

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 15:10 от Vili4ka

Общи условия

Активация на акаунт