ООД "112 Арабски петролни кладенеца" с БГ участие

  • 22 975
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 21
DELTA DELTA #Crazy #Crazy какви са тез баници и айряни бре душа.Имай милост.Аз съм на диета.Както вече ви казах работя в старчески дом и преди месец там започнахме проект-опитваме се да съберем пари за да купим мини bus за резидентите.Та аз с още 2 колежки решихме да направим спонсорирана диета.Ние сме на диета и за всеки килограм които загубим другите колеги и мениджерката ще ни плащат като парите отиват в фонда за минибуса.Това често се прави тук с благотворителна цел.Та така.

# 16
  • Мнения: 216
Деси,къде се записват желаещите за участие в петролния добив Laughing-щото ни в Ливан има петрол ,нито съм от бг участниците Laughing...
Честита 112-Дано нашият форумсkи петрол не предизвиква онова,което се случва заради петрола по въпросните земи Confusedbouquet  bouquet  bouquet

# 17
  • Мнения: 206
Добро утро, арабелки.
Монсун шамията е дреха, като абаята, дано не греша Simple Smile Simple Smile
И тъй като от вчера съм на катарска вълна, да пусна и последната новина оттам:

Катарският министър на търговията загина в катастрофа
 Министърът на търговията на Катар шейх Фахд бин Джасем бин Мохамед ал-Тани загина в автомобилна катастрофа, съобщава Ройтерс.
Автомобилът на 40-годишния Ал-Тани, управляван лично от него, се сблъскал с джип „Тойота Ландкрузър", движещ се с висока скорост в насрещното платно. Министърът бил откаран в болница с множество наранявания, но лекарите не могли да го спасят.
В автомобила на Ал-Тани е имало и още един пасажер, който също е бил хоспитализиран с тежки травми. Ал-Тани бе министър на търговията и бизнеса на Катар от юли 2008 г.


# 18
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
запис и добре стъкмена теми4ка, с топ оригинално заглавие! дес, много овации от туниско!
добре дошла на ивелина, от египет! много интерес ще има, готви се да разказваш, детайлно! разбирам ,4е папа е местен, нали? препоръ4вам ти пасаван за бебето, ние така се прибрахме и вадихме бг паспорт, но подготви си документите за да му ги извадиш в бг! Hug
сега ще е куриоз ,ако не дойде бг паспорт и да се наложи да искаме виза за дребка, като арабелка!дай боже да имаме документи  ве4е ,ако наистина пътуваме!! Thinking
наде, инфото ми идва тъжно за сутрин на кафето, бре! ама и младо мом4е е загинало!  Sad
панда, браво за диетата, добре,4е не раз4итат за спонсориране на мене, ще си умрат без бус  горките хора!
сега да будя моите,4е сме на градина!
а забравих : в4ера  линда цял ден се моли да отпусне за нея дядо боже  поне 2 4аса слънце ,4е да иде на италианския манеж! ей ,4у я бог и отиде! безстрашна била разправя свекъра ми!осморки, нагоре-надолу, въртеливи люлки, няма страх, другите викат, тя се кефи! така е, от  корема я готвим за пилот на ракета за марс,с тези летения!сега  интересно тя сама иска да е пилот, викам да не влезеш в историята на тунис? но тарикатите европейци бая скъпо са пуснали удоволствието на децата ,никакви карти ,никакви промоции! всяко пускане  1.5 евро близо! нашата поне 6 пъти се е пробвала,ако не и пове4е! а аз мискината се върнах до слип мокра, само за един километър ,вси4ко прогизна, двоен душ пернах блеш флус Mr. Green!

# 19
  • Мнения: 206
Марси, сори ка... Айде по едно фрапенце за нас двенките и Линдичка, другите арабелки още поспинкват... Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 7 924
...
КайветУ кой ще го сложи....
Покрай мойту МилУ който е посещавал онез свети земи нинам колко пъти  е ходил по светите места  намазва ли и Кака ти Делта Хаджилък? ...

[Разбърка си захарта в кафето.] Аааа става става. Я мойта баба и тя не е ходила ама и викат хората баба хаджийка нали.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 911
Да кажа и аз Привет в новата тема,между готвенията,в момента правя сочното пиле на маги с чесън с гарнитура от пържени картофи и гъби с ориз  Mr. Green,имам да храня 4 гърла дано да им хареса и да не се изложа,сложих малко бира за сос,ммммммм цялата къща ухае  Mr. Green
Дина (Ивелина)    bouquet добре дошла,много ще се радвам ако се присъединиш трайно към нас и разказваш от извора за Египет,в кой град живеете  Flutter,съпругът ти маср или наше момче е,от колко време живеете там,ох толкова много въпроси имам  ooooh!дано да имаш време да споделиш повече за себе си  Peace ние обичаме да четем  Mr. Green
Наде
  Heart Eyes днес сутринта те сънувах ,разхождам се аз безцелно из Варна ,първо бях в новопостроеният ни мол облечена като японка  #Crazy,после изведнъж попадам пред вратите на арабско кафене и тъкмо си мисля да вляза и ти излизаш от вътре с няколко жени,аз ти се обадих но ти в началото не ме позна,после обаче като ти казах коя съм се сети и започна да разказваш нещо (обаче не го помня)   Flutter,според мен аз сънувам предстоящата ви среща в Русе  Mr. Greenда направите снимки и кратък повествователен разказ за клюките които ще си размените и да пиете по едно кафенце и зарад нас  Hug

# 22
  • Мнения: 206
Либра ще имате пълна информация за арабския семинар в Русе. Рафаела после може да докладва и лично във Варна, вие и без това много се одрямахте там, никакви срещи, никакви трепети... хайде де, сезона се отваря веке....

# 23
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
да ви се опла4а, синът  ми е с  варицела ,доколкото разбрах по описанието! щерката и тя 4ака да прихване до 10 дни! и е бясна ,4е има  да ходи по балове и да си довърши даскалото баш на класната ще се клецне в къщи!4акам да се върнат от болницата и да  видя какво е последно!дано минат леко ,4е са големи ве4е! Sad ooooh! Sick

# 24
  • София
  • Мнения: 7 924
Да кажа и аз Привет в новата тема,между готвенията,в момента правя сочното пиле на маги с чесън ....

Ако говориш за тия дето се слага в найлоновите торбички, тогава смело тури и нарязани картофи вътре в торбичката (добавяш две три супени лъжици вода). Тъкмо сега ще го правим за втори път и стават направо страхотни. Така като се замисля сигурно и и гъбите може да се курдисат вътре, ама не съм го пробвал.

Ние ся си купихме само торбички от Фантастико и ще правя аз експерименти та ще докладвам своевременно за резултатите.

да ви се опла4а, синът  ми е с  варицела ,доколкото разбрах по описанието! щерката и тя 4ака да прихване до 10 дни! и е бясна ,4е има  да ходи по балове и да си довърши даскалото баш на класната ще се клецне в къщи!4акам да се върнат от болницата и да  видя какво е последно!дано минат леко ,4е са големи ве4е! Sad ooooh! Sick

Ти пък не бързай да се ядосваш де - може пък нищо да няма.

Последна редакция: сб, 02 май 2009, 16:59 от дядо хаджия

# 25
  • Варна
  • Мнения: 911
Да кажа и аз Привет в новата тема,между готвенията,в момента правя сочното пиле на маги с чесън ....
Ако говориш за тия дето се слага в найлоновите торбички, тогава смело тури и нарязани картофи вътре в торбичката. Тъкмо сега ще го правим за втори път и стават направо страхотни.
Както казва Карлсон който живее на покрива - Е готово глътнахме го  Mr. Green ,стана изкючително крехко и наистина сочно,всеки залък се топеше в устата,вече реших, ще купя пликове за печене и само в тях ще готвя   chef,пък и за диетично минава,не слагаш олио,то само си пуска мазнинка  bowuu
Баща ми за вечерта е обещал да прави баница с кайма,у дома той е майстор на баниците,засрамва и майка ми и мен  Blush,така че очертава се пак голяма хапка  ooooh!,ще се постарая да я съчетая с упражнения и повече движение само дето времето нещо се чумери, на сън ме избива  Rolling Eyes
Вчера излизахме с една приятелка и нейното бебче на 4 месеца ,много слънчево мишле ,накупихме му много дрешки и ританки ,почерпихме се за празника ,след което отидохме у тях,а там една голяма бяла писана с шарени петна засукала мустаци ,посрещна ни с мяукане Вземи ме Вземи ме  Heart Eyes,ех как и се радвах,намачках я от любов,отначало бягаше но после като свикна ме душеше по носа и лягаше в скута ми мъркайки доволно,исках да и изям ушите толкова беше сладка .....казах на моята приятелка аз повече на котето се радвам отколкото на бебо  Blush
Марси лошо явно е сезонът на варицелата,дано леко да я изкарат   Praynig,и най важното да не се чешат че остават белези после  ooooh!
Наде  Crazy Раф е тайният ми информатор  Mr. Green,пращам я с камера да записва  Party

# 26
  • София
  • Мнения: 7 924
Може ли моля една експресна консултация, щото тука сте май най-добрите специалистки в тая област.

Намислил съм да правя едни странни сърми и не знам защо в главата ми се върти идеята да туря вместо ориз - кус кус.

Как мислите ще ли да стане или нищо няма да излезе ? Впрочем по арабско готвите ли го това чудо  (сърмите имам пред вид) ?

# 27
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
дядко, добре дошъл! с арабски кускус няма да стане! идеята на него е да не се слепва, а да си стои дребноситнест като пясъка!но с бг  кускус(при нас в магреба му викат друго мхамса), може и да стане!
сърми не готвим ,дори думата тука не е за показ, 4е зна4и нещо вулгарно!но по ливан и сирия май са им табиет сърми4ките ,но как им викат сега се питам?

# 28
  • Мнения: 3 804
Да се вмъкна за малко-че имам работа

дядото-хаджийският привкус е в твоя чест  bowuu,ще се възползвам от идеята за пилето в плика  bowuu

AMD   има няколко начина-но ,в зависимост от конкретната ситуация се различават-ако искаш на лични ми дай повече инфо-ще се постарая до довечера да ти отговоря  bowuu

марси кофти-дано да им мине  бързо   Praynig Praynig Praynig

дуа  то и ние нямаме кладенец  Cry Cry Cry,но не пречи да си в темата  Laughing

момичета Фаима мина вече 5  теми и иска парола-има ли някой против-ако може по еспедитивно  Grinning

Последна редакция: сб, 02 май 2009, 15:05 от мързел

# 29
  • София
  • Мнения: 7 924
дядко, добре дошъл! с арабски кускус няма да стане! идеята на него е да не се слепва, а да си стои дребноситнест като пясъка!но с бг  кускус(при нас в магреба му викат друго мхамса), може и да стане!
сърми не готвим ,дори думата тука не е за показ, 4е зна4и нещо вулгарно!но по ливан и сирия май са им табиет сърми4ките ,но как им викат сега се питам?

Бе почнахме да мътим темата в кулинарния подфорум. Съвсем бях изключил, че хората са открили специална тема за арабската кухня. Та ще видим. То дето се вика това е още идеен проект, нищо че ще е арабско-японско-българско-люлинско ястие нали (мали как ги изредих само).  smile3532

Общи условия

Активация на акаунт