Първи рожден ден

  • 2 241
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
Ами първия РД го празнувахме на заведение. Беше добре от гледна точка на това, че можеш по-спокойно да се видиш с всички. Не бяхме много - 16 човека, но не ми се правеха галимации вкъщи. Дребния нищо не разбра естествено от люлки, пързали и т.п. Но поне аз се отървах от предварителни подготовки, подгъзуване и последващото прибиране  Laughing
Иначе заведението беше пицария БАРБИ на Чаталджа.
Не ми се влиза в подробности, но бях отвратена от обслужването. Идеше ми да ги  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Ако си решила да ходите на заведение, моят съвет е да НЕ е там.
Весело прекарване!  newsm10

# 16
  • Варна
  • Мнения: 440
Точно там направихем РД вчера и всичко мина като по часовник . Много доволни останаха и децата и мамите и бабите  smile3521

# 17
  • Мнения: 6 390
Я ако може и Софийските мами да се вклу4ат с опит и предложения
Темата ни вълнува  Wink Wink

# 18
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Аууу, рождените дни и изобщо празниците са ми любима тема!
Ние сме пробвали различни варианти (нищо, че ни предстои едва третият рожден ден Wink). За първия решихме, че още не е за заведение, пък и тогава в Кърджали нямаше къде да го направим, а и аз си бях още в майчинство и затова празнувахме вкъщи. Обаче беше крайно изтощително, защото започнахме от сутринта, та до късна вечер - за обяд пристигнаха роднините от Асеновград - всички искаха да присъстват на първото голяма събитие за първото внуче и правнуче; следобяд към 5 ч. дойдоха две наши приятелски семейства с децата си, които са на същата възраст като Стоил; по-късно пристигнаха още приятели, като в същото време никой не си тръгваше и вкъщи беше станала лудница! Имахме две торти и много за ядене, а дни наред преди това аз се занимавах с поканите, украсата, пазаруване, подаръци... Шмах чувството, че този ден никога няма да свърши! Но пък беше много весело и всички бяха доволни! А моето удовлетворение надви умората!
Втори рожден ден: Празнуван на 3 пъти - вкъщи с роднините, в яслата и в сладкарница с приятели и деца. Пак беше голям маратон, но поне не беше всичко наведнъж, а и в сладкарницата си имаха играчки и децата добре се позабавляваха.
Тази година още не съм решила - може би всички в сладкарницата, където ще си украся аз по темата (Немо) и ще си занеса почти всичката храна (също "морска") и ще се разберем със собствениците за някакъв наем евентуално (приятели са ни).

# 19
  • Мнения: 1 403
И нас ни вълнува тази темичка. Аз немисля да е в къщи,защото всичко ще мине в подготовка  Weary За сега съм решила Mc Donals , но единствено ме спира времето 1:30h, аз докат седна,трябва да стана. Незнам дали може да се удължи малко,някой знае ли?

Общи условия

Активация на акаунт