Относно кандид. след 7ми клас - приемане в елитни гимназии

  • 780
  • 5
  •   1
Отговори
здравейте всички. аз не съм бг мама, но просто публикувах тази тема и в други сайтове, а не ми отговориха. въпросът ми е : аз съм от видин и евентуално ще кандидатствам както и във видин, така и в немската гимназия в бургас. търсих навсякъде информация в нета, обаче не намерих отговор на запитванията си. да ви питам, как стават нещата, как да кандидатствам на две места и то в различни градове? пише се като второ желание- бургас, немска ли как? и също ако има някои по-информиран да ми каже дали се държи друг изпит освен бг и мат, има ли нещо по-специално дето трябва да се знае? почвам адски мн да се претиснявам, щото времето наближава иии ми е много на главата. ей, благодаря ви предварително  Simple Smile Sunglasses - Качо, 14 год, Видин  bowuu  bouquet  bouquet

# 1
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 606
За кандидатстване в езикови гимназии се държат изпити само по БЕЛ и математика, много полезна информация и линкове ще намериш в нашата тема за седмокласниците http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=388762.0.

# 2
ами аз гледах в тази тема и не намерих това, което търся. искам да знам кое е по-различното в кандидатстването в елитните гимнзии. казвали са ми, че там е много по-трудно и се влиза с много по високи оценки. благодаря ти все пак, онази тема също е много полезна браво на този дето я е направил!   comp03 smile3529

# 3
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 606
Не сме обсъждали в темата кандидатстване в различни градове. Ти нямаш ли съученици или учители, които да питаш за това?

# 4
  • Мнения: 2 829
Вече излезе справочника за кандидатстване след 7 клас
има инфо а изпитния учебен материал ,и за изпитите , за датите и тн
също така инфо може да видиш от сайтовете на МОН и РИО-видин

както и  да питаш в самите училища

успех !!!

# 5

Общи условия

Активация на акаунт