Магребски фатални дами, за 13-ти път събрани!

  • 19 772
  • 291
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 560
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МАРСИ!!!
БЪДИ ЗДРАВА,ОБИЧАНА И ОБИЧАЩА,
ВИНАГИ ТАКА ПОЗИТИВНО НАСТРОЕНА
КЪМ ВСИЧКИ!ДАНО БОГ ЧУЕ МОЛИТВИТЕ ТИ
И ГИ ПРЕТВОРИ В ДНИТЕ ТИ!!!НАЗДРАВЕ!!!

# 31
  • Мнения: 59
Сколасах и аз най-накрая да се разпиша в чудесната темичка която Ра ни е направила ,браво Ра,големи красоти си сложила ,как да не се размечтаем девойките да станем магрибски булки  Hug Hug Hug особено това легло как ми хареса ,много ги обичам кръглите от край време  Laughing

Марси ,Честит Рожден Ден и от мен мила ,да бъдеш винаги жива и здрава и се присъединявам към думите на Алба ,много точно го е казала   bouquet



Аз нещо се се бях объркала че имаш рожден ден на Нова Година и това днес ме изненада   bouquet


Дидона .дано се чувстваш по-добре   bouquet


Делта ,ти ме заинтригува с тоз парфюм ,казваш хубав бил  newsm78 ще взема да го пробвам че аз този тип харесвам леки,нежни аромати  на цветя.

Близначкови ,кус-куса още не съм го правила ,бях поръчала на една приятелка да ми вземе че тя е на 2 минути от Пикадили ама нещо не го намира  newsm78 май трябва аз да си отида да видим дали ще имам успех .

По въпроса с ревността ,когато е в малки дози и навреме няма нищо лошо,кара те да се чувстваш желана и обичана ,както се казва подправката в любовта ,на мене ми е стaвало много хубаво като заложа капана и примерно си оставя телефона нарочно с няколко неизтрити бг съобщения вътре и излизам от стаята за повече време ,да има да рови и да чете на спокойствие  Joy и запомням позицията в която съм го оставила да разбера после дали е направена проверката  Mr. Green и след няколко часа така уж съвсем небрежно в разговора почва да пита тази и онази дума какво означава на български ,Дани мъжко или женско име е в България и аз се правя на ударена откъде тоз внезапен интерес ,и ми става кеф като ме ревнува и ме кара да разбера че означавам нещо за него и не  му безразличнo дали е с мен или не.
Аз иначе доверие ,недоверие,си ровкам навсякъде ,да си направя проверката да ми е спокойно на душата  Joy

# 32
                                                            
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МАРСИ
Мила виртуална майчице на всички тук,
няма по - голяма награда от любовта ни,
няма по - голямо признание от това,
което ще видиш в очите ни.
Няма по- голям Човек от Теб!!
Бъди ни жива и здрава,
остани си такава, каквато Си!
И нека любовта не подминава и твоето сърце,
и нека щастието не подминава и твоя дом.
Много целувки и много много голямо НАЗДРАВЕ!
Hug

Прекрасно пожелание към което се присъединявам от сърце

Рали-браво ,не съм се съмнявала никога във вкуса ти...но напоследък Имаш голяма позитивна  енергия Hug  bouquet
Да не би да има нещо? Казвай стимулати  какъв е,че моите батерии пак падат на червено. Rolling Eyes
Ами-ние колективто сме болни-с температура...Нямам сили да се отлепя от леглото-а трябва да прибера италианчетата До края на седмицата работя с тях...и крайййй.

Момичета-кажете за Ин Дрейм-съгласни ли сте да и даде Марсито паролата ?

# 33
  • Мнения: 560
Алби,най-накрая ви изчетох! Whistling hahaha
Вчера щях да пиша,но ме домързя,
че то много има за писане по темата дето сте я захванали.  Joy
И ние си имаме една бивша  Twisted Evil ,която до сега мрази свекърва ми ,
а за мен да не говорим! Twisted Evil hahaha
Вече е омъжена с 3 деца и пак се натиска. #Crazy
Прилича на мечка гризли! SickСъвсем сериозно!  Laughing
Ще ви разкажа за нея по-късно,  Wink че сега ще ходя да водя Алекс на у-ще.

# 34
  • Egypt
  • Мнения: 132
Бела, ти се появи  Peace
Дидонка, и аз бях болна, ама то бая народ се е тръшнал от тоя вирус. Айде, пиши за гризлито, че чакам като някоя махленска клюкарка  Mr. Green
Далка и тя болна  ooooh!
Марсито разбрах някаква торта направила, само се облизвам тука Joy
Къде изчезна Шакира newsm78
Албич, Оченце, Жълто момиче, и всички други  Hug
Аз нямам против за Indreams и албума.
Тия предстоящи 6 почивни дни ме хвърлят в оркестъра, не знам какво ще правя толкова време, никак не обичам големите почивки, е, ако не са на някой райски остров да речем.

# 35
  • Мнения: 278
Марси, Честит Рожден Ден!!!




Пожелавам ти да сбъднеш всичките си мечти. Пожелавам ти много любов и красота в живота. Бъди такава каквато си, защото знай, че друга като теб няма!!!
Приятно изкарване на празника!   bouquet  bouquet  bouquet

# 36
  • Мнения: 110
Магребинки, стига с тези болести, Whistling оздравявайте по-скоро.  Praynig  Peace
Марси, как протича празничния ден? Party Имаше ли изненади? Wink

Прилича на мечка гризли! SickСъвсем сериозно!  Laughing
Ще ви разкажа за нея по-късно, 
  Joy  Joy  Joy
От къде ги измисляте...  Laughing
На Шеки каква беше....  hahaha
И на мен ми разпали любопитството. Wink  Thinking
Файма, спокойно за почивните дни, ние сме на линия за приказки, така че ще минат бързо.  Peace

# 37
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Фарашкитеееееееееееееее Hug
И във тази тема да ви поднеса от баничката която оставих и във Арабската. За здраве на моя-Beloved-прибра се най сетне та му спретнах и тази баничка. Който ми дойде на гости ще му а направя и на нея и ще хапнем на същата софричка Hug Топличка е още!

# 38
  • Мнения: 1 728
Марси, Честит Рожден Ден и от мен  Hug



Да си здрава, много обичана, щастлива и все така позитивна личност!

# 39
  • Мнения: 278
О, аз ще си чупна едно парченце...много апетитно изглежда. DELTA_DELTA ти си голяма майсторка, да ти е жив и здрав!  Simple Smile


Момичета, искам да ви покажа една тема, която открих току-що, преди имаше подобна май, но в тази мненията са много дискриминиращи. Аз лично не мога да разбера как може да има толкова злобно настроени хора  newsm78 Вие какво мислите?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=392671.0

Последна редакция: вт, 28 апр 2009, 21:23 от InDreams

# 40
  • Мнения: 110
Делта, кой като теб с Бате до себе си.  bowuu
Добре ти е дошла половинката.   bouquet
Следващите дни ще си извинена от отсъствия тук- имаш си най-сладката занимавка.  Wink
Наслаждавай се на времето с твоя Бате.  Peace
Много вкусна баница си направила- и аз си взех.  Heart Eyes
InDreams, тези дни точно това коментирахме с момичетата- хората без работа. Laughing
Не им се връзвай на такива теми.  Naughty
Лъха простотия яко,  ooooh! даже един Ганьо се е изказал подобаващо Laughing от висшестоящото си положение...  Thinking
Ако имаш желание разкажи нещо за теб.    bouquet

# 41
  • Egypt
  • Мнения: 132
Албич, аз щото имам много работа, а с малката не мога нищо да свърша, и 6 дена с нея... нали няма градина #Crazy
Делтич, ами аз къде всяка седмица ходя във Варна, и ще си търся баницата, да знаеш Naughty
Сега се сетих- Оченце, ами не знаех, че си от Плевен, иначе можеше да пийнем по кафе оня ден.
InDreams, хвърлих едно око, ама особено тия дни не ми е до повдигане на нервите- темата ми е особено болна. И не заради съпругът ми, ами заради биологичния баща на дъщеря ми. Само ще кажа, че заради него напуснах семейството си, и до ден днешен нямам контакти с тях. Аз се впуснах да доказвам на обществото, че греши относно този вид връзки, и се чувствам победител. Но както и във всяко нещо- всичко си е до човека.
Ей, откакто се научих да оцветявам думите, голям кеф ми прави да го правя bowuu


Албич- "Ганьо"-  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Ама аз точно на тях така се вбесявам, че чак губя дар слово.

# 42
  • Мнения: 110
Файма, съжалявам за това, което ти се е случило.  Rolling Eyes
Живота какво ли не ни предлага.  Praynig
Не ти е лесно и на теб- сам самичка, да няма на кой да разчиташ. Whistling Все едно си в чужбина. Hug

Албич- "Ганьо"-  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Ама аз точно на тях така се вбесявам, че чак губя дар слово.

 Не се връзвам изобщо, да ти кажа.  Stop Laughing
Ако съм в настроение го обръщам на майтап, Party иначе да се изказват колкото искат- нали сме свобоодни хора.  Peace
За мен е важно и достатъчно хората, на които държа да приемат моят избор.  Peace Praynig
Останалите могат да си правят колкото искат свободни съчинения.  Wink

# 43
  • Мнения: 278
Alba76, с удоволствие ще разкажа за мен. Някои от момичетата вече са чели, ама няма нищо.
Казвам се Мина (преди въобще не си харесвах името, защото в училище винаги ми се подиграваха, но от както съм тук, си го харесвам, защото е лесно за изговаряне, и много хора ми го харесват. Знам, че и в Мароко е срещано) Peace и съм на кажи речи 23 години. От 3 год и половина съм в Германия, в Бохум, родом съм от Чирпан, но 5 години съм учила в Хасково, в езикова гимназия. От там стана и така, че дойдох в Германия. Дойдох края на септември 2005. Декември се запознах с моя човек  Heart Eyes. Беше първото момче с което излизах тук....и последното.

Нашето запознанство беше малко странно. Вървях си аз по улицата, прибирах се от университета към общежитието. Виждам го аз него, и го помислих обаче за един друг. Припознах се и го поздравих. Той се поучуди малко, но ме поздрави и подмина...След няколко секунди обаче чух зад гърба си, че някой ме вика. Попита ме дали се познаваме...малко се засрамих, че съм се припознала, но така се заприказвахме. Оказа се, че и двамата живеем в едно общежитие. Уговорихме се за кафе и така....Нещата станаха. Никога не съм си представяла, че ще съм с мароканец някога заедно. Вече сме 3,5 години заедно. Декември 2007 бях на гости в Мароко при семейството му. Много ме харесаха  Blush. Баща му вика, че трябвало да се ожени за мен. Майка му също...цялото семейство Simple Smile Беше приказно. Тогава се и сгодихме. Правим планове и да се оженим скоро време.

Уча социални дейности (май така се казва на български). Макар че не бих сравнила специалността с тази, която е в България. Искам след като завърша да работя с мигранти, които тук не са никак малко. Надявам се да успея. Харесвам това, което уча и ми доставя удоволствие Simple Smile, а мисля, че това също е важно.
В момента работя също като асистент на едно момче, което е инвалид. Посещавам с него лекции или пък му помагам в ежедневни неща.
Това са най-общите неща за мен. Май стана малко дългичък поста, ама не успях да го кажа по-кратко.
  bouquet

# 44
  • Мнения: 90
Марси честит рожден ден ,мила
бъди здрава ,Щастлива и обичана жена и майка   bouquet
Весело изкарване на празника
разкажи после как е минало  Hug



Делтич ,добре дошъл на бате на българска земя ,да се забавлявате и гушкате много ,даваме ти извинителна бележка в темата  Laughing Hug


Файма ,съжалявам ,че си преживяла най-хубавите си години самичка с дете ,без помоЩ ,но от тебе е станало много силна жена и съм сигурна , че и със сегашното препятствие Ще се спаравиш  Hug

Мина, мерси за автобиографията ,която си ни споделила ,много интересен разказ ,запознаство ,браво   bouquet

Дидонче ,да се пазиш много ,бременна си ,внимавай ,айде не дойде ли време да ходиш на фетална морфология,чакам с нетърпение да кажеш ,ч? съм познала


а за темата просто дето Мина е дала линк ,просто нямам думи ,простотия ,простотия до шия ,аз съм Щастлива ,че не съм омъжена за българин ,Щастлива съм ,че имам дете от смесен брак ,възпитаваме си го някак си ,няма да остане диваче ,надявам се  Laughing,Щастлива съм ,че ме носят на ръце кат принцеса ,че нямаш мъж алкохолик или наркоман ,какво повече му трябва на човек ?!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт