Болежки неприятни ще понесем,на ДЕКЕМВРИЙЧЕТО живот ще дадем!

  • 14 189
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 96
Здравейте  на всички,
и аз се записвам в темата.На 26 г. съм,  майка съм на едно момченце почти на 2 годинки и това ми е втората бременност. Май от форума се познавам само с SHE_R:)))) Тъй като нямам представа кога ми беше последния цикъл, в последно време беше доста нередовен, общо взето не знам в коя седмица съм с точност, ноо според големината на сакчето май съм в 7-8. Ходила съм само един път досега на преглед, при който се установи бременност.

Rejni - dano не е това, което си мислиш.Стискам палци.

Искам да ви питам има ли мами от Гое Милев и околности, които да споделят за добър лекар, който им води женската, че в този район нямам никаква предства. Моята лекарка от миналата бременност замина и сега се двоумя и триумя, но ми се иска да ми е близко и лекаря да ме гледа по - честичко на ехограф и да е коректен с изследванията и документацията.

# 31
  • Мнения: 666
Добро Утро и от нас



Рейни newsm17

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Stanella, много се радвам да те видя и тук. Добре дошла Hug  bouquet

# 33
  • Мнения: 1 485
Момичета,току що говорих с д-р Марков,за да си запиша час за ФМ за 25.05,но се оказа,че няма часове за тогава.
Чак след средата на м.юни ooooh!Кажете кой друг да потърся??? Praynig
Опитах се да вляза в сайта на Фемина,но не успях Sad

# 34
  • Мнения: 65
Здравейте на всички момичета да цопна и аз при вас Simple Smile Казвам се Надя и съм от щастливките,чиито термин определиха за декември 2009 година Simple Smile терминът ми е на 24.12,това е моя втора бременност,предното ми дете е на 3 години и 4 месеца и по стечение на обстоятелствата също е декемврийско бебе.Ще се радвам да ме приемете при вас  Hug  bouquet newsm51

# 35
  • София
  • Мнения: 10 703
Huntress  Heart Eyes радвам се за теб Praynig
аз милички след малко отивам на лекар и ми се е свила душицата,че след оня мисед вече.....
стискайте ми палци моля...ще пиша след прегледа... Praynig Praynig

# 36
  • София
  • Мнения: 55
Добре дошли на всички нови мамчета!
Рейни, стискам палци да не това, което си мислиш. Дано Бог е с теб! Успех!

# 37
  • Мнения: 96
Kога беше първта фетална морфология.....май скоро като гледам. Аз мисля да отида при Томова отново. Много съм доволна от нея.

# 38
  • Мнения: 4
 Здравейте мамчета, аз тъкмо се записах в старата тема и тя взе че се изчерпа...Та да се запиша и в новата! Аз съм на 28, в 7 г.с., първа бременност, термин 12 декември. Да попитам: кога се прави въпросната ФМ и какво представлява? Успех на всички, които са на прегледи днес! И специално много успех на Rainy! Хубав ден на всички!

# 39
  • Мнения: 165
Привет, момичета.

rainy, миличка, не мисли най-лошото. Силно се надявам това да е фалшива тревога. С теб съм и силно те прегръщам.  hug

Добре дошли на новите попълнения в отбора. Пожелавам ви леко и безпроблемно бременеене и на финала - пухкави, здрави бебоци!  Hug

Успех на всички, които днес са на преглед. Чакам с нетърпение добрите новинки!  Peace

Пък аз преди малко се върнах от лекар. През нощта инфектираният ми пръст се влоши и сутринта отидох на преглед. Докторът, който ми направи превръзката, изглеждаше много загрижен за болното пръстче и за състоянието ми. Много ме стресна с думите - ние гледаме първо да спасим майката... Боже, май, е зле положението...След утрешния преглед ще знам има ли подобрение или ще се наложат по-неприятни действия. А най-лошото е, че това е дейната ми ръка, в момента обинтована като на мумия... Sad

Присъединявам се към призива на evil - пазете се момичета. В момента това е от първостепенно значение за нас.  Naughty

# 40
  • Мнения: 850
http://www.mc-markovs.com/index.php?option=com_content&task= … 45&Itemid=100

  Хоп момичета кокичета , ето за ФМ ! Попитайте и чичко Гугъл , много неща излизат ! Това сложих, защото ми се стори добре обяснено !   Heart Eyes
 
 nuclearbaby  Hug , чакаме новини , дано всичко е наред !

 Момичета моля ви , като ходите на Доки и ви гледат на Узи , казвайте си показанията на плода , на мен лично ми е интересно да прав сравнение !  Hug

 http://www.marudi.org/forum/index.php?showtopic=543 ето и този материал  за всички важни изследвания !

# 41
  • Мнения: 165
Забравих да кажа, че миналата седмица, когато ходих не преглед, ми казаха, че при следващият преглед ще ми правят биохимичен скрининг (или нещо подобно). Това същото ли е като ФМ (фетална морфология)?

Последна редакция: пн, 27 апр 2009, 12:55 от Джема

# 42
  • Мнения: 1 391
не е същото , макар че, според някои доктори, като се направи ранната ФМ, БХС се оказва излишен. БХС е изследване на кръвта, има голям риск от грешен резултат. Той дава вероятностен процент и понякога се правят грешни заключения, докато на ФМ не би трябвало  - там всичко е точно - но пък и доктора диагностицик, би трябвало да е добър, за да може да види добре, и апаратурата да е много качествена.
Аз ще слушам съветите на моята док. Тя ми е казала 12г.с. на ранна ФМ. Записала съм си час.
Сега обмислям да си запиша отсега и за 20г.с., че като гледам как хвърчат... пък дано стигна дотам  Praynig

Рейни  Praynig се всичко да е наред  Praynig!
Успех на всички с прегледи днес!

Аз съм в болничен, че ми е зле, нали съм болна нещо вирусно - гърлото, хремата, отпадналост... аман вече... надявам се скоро да ми минава...

# 43
  • Мнения: 68
Здравейте,мамчета.  bouquet

Рейни стискам палци и се моля за вас с бебчо! Praynig

Аз днес бях на първи преглед и ми казаха ,че съм в 5-та г.с. и вероятният ми термин е 22.12.2009г.След празниците Доки каза да отида да ми пуснат изследвания,предполагам кръв и урина  newsm78 . Ще видим.Понеже съм кръвна група 0 (-) се наложи днес да боцнат и мъжлето и за моя голяма радост и той е (-) резус фактор.Това значи ,че ще си спестя доста боцкане  Mr. Green Само се чудя защо лекарите не ми казват тези неща,а трябва сама да се бъхта да чета и да се образовам.Когато бях бременна с дъщеричката,пак сама се бутах и питах.Аман,от пишман доктори,ама като няма избор човек......... Поне се успокоих,като видях,че не е положителен Р. фактор.Хайде стига съм ви занимавала,успех на всички,които ще ходят на преглед и ще чакаме да се похвалите.

Лек,успешен и много спокоен ден на всички  Hug

# 44
  • София
  • Мнения: 10 703
http://www.mc-markovs.com/index.php?option=com_content&task= … 45&Itemid=100

  Хоп момичета кокичета , ето за ФМ ! Попитайте и чичко Гугъл , много неща излизат ! Това сложих, защото ми се стори добре обяснено !   Heart Eyes
 
 nuclearbaby  Hug , чакаме новини , дано всичко е наред !

 Момичета моля ви , като ходите на Доки и ви гледат на Узи , казвайте си показанията на плода , на мен лично ми е интересно да прав сравнение !  Hug

 http://www.marudi.org/forum/index.php?showtopic=543 ето и този материал  за всички важни изследвания !
те ме те,завърнах се с първото фото на нашето бебе  Crazy
големи сме почти 8мм, сега ще пииваме и витамини, дадоха ми и за киселините хапчета.... на 9.5 ще ходиме отново на преглед.
Определихме термина някъде към 23.12.2009г дай Боже Praynig Praynig Praynig
и за протокола: на 33г, София, първа бременност, термин 23.12.2009г.

Последна редакция: пн, 27 апр 2009, 13:35 от nuclearbaby

Общи условия

Активация на акаунт