Отговори
# 240
  • Мнения: 46
Virginity моляте само не и маг ингланд. Ужасно тежки са, безумно тежки направо, а ако ти се наложи да я сгънеш и да я прибереш в багажник на кола, често става мисията не възможна. Комшийката ми е с такава всеки ден сме заедно, и като ми се наложи да и помогна или да я бутна едвам я помръдвам. Да не говорим че са адски неманеврени, на няма и 8 месеца количка, предните и уж завиващи колелета не помръдват. Незнам все пак ти си решаваш, но точно за тези колички просто винаги изразявам мнение.  Peace

# 241
  • Мнения: 50
Аз имам такава - Маг Ингланд - много е тежка. Пишат я 10 кг но реално е към 13-14 кг. Като сложиш и бебчо и багажа - абе към 20-тина кг ще я докараш. Докато е малко бебето е ок, даже е супер удобна - спокойто се шири вътре, можеш спокойно и памперс да смениш вътрe. Обаче като стане над 9 мес става трудно. Последно не можех да я повдигна за да я кача на тротоара, защото Калина се беше облегнала напред и имах чувството че ще се счупи.
За прибирането в багажник -  ако имаш газово забрави да я прибереш. Само нея можеш да носиш в багажнка освен ако не сте комби. На мен не ми пречеше това че е тежка, защото не мисе налагаше да я нося.

Не съм съгласна че не е маневрена, аз бях доволна, но е доста широка и трудно минава през тесни пространства (спрели коли на тротоара близо до сграда). Инъче пък е евтина сравнително и доста здрава. Мойта я ползвах година и 1-2 месеца и няма да ми прискъпцват колела или пък нещо да се счупи. Големи гуми - минава от всякъде и вози меко.

# 242
  • Мнения: 149
Имам една позната, която вози второ бебе с тази количка, но и на нея й е малко тежка ако трябва да я вдигне (например в автобус). Но иначе иглежда много добре

# 243
  • Мнения: 506
ПЪРВО съ похвалЯ  newsm44 Другата седмица в понеделник започваме.Първо ЕЕГ с упойка (понеделник), после ще ходим за изследвания и около петък ЯМР пак с упойка.Да идва, че да заминава.  Praynig
Морска давах бира ка Крис, ама сега заради лекарствата не, иначе си я харесва. Mr. Green
didi98 точно сега трябва да си спокойна за да му е добре на бебето.Ще родиш, няма къде да отидеш! Peace Бъди спокойна!Пожелавам ти като моето раждане, естествено, всичко мина за около два часа..малката сама излезе! hahaha Hug

# 244
  • Мнения: 1 554
Никики,много се радвам,айде да се свършват мъките при вас Hug Heart Eyes

Верджи,виж тази оферта,доста е изгодна количката,с въртящ кош е http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=528928&am … cpage=2#poststart

покрива твоите изисквания Flutter

Последна редакция: чт, 07 май 2009, 23:08 от Морска

# 245
  • Варна
  • Мнения: 777
Аз бях доволна от моята Принцес рол.Купих я без да разбирам от колички и без да знам какво търся,просто беше единствената,която ми хареса по цвят(черна,на бели и червени цветя).Не е много маневрена,когато детето гледа по посока на движението,тогава двойните колела са водещи,иначе е ок.За малко бебе е супер удобна,широк кош,има място за преобличане и смяна на памперс.Много здрави колички са,наистина.Нашата се сгъваше лесно,а в багажника на Опел-зафирата влизаше права.Когато дъщеря ми стана на 10 месеца,купихме лятна количка и това беше.

# 246
  • Мнения: 2 922
baby_doll,успешно ли се прибра мацка,да не ви заваля дъжда ooooh!

Голям ентусиаст бях! Пеша ще ходя, надявайки се да не завали  hahaha
Заваля точно като се видяхме с теб, но поне стигнах до пазара на закрито.
Братовчед ми дойде с колата да ни спаси  Laughing

иначе количка май ще взимам на Маг Ингланд - Принсес Рол, днес ходих до Штъркел, 230лв струва и има допълнително табличка за 14 лв  Wink

Вержи, най-тромавата и тежка количка... Tired

Това Пег Перего, което Морска е показала е хубаво

# 247
  • Мнения: 101
Добро утро!
Аз нещо се разболях  Cry Дано само не го лепна и на детето. А днес ще ни сменят дограмата в хола и познайте какво местене и чистене ме чака, тъй както не съм в час.

Никики, много се радвам, че най-после има развитие!

Ми оплаках се аз от ранни зори, сега вече мога да започвам да местя китките за начало  Mr. Green

# 248
  • Мнения: 46
Добро утро  Hug

Днес вече дават че времето ще е хубаво,  ще отида да взема кухнята по късно и ще слизам към морската към 1 и нещо. Ако някой си търси компания да звънка.

nikiki радвам се че има развитие на нещата, стискам палци занапред  Praynig

flower ами то толкова болно време е, че не е истина. Напича те едно силно слънце сгряваш се и те духва един студен вятър и си готов болен. А пък мъниците милите колко човечета са, при първия вятър и са болнички  Cry

Лек ден и приятни разходки на всички  newsm68

# 249
  • Мнения: 1 554
Добро утро Grinning,скоро няма да вали Flutter

ние след 10 и 30 сме на главната някъде до към 2 Grinning

# 250
  • Мнения: 3 743
Никики,много се радвам,айде да се свършват мъките при вас Hug Heart Eyes

Верджи,виж тази оферта,доста е изгодна количката,с въртящ кош е http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=528928&am … cpage=2#poststart

покрива твоите изисквания Flutter

Верджи, ако се решиш на тази количка, задължително я изпробвай преди да я вземеш, защото балансът на количката е много измислен. Не знам дали има амортисьори, но през нашенските дупки хич не се справя горката. За бебчо и за Морската е супер Peace

# 251
  • Мнения: 149
ДОбро утро!!!

Днес няма да вали, защото аз ще съм вкъщи, спокойно ходете по разходки. Ни към 17 имам малко излизане, че тогава очаквайте дъжд  JoyДнес ми е много недоспало и нямам сили да си изтегля многото килограми навън.

Приятни разходки на всички!!!

# 252
  • Варна
  • Мнения: 893
мен не ми пречи че е тежка, даже предпочитам по-тежки колички - по-стабилни са на пътя Peace лятната ми е 7-8кг и на най-малката неравност засяда и ми се забива в ребрата #2gunfire
проблема е че мъжа ми е решил да вземе дейно участие в избора и ми прави фасони за всичко различно от Чиполино Бевърли
 Tired

а някой има ли впечетление от Kraft? харесах една триколка за 160лв Shocked

има си всичко и коша се сваля , само не мога да преценя от снимката колко е голяма предната гума newsm78

# 253
  • Мнения: 617
Добро утро,
НА Коко съм му пуснала филмче и мога да драсна няколко реда.
Вале, аз давам бира на Коко, защото не ме оставя на мира и на него мн му харесва - само да не започна да иска ракия, че  Joy
nikiki - стискам палци за вас
didi98  - за раждането и аз се притеснявах, но като започне раждането забравяш за притесненията. При мен като за първи път мина добре и бързо. ОТ първата контракция до излизането на бебчо минаха само 3ч
Вержи - нямам впечетления за Kraft, аз предпочитам по леките колички, че да мога да я качвам по стълбите. Моята беше Пуки (комбинирана), а лятната мие 4-5кг

# 254
  • Мнения: 2 960
Доброоооооо да е усмихнатото варненско утро,мацки  bouquet
Знаете ли на кого са тези стъпки край морето???????

На ЛЯТОТО-то иде с бодра крачка !!!Ммммм даааа!!! Heart Eyes
Virginity ,на мен  на тази количка Kraft? ми харесва фацата.Сигурно е и удобна,но нямам лични впечетления .
didi-23 ,ха така  hahahaникакво излизане..Времето обещава да е от гот по гот.Знам аз. bowuu
flower ,не се давай на настинките.Стискам палци да се оправиш скорострелно. Praynig
за бирата-абе  hahahaтез деца пиянки от малки ще ги направите,брей.Я се спрете ooooh!Ако надникне някой от "Отдела за закрила на детето"в темата...ще  hahahaстане страшно ..даааа!!!!

 Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт