Отговори
# 45
  • Мнения: 99
А полицаите защо са киснели там?

В страни от пътя имаше ремонт и те за да намалявали колите застанали на средата ама изобщо не им минало през "умните" глави, че видимоста са нарушава като са на средата на крастовището  #Cussing out Е, разбраха ме добре така има се навиках, пък и като ме видяха с коремчето и съвсем се объркаха. Както и да е мина ми, имам доста опит по пътищата, какво ли не ми се е случвало и сега съм благодарна, че беше малкия дявол та не стана по-сериозно  Praynig

# 46
  • Мнения: 23 111
Е,типично за полицаите.Имам чувството,че повече пречат,отколкото да помагат.Да ме извинява някой,ако съм го засегнала.

# 47
  • Мнения: 1 668
Стилисима, всичко е добре, когато свършва добре!

Ронка, ти от кога живееш във френско. Малката кукла поназнайва ли вече някоя френска дума? А ти?

# 48
  • София
  • Мнения: 969
Здравейте,
сега успях да се включа, че чакам дребната да заспи. Аз утре съм на консултация и сигурно и кръвчица ще  ми вземат да видим как съм с хемоглобина. Първата бременност по това време вече ми беше паднал, сега ще видим как е.
По темата за пътищата и шофьорите няма нужда да се включвам, че само се ядосвам на разни дебили. Аз миналия месец в такава дупка пропаднах, че така изкривих джантата  и гумата веднага спадна, добре че бях близо до офиса. Е след 1 седмица ги оправиха всички дупки наоколо, явно аз бях каръка да попадна в нея, че да оправят дупките след това #Cussing out
По въпроса за доходите, аз взимам направо жалка заплата, просто изведнъж се оказа, че нашата фирма е много зле и няма ни бонуси, ни премии, както даваха преди аз да се върна от майчинство  #Cussing out и в последствие се оказа, че само аз не съм взела бонус, явно защото пак съм бременна. Та затова като си поотгледам детенцето, живи и здрави запретвам ръкави и почвам да ходя пак по стотиците интервюта както преди 5 години. Кракът ми повече няма да стъпи в тази мизерна фирма, а иначе името й голямо  Twisted Evil Дано накрая намеря свястна фирма, където и да могат да ме оценят. Живи и здрави да сме, пари ще се изкарат  Hug

Да се похваля успях да си запиша час за фетална при Томова, че Димитрова нали ме издразни. 28 май!
И аз така Герчо, само че аз съм на 26-ти май  Simple Smile, да не би да те предредих  smile3534

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Здравейте,момичета!

Моон,благодаря за темичката Hug

Днес времето наистина е чудесно,разходихме се едно хубаво.Аз много се радвам на слънцето и винаги ме кара да се чувствам по-добре.Макар че нещо от няколко дни ми е смотано и нервно.Явно бременлински хормони,пък и ми е притеснено,защото пак ми бавят документите за майчинството и полудявам от безпомощност #Cussing out.Предната декларация я чаках 3 месеца да я подадат(като стана въпрос за доходи Blush),а бе нямам думи,не им пука просто....

За шофирането-аз съм толкова страхлива,вечно предпазлива и все на тръни.Хич не обичам да карам и само когато е крайно наложително  се качвам зад волана.Количката ми си стои пред блока и събира праха милата.Подразбира се,че е малка и старичка,ама ми приляга и все пак си я обичам Flutter.За празниците в началото на май ще ходим до Северна България да посетим някои от роднините на мъжа ми,дано всичко да е наред и живи и здрави да ни закарам,защото мъжът ми няма книжка Confused

Хубав следобед на всички Heart Eyes

п.с-сега прочетох поста на Sofy и по този повод искам да споделя ,че и аз вече бях бременна с Криси,когато на всички мои колеги им вдигнаха заплатите,а аз бях пропусната.Много ми стана мъчно.Много се надявам и ще направя всичко възможно, да си намеря и аз мястото по слънцето и да намеря фирма ,в която да мога разгърна потенциала и амбициите си.Дано да повярват в мен и да ми дадат шанс,защото като чуят ,че си с две малки деца,сигурно всички се цупят.Никога не съм била на интервю Rolling Eyes.Не ми се смейте,кажете страшно ли е?

Последна редакция: чт, 23 апр 2009, 15:13 от Mirkam

# 50
  • Мнения: 1 107
Здравейте момичета- тук е много хубав слънчев ден (рядкост Wink), но пък колкото и задачи да има да свърша- не ми вървеше днес и всичко ставаше наобратно, но явно не е било ден Grinning
Виждам, че всички ходите доста по-често от мен на прегледи- радвам се, че новините са добри. Аз ще ходя другата седмица, но само за вземане на кръв май....ехографите тук са много малко на брой- 3 или 4 за цялата бременност.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Здравейте отново, аз се връщам от доктора, всичко е наред. Даже му се стори, че вижда "пишка", но съвсем за малко, че човечето си скръсти краката по турски и колкото и да се мъчеше доктора, нищо не успя да види повече. Но предполагам в края на май като отида за втората фетална, тогава вече ще може да се каже повече по въпроса.

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Май и аз усетих няколко пъти бебчето Blush
Но този път ми се струват повече като съвсем лекички потупвания,отколкото пеперудки ,като беше първия път.Явно наистина матката реагира различно след първа бременност.

Къде изчезна Ани Confused.Хайде,мила,идвай на отчет Hug

# 53
  • Мнения: 203
Браво qinbay!Ти къде ходиш на прегледи в Пловдив нали от там беше?

# 54
  • Мнения: 23 111
Миркам,аз винаги съм усещала ритничета,никакви пеперуди не са ми пърхали в корема.Simple Smile
А Атадар-чето защо не пише?

# 55
  • Мнения: 1 107
Сега ВИ прочетох и по-напред - явно не съм само аз със студовите усещания, само че на мен ми е бърва бременност, явно другаде е закономерността Simple Smile Понякога направо се събуждам трепереща вечер, а в стаята е 24 градуса newsm78
А иначе както бях писала по-напред за моя проблем с качването на килограми- и аз си мислех, че голяма работа като не дебелея, но се оказа, че при жени със слабо телосложение и които наддават по-малко от 400гр. на седмица риска от забавяне на вътреутробното развитие на бебето е почти два пъти по голям Shocked Така че, от тази седмица съм на специална захранваща диета, защото от началото на бременността до сега нито един килограм не съм качила...Дано да има резултат..

# 56
  • Мнения: 571
Хаха, момичета като чета за заплатите и увеличенията... Това със сигурност е единия повод така охотно да ме оставят в болнични.
За шофьорите не ми се разправя. Аз допреди малко бях в колата. В такова задръстване отдавна не бях попадала.
А как се тикаха отвсякъде...Предполагам няма сми да се оплаквам. Всички знаем  Laughing
За пърхането, с първата бременност не съм усещала. Усетих си чист ритник към края на 5-я месец.
Сега усетих някакви пеперудки на 16 април, много ниско и в дясно, но все повече си мисля, че не е било бебето, защото от тогава ни пърхане ни местене ни дявол  Laughing
Честито на виделите пола  Hug

# 57
  • Мнения: 1 341
Ger4o, тук с малката сме точно от година. На 15 април пристигнахме на Френска земя. Мъжът ми 2 месеца преди нас. За езика...какво да ти кажа, пълна трагедия, но аз не работя, нямам контакти с французи, все българи са около мен. Ема ходи на градина 3 пъти седмично по 3 часа, и много бързо влиза в час. Направо ме шокира с бързината която учи езика, що ли не вдявах на половина колкото нея. Mr. Green

Иначе носталгията много ме мъчи на моменти. Като ме хванат лудите все се чудя дали да не събирам багажа и да се прибираме. Сега поне съм сигурна, че искам да родя тук, защото мога да го направя напълно натурално. Peace

# 58
  • Мнения: 249
Ето ме мен отново. Мина прегледа, всичко е наред с мъничето. Много съм щастлива. Даже успяха да видят мъж ли е или жена, но аз ги накарах да го напишат на едно листче и него да го запечатат в плик. Моя мъж малко се дърпа и не иска да разбираме какво е бебето, но ще се опитам да го убедя в обратното. Така като сме готови и двамата ще имаме плика да отвориме.
Стилисима, наистина ужасно преживяване, дано повече не се повтаря! Успокой се сега и си почивай.
Хайде лека вечер от мен, бягам на работа.

# 59
  • Мнения: 103
Дами, ужасно ме боли глава и вече не издържам  Twisted Evil. Дали мога да изпия половин аналгин, това имам.
Досега не съм пила лексрства, но вече едва гледам...

Общи условия

Активация на акаунт