Максим на мама Виф e МАЙски красавец щастлив!

  • 19 750
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 488
Честит Рожден ден на Сиси и от нас на патерица!
Нека да е все такава усмихната, чаровна, да радва мама и тати!

Ники, голяма майсторка си, личи че с много желание и любов е правена тортата. А Сиси сигурно е била много щастлива след такова прекарване на рождения й ден.
За съжаление ние и този път ще пропуснем националната среща, тъй като решихме най-после на 20.06. да се бракосъчетаваме, а пък на 26-ти ЖЗ заминаваме на разходка в Рим, така че и двата вероятни уикенда ще са ни заети. Иначе няма да правим голяма сватба, ще бъде нещо като семейно тържество без много аху иху, ще видим какво ще се получи, за пръв път ще ни е Simple Smile
Виф нещо ме притеснява че не се е включвала скоро.

# 31
  • Мнения: 0
ЧРД НА СИСИ И ОТ НАС НА ПАТЕРИЦА ! ДА Е ЗДРАВА И МНОООГО ЩАСТЛИВА !!!

Бабълче, страхотна новина. Браво на вас, че сте взели това решение. Пожелавам ви едно прекрасно изживяване на вашата сватба !  Heart Eyes

Целувки  Grinning

# 32
  • Мнения: 2 213
Ами здравейте!

Аз по призив на Галя, да не взема случайно да преборя финансовата криза с работата си, реших да зарежа задълженията си и да се разпиша.

Моят съпруг днес си взел отпуск, защото не можа да заведе Никола при баба му. Току-виж дъждът може да ги разтопи... Синът ми бил хвърлял чадъра по земята и той го върнал у дома и си останали да се гледат. Веселба! Ако на всеки дъжд ще си взима отпуска не знам колко дни в годината трябва да му се полагат..... newsm78

Честит рожден ден на Сиси! Да е жива и здрава, весела и щастлива! Много хубави подаръци да получи!
Ники, майстор си! Тортата изглежда чудесно!  Peace

Бабълчеееее, браво за решението ви! Сигурно събитието ще е много вълнуващо с малък шафер - Руменчо.

Хайде и аз да се връщам при борбата със световната криза.  Mr. Green

Хубав ден на всички ви, независимо, че е дъждовен!  Hug

# 33
  • Мнения: 4 370
Да е жива и здрава Сиси!
Да бъде много щастлива,послушна,да има много приятели и да стане една красива и силна жена!

Ники, тортата е разкошна. Наистина ли ти е първата!?  Peace

Бабълче, не знаех че нямате брак! Много ме зарадва тази новина! Пожелавам ти да се получи готино и незабравимо тържество, макар и скромно! Ще очакваме снимки на булката в цялата и прелест!  Hug

Ето малко снимки и от нас, от Велик ден на село: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=361666&pid=11758767

Тук Ивко сам си измисля песнички: http://www.youtube.com/watch?v=EWLJTVlTi3Q
Тук чете приказки: http://www.youtube.com/watch?v=ZbwNa4Fp4vI
Тук реди мозайка: http://www.youtube.com/watch?v=fPz8j7Mw9-s
Това е клипче от Великден: http://www.youtube.com/watch?v=k7aAHgtUbqc

# 34
  • София
  • Мнения: 1 877
 easter



ХРИСТОС ВЪЗКРЕСЕ ЗА ВСИЧКИ, МИЛИ МАЙЧЕТА!

# 35
  • Мнения: 937
Ха така ви харесвам вече!

Честит рожден на Сиси! Да е много щастлива и здрава да радва мама и тати!

Тоя Ивко си е талант от сега...Ани много трябва да се гордеете с него.  bouquet

# 36
  • Мнения: 214

Честит рожден ден Сиси! Желая ти много здраве и късмет и много, много весели игри!
Фай, мерси за почерпката. Страхотна торта си направила   bouquet
Ва ни ла, много ти готино зейчето  Heart Eyes
Ани, Ивко все към изкуството го влече  Hug
Ето и едно слетобедно, че нещо все ми се спи

# 37
  • Варна
  • Мнения: 452
Христос Воскресе, Май-чета! Желая ви само здраве и късмет, другото вие ще го постигнете!

Аз може би съм за всеобщо порицаване и сигурно нямам извинение, но наистина не успявам да погледна нищо във форума....
Едно голямо благодаря на Сиска, че ми пусна линка към темичката, и като видях името й се разтопих  Mr. Green За което пък голямо благодаря на Ани  Hug  bouquet

Макси вече е отписан от ясла, и си се гледат трайно с майка на село. Няма особено подобрение на кашлянето и хремата, и вече почти ни убедиха за премахване на третата сливица, която е в дъното на нещата. Поне докато не се отстрани, не ни обещаха никакво подобрение... Та след Гергьовден ще има още консултации с доктори, изследвания и вече окончателно ще решим сега ли ще я махаме или наесен....
Аз пък работя залудо май.... колежката ми в Пазарджик напусна, и поех нещата и на втората фирма и в момента стоя на бюро с два компютъра, и с неизброим брой папки и документи.... но нещата с фирмите ни отиват на зле, защото строителството е в голяма криза сега и полека затъваме ....

Искам да честитя и хубавия празник на СИСИ!!! Нека е все така чаровна и усмихната млада дама, и с всеки изминат ден да става все по-хубава, умна и послушна за радост на мама и тати!!!

Ето линк с последните ни снимки, за който има време и желание, пък и да не кажете че минавам, без снимков материал  Crazy http://www.snimka.bg/album.php?album_id=334961&pid=11763250

А ето и една от любимите ми:


Целувам Ви, обичам Ви и надявам се до скоро!!!   bouquet Hug  bouquet

# 38
  • Мнения: X

Честит рожден ден на Сиси и от нас!Да е жива и здрава и все така чаровна!
Бъбълче,причината ти е повече от уважителна-поздравявам Ви за решението-и за бракосъчетаването и за това,че ще си спестите аху-ихуто в полза на пътешествието.А шафера ще го взимате ли с вас или по "младоженски" ще  посетите Рим?


Ние от миткане насам-натам по празниците се уредихме с три броя сополиви и мрънкащи мъже и схваната мама,та днес ни е ден за релакс/и възстановяване/
Гичо,Виф-че,радвам се че се разписахте Hug
Ани,страхотни снимки и клипчета...Ванилка и твоето зайче е много хубаво и нежно Peace...айде давайте още мат`риал да плакнем очите/и да ни става по светличко,че това време е ужасно подтискащо/

# 39
  • Варна
  • Мнения: 452
Леле, Олче, сега видях, че вече си имаш едно малко красиво бижу  Hug  bouquet Hug Да ти е жива и здрава принцесата ви със страхотно име Елина!!!!

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Честито на патерица на Сиси

Да расте здраво и щастливо дете и много безгрижни игри  Hug

Като ги няма рождените дни на първата страничка нещо си забравяме рождениците за жалост  Wink

# 41
  • София
  • Мнения: 5 079
Честит рожден ден на принцеса Сиси! Да расте все така слънчево и прекрасно дете, да радва много мама и тати, да бъде здрава, весела, умна!


Галюшанка ме беше питала как Вели приема Елина. Учудващо добре. Няма ревност, съперничество и катаклизми (засега). Има и някакъв респект. Като ревне обаче и носи дистанционното да си пусне нещо и да се разсее hahaha, или и дава ... чипс. Crazy

Ето 2 снимки на буболина (ама упорито зарибявам на бебешка тематика... Mr. Green)
http://media.snimka.bg/2756/011766529-big.jpg
http://media.snimka.bg/2756/011766743-big.jpg

И на най - щастливата мама:
http://media.snimka.bg/2756/011766787-big.jpg

П. С.
Като ги няма рождените дни на първата страничка нещо си забравяме рождениците за жалост  Wink

Има ги, думата МАЙЧЕТАТА е линк към стара тема с рождените дни. Peace

# 42
  • Мнения: 4 423
Честит рожден ден на Сиси и имен ден на Велизар,щастливо и безгрижно детство им желая   bouquet
Змейко-много хубав тапет  Peace

Да ви се похваля -на Великден станах кръстница на сина на най-добрата ми приятелка  Flutter и много ,много се радвам.Тържеството мина много добре,после почерпка ..Много хубав празник беше.
Бабъл-супер новина,да не забравиш снимки от събитието и от пътешествието  Peace

# 43
  • Мнения: 480
Бабълче, много хубава новина! Поздравявам ви за решението! Рим е моят любим град, толкова уютно да се чувствам там /май съм ви казвала, че нашата медена седмица също беше в Рим/! Пожелавам ви страхотно изкарване!
Олче, изглеждаш наистина толкова щастлива - чак благородно ти завиждам - да са ти живи и здрави мъничките!
Зайчето на Ванила е прекрасно!
Ани, това вашето село с този райграс и барбекю, ми прилича повече на релакс... Ивко е сладур, голям!
Вифче, решете го проблема с тази сливица, да се успокои Макси. Иначе е голям чаровник! И малко да те изкритикувам - дай го този апарат да те снимат и теб, може ли при толкова народ само на 2-3 снимки да те има...
Да ви кажа едно наздраве, че нещо ми идва в повече напрежението...

Пия водка с някакъв сок... Ами дано няой ми каже едно наздраве, да си спомним старите времена - гиди-луди млади години  Wink!

Последна редакция: чт, 23 апр 2009, 01:23 от *ШУШИ*

# 44
  • Мнения: 225
На здраве Шуши,ама с кафенце Mr. Green  food010 kaffeetrmker_2 morning
Бабълче-страхотна сватба ви желая и още по-страхотно пътешествие Simple Smile
Много хубава зайка е Миа и Ивко страхотен(ама как го пусна на покрива бе Ани-аз да сум си умряла от страх Simple Smile)
Виф,добре че се разписа-щяхме да те пускаме за общодържавно издирване Mr. GreenИ Алекс е със сливица за махане,ама аз не мога да намеря време да го направим EmbarassedА и откакто ми каза лекарката,че детето ми не е болно,но ще си ходи със сополи и кашлица-аз се успокоих,а и той сигурно,ама не ми е боледувал(да не чуе Twisted Evil).При следващата болест се вдигам и отиваме да я махнем!На моя приятелка детето беше оперирано в Пловдив и е много доволна от резултата Simple Smile.Ако тръгнем натам,тъкмо и пловдивчани ще видим Mr. Green
Роси и аз така Shocked с вашите зъби Simple Smile
Олче да ти е живо и здраво семейството и ревност бебешка да не видиш Simple Smile
Весел ден!

Общи условия

Активация на акаунт