Ще боядисват пак яйца Варненските ни деца :))

  • 14 453
  • 287
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 149
Ето го нашия Великденски албум за тази година  Mr. Green

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=365714&pid=11645120

За днес работата почти свърши, но стана вече ракийно време  Mr. Green . Откакто яде пюрета по 2 пъти на ден малката изобщо не мога да организирам разходка, не мога да я храня навън, защото първо ще направим шоуто на всички и второ дрехите ми ще станат само за излизане (като ми направи няколко пъти брррррр и буууууу докато яде е достатъчно)  Sick ooooh!  Stop
Имам сега да сготвя вечеря, да й дам пюрето към 17 часа и айдеее деня мина пак.

Последна редакция: чт, 16 апр 2009, 14:06 от didi-23

# 46
  • Мнения: 125
АААА, не е честно, ти си имала 2 помощнички! Много хубави яйца!
Тук милите хорица под великденски яйца разбират шоколадови такива, бонбонени или пластмасови, пълни със сладкиши. Аз боя имам, но не и ваденки. Ще се отчета в неделя.

# 47
  • Мнения: 46
Здравейте и от мен  Hug

flower мерси за кафенцето   bouquet , на daninka благодарности за свежия обяд   bouquet

Ние си вземахме кухнята вече, хапнахме и се ориентираме за излизане. Първо ще ходим на консултации а после мисля да слезем към морската. Ще си караме уолкърчето, някой ако ни види да се обади  Hug

Лек ден и приятна разходка на всички  newsm68

# 48
  • Мнения: 3 971
Аз ще боядисвам яйцата довечера с моя помощник Mr. Green

# 49
  • Мнения: 1 554
яйца се боядисват преди залез слънце,след това не може,който не е успял днес ,може в събота,аз винаги в събота боядисвам Peace

# 50
  • Мнения: 194
яйца се боядисват преди залез слънце,след това не може,който не е успял днес ,може в събота,аз винаги в събота боядисвам Peace
Е, ама днес поне 1 червено е задължително Naughty Та аз затова наведнъж - като се почне....половин час и айде Peace
Нашите още се варят hahaha Joy че ходихме първо до близкия магазин за кристали, вчера забравих да купя, но изглежда магазина се оказа не на 5 минути а на час разстояние, като отивам със Симона....
 Данинка, недей така с вкусотиите, може да има гладни бременни наоколо Hug

# 51
  • Мнения: 2 960
Данинка, недей така с вкусотиите, може да има гладни бременни наоколо Hug


искрени извинения Embarassedняма да се повтори.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 858
Здравейте, ние вече влезнахме в крак, справяме се без проблем с таткото, само тези ужасни колики ни мъчат  ooooh!  . Вече сме на 11 дни  Mr. Green  и сме много големи  Blush  А ако на някой му се гледа ето нашето албумче, паролата е viki    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=365722&pid=11645226

# 53
  • Мнения: 194
Dessiss, позволих си да разгледам снимките ви, Вики е много сладка, но аз лично се впечатлих от начина по който ти изглеждаш - по-свежа родилка не бях виждала, ЕвАлА!!! 4470  bouquet Hug  А малкото овенче ще да излезе хУбава мома от нея, аз като родена на 4.4. съм длъжна да кажа Naughty Mr. Green

# 54
  • Мнения: 101
Ха пак здрасти!
Ние бяхме на консултации, вече сме цели 9200 гр. и 77 см! На мама червейчето  smile3560
Въх, те хората вече боядисали яйцата, аз още се помотвам.... то май за събота вече ще остане. Диди, чудесни яйчица! Да вземеш да минеш и през нас ли  newsm78 че аз с моите умения, най-много да казвам, че малката ги е боядисвала   Mr. Green
Данинка, то този обяд да се чудиш да го ядеш ли или да си го гледаш Simple Smile
Ели, когато ти се прииска, тогава си пазарувай. То за това няма правила Simple Smile Щом не страдате от предразсъдъци, че не се купува нищо преди раждането, действай! Спорде мен е хубаво всичко да е готово преди термина, че да не стане като при мене /ама това е друга тема .... още се вкисвам, че се съобразих с мнението на таткото и свекито да не купувам нищо преди раждането Rage/
Деси, на тати си прилича  Laughing ама те момичетата са така

# 55
  • Мнения: 3 971
яйца се боядисват преди залез слънце,след това не може,който не е успял днес ,може в събота,аз винаги в събота боядисвам Peace
Ти ши кажеш -стой та гледай Whistling

# 56
  • Мнения: 1 554
flower ,малее ще си имате една дългорана,Теди на 1г беше 77см Crazy тамън като за нас ще е Heart Eyes Теди зимата много дръпна на височина ,последно беше 89см,ама май е минал 90 така като го гледам Laughing

ДЗ,богохулница Whistling

# 57
  • Мнения: 8
 Привет, ние сега се завърнахме. Аз съм каталясала и нищо не ми се захваща. Дребния след като ми опъна нервите на ента степен сега спи паркиран в количката. Аз мислих сега да боядисвам яйца, ама май-май ще си останат за събота.
 Диди много хубави яйца си наредила. Laughing
 flower, много порастнала малката кокона. И нови снимки гледам сте сложили.
 Деси много ти е сладка малката бамбина.
 еХЕ Вале,Теди много порастнал. Laughing
  Хайде чао за сега. Joy

# 58
  • Мнения: 101
Десчо, бе като ти е уморено, хич не се юркай... то и утре е ден Simple Smile Тя работата няма да избяга /за съжаление/   Laughing
Морска, на нас наистина височък зет ще ни трябва Simple Smile Особено ако все така прилича на тати си в ръста /който е 2 м. човек ... ама какво искаш, нали е расъл в гората  Mr. Green / Дет' се вика, приемаме офертиии ... Хайде ако има и други мами със стройни момци, нека се обаждат Simple Smile ...Уф, кой знае какво ще ми доведе като порастне, ама поне сега мога аз да и ги избирам  Mr. Green

# 59
  • Варна
  • Мнения: 391
Хи-хи, Flower и ние ще се кандидатираме Simple Smile Нашия тати и той 2  метра, а дребния вече е 87/88 някъде  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт