В декемврийското тумбаче вече, тупка сърчице на мъничко човече

  • 13 524
  • 297
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 188
 rainy  Joy Joy Така искрено се смях, тази прическа трябва да влезе в аналите на коафьорите.Страшно се радвам че след всички притеснения и перипетии сте успели да видите бебчо,а мъжа ти е толкова забавен и разбира се че той трябва да носи снимката че ще вземеш да я намачкаш LaughingПоздравления все пак  Hug
Кой сложи този невероятен сладур за лице на темата,направо ще го изям...бързо да си признае
mmmshushy80 ще се организираме само и Fior да дойде насам и още мамчета желаещи ако има да се включат и те, и  ще започнем периодично да си  правим разни срещички.Още повече че аз смятам да ходя и на училището организирано от 9 месеца,било много забавно и полезно

Последна редакция: ср, 15 апр 2009, 14:56 от nedalinchi

# 16
  • Мнения: 160
Rainy, забавни премеждия си имала днес, но важното е, че сте видели точката. А относно татковците - ако доктора вчера беше чул сърцето на моят мъж, сигурно щеше да е поне 200. Мисля че беше доста по-напрегнат и притеснен от мен самата, а първата снимка на точката щял да си сложи в паспорта Crazy
She_R доста е рано за коремен ехограф, не може да се види добре на него, но не се притеснявай - вагиналният по никакъв начин не вреди нито на теб, нито на бебето.

# 17
rainy... страхотен разказ  hahaha
Радвам се, че всичко е минало добре и вече си имате точица  Peace

За Токуда, и аз мислех там, ама вече почвам да размислям... Не за друго, ама нещо не съм доволна от съотношението цена - отношение на персонала към теб...
Както и да е, това което исках да кажа е, каквото и да правиш, не ходи при Евтимова в Токуда  Sick Тази жена вчера така ми изкара акъла, че едвам ще изчакам утре да видим дали всичко е наред и повече няма да й стъпя в кабинета. Отвратителна, надменна, груба... да не продължавам, че тъкмо ми е поотминало от вчера  #2gunfire  #Cussing out Жалко наистина, че е единствената, която работи със ЗК в Токуда Sad

She_R и мен ме гледаха с вагинален вчера, само дето аз не очаквах... утре ще ме гледат с обикновен, но то е по други причини...

# 18
  • Мнения: 188
 Мен например ме гледаха с коремен ехограф 2D и се видя всичко,сакчето,точицата,плацентата,от къде се храни бебчо...всичко.Не са ме гледали с вагинален

# 19
  • София
  • Мнения: 5 259

Момичета съжалявам, че така малко по промених темата, ама се надявам да ви хареса, че нещо Великденско ме е обхванало  Rolling Eyes Heart Eyes

She_R : Ами аз съм с късна овулация, според календар 7ма г.с. според ехографа 4-5 г.с. При мен с обикновен нямаше
нищо да се види  Hug

Elf Princess : ААААА не така, посещавала съм. От 3 години само по частната застраховка обаче. Май навикнах на друго
отношение и аз не знам  Flutter Вече не мога да си обясня защо хората търпят това отношение, в крайна сметка
лекарите не ми правят услуга, като ме приемат да ме прегледат. Вземат си паричките за прегледа...а като мислят,
че си по ЗК си 2ро качество човек Naughty

Fior : Много са мили всички там, особено като не си по ЗК, такова суетене е покрай мен  Peace

nedalinchi : Видяхме, видяхме.. едно черно петно видяхме и аз само за няколко секунди, ама видяхме  Crazy
Иначе наистина, които има нерви може да отиде в Тина Киркова- техния ехограф е по-добър от този в Токуда
за първи преглед, но аз няма да търпя да ме унижават, за да ме погледнат  #Cussing out


и аз със вас : Нали ти казвам, даже днес не разбрах коя е лекарката, но за Евтимова прочетох вече лоши коментари. Прочетох и за
някаква Кирякова, от която хората са много доволни и работи със ЗК. Мила дано всичко е наред... а сигурно не съм била при
Евтимова, защото жената, която ме прегледа само ме успокояваше и действаше нежно.
А какво не ти харесва в отношението на персонала, толкова са били мили с мен винаги... много ми е странно (не си първата, от която чувам за това "лошо" отношение), да не би да си ходила по ЗК, че съм ги виждала как се отнасят с хората по ЗК...  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 217
Променила си я, и аз се чудя от два часа кой се опитва да модерира, аз сложа надпис, той изчезне, аз напиша нещо - то изчезне....а и заглавието го поправях поне 4 пъти. Темата ми харесва, така както си я направила, само че бебета е със С накрая за мн. ч.  и заглавието на темата пак е изядено.......... Peace Peace

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Пру първата ми бременност изцяло ме гледаха с коремен, бях на преглед 10 дена след закъснението на МЦ и всичко се видя. Моя позната ходи на 6 ден закъснение и пак с коремен се видя. Thinking
Аз не се безпокоя , все пак и раждане съм минала, но за мен коремния ехограф си е по-хубав и някак познат вече Hug
Пък и да си призная с вагинален ще ми е по-хубаво, че ме е срам да си покажа корема, целия останал в стрии Embarassed Embarassed
Моя татко няма да го вкарвам в кабинета, взимам го да варди каката, че ако влязем с нея,  може да покаже всичко на лекарите, как се прави Mr. Green

Последна редакция: ср, 15 апр 2009, 15:28 от She_R

# 22
  • Мнения: 685
Здравейте момичета  Hug

rainy... какво изживяване сте имали с мъжа ти...  ooooh!
Важното е, че сте видели точицата.  Hug

mausidreams много съжалявам за загубата. Пожелавам ти много скоро да бъдеш отново щастлива с  EFP

Yoskrek добре ли си?

# 23
  • София
  • Мнения: 5 259
Променила си я, и аз се чудя от два часа кой се опитва да модерира, аз сложа надпис, той изчезне, аз напиша нещо - то изчезне....а и заглавието го поправях поне 4 пъти. Темата ми харесва, така както си я направила, само че бебета е със С накрая за мн. ч.  и заглавието на темата пак е изядено.......... Peace Peace




 smile3532 А аз псу*ам и се чудя какво става и защо така се е**ва с мен темата....   bouquet
Горе пише december babies... Не знам какво имаш предвид с това, че се пише със "С".
Аз нямам нищо против, действай и оправяй това, което сметнеш за нужно   bouquet
Просто ми стана смешно, че и аз се чудех какво става...  (за заглавието - не съм го поставила аз и не знам защо
така се "реже", ако можеш и знаеш как го пооправи   bouquet

# 24
Поздравления за добрите новини и страхотната картинка! Копнах си я и ще я пращам за картичка за Великден на приятели  Grinning Heart Eyes

И по ЗК може да се намери свестна ЖК.
Мисля да потърся нещо такова, защото така или иначе ходя и частно, но поне част от изследванията да не плащам, че се изръсвам много яко... пък все пак имам осигуровки да му се не види.

Иначе ви споменах че снимах табелките в Тина Киркова, нооо не съм ги качила да ги видите.

# 25
rainy... да ти кажа, не е нещо определено... просто лъха един хлад от тези с които съм се сблъсквала в Токуда... Вече не помня от кога не съм ходила по ЗК при тях и затова може би очаквам, че като си плащам ще получа съответното отношение...
Има и много мили лекари наистина, аз съм останала със страхотно впечатление от отделението им по ортопедия и травматология, но АГ-то... какво да ти кажа... Чакам сума ти време да си платя, после ми се карат защо не съм дошла навреме (при положение, че закъснението ми се дължи на чакането, докато рецепционистката примерно си говори по телефона с някой си...) Отношението им е едно такова все едно ти правят услуга за която ти не даваш и стотинка... Вчера например излязох от кабинета на Евтимова разревана и отивам да ми вземат кръв в лабораторията. Мъжа ми обяснява на лаборантката защо съм разстроена, а тя изтърсва някаква реплика от рода на "Голямата работа, нищо не е станало" и айде идвай да те бодем (щото нали има километрична опашка от точно 0 човека след мене и трябва мнооооого да се бърза)... после обяснявам че имам панически страх от игли и ако може да изчака минутка да се успокоя... реакцията е "Е какво толкова, знаеш ли колко хора ги бодат и не ги е страх... еди кой си преди теб...." (бе какво ме интересуват мене другите хора...) и не знам как са ми взимали кръв, щото не гледах, ама снощи не можех да си сгъвам ръката от болки, и днес още ме боли и то не където ме бодяха, а отстрани малко над лакътя...

# 26
  • Мнения: 217
оправих заглавието , и за надписа точно говоря - babie , без S. e написано Wink виж го моля те отново

# 27
  • Мнения: 47
nedalinchi бройте и мен за срещичка.
ще ми бъде приятно.

# 28
  • Мнения: 188
GERITO_77 супер,за сега сме 4 ама гледам и mi4ona е от Бургас може да има още някой който не се е обявил...ще си спретнем след празниците,пък и още малко да се постопли,че голям студ ме гони

# 29
  • тук
  • Мнения: 510
здравейте и от мен новата тема (много се зарадвах, че вече на първа съм с възраст и втора бременност; чувствам се по-така  Blush

Рейни, ние сме били днес столче до столче в Тина Киркова, макар че аз бяха за съседния кабинет Simple Smile жената с червената коса е огън, тя като ходих предния път ме пита "че вие за какво ни идвате през два дни" - а аз и обяснявам, че искам да знам дали се развива ембрион или е мъртъв (аз съм с много късна овулация като теб и в началото ме изплашиха, че може да е бременност, която е спряла да се развива) ... няма значение, минало забравено, въпросът беше, че червенокосата е ... хайде, ще бъда мила

аз се разплаках като прочетох поста на mausidreams - много съжалявам, но искрено вярвам, че скоро ще имаме добри новини от теб; сигурно всички имат добри примери, но моя приятелка беше така - спонтанен след спонтанен, а сега три години по-късно има две златни деца (и не са близнаци)

след като се изприказвах, да кажа и новината - с Ковачева днес видяхме сърчицето на бебо ... тупка си, туп-туп ... само мисълта за спокойствието, че ще родя при професионалист ме кара да издържам "циганската болница", ужасно е наистина, но спокойствието този път ми е по-важно от лъскавото 

много хубав ден на всички от моите две сърца Wink

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт