Отговори
# 30
  • Мнения: 296
Христос Воскресе!!!
Здравейте и от мен.Simple Smile
Ние по празниците бяхме на гости и за това чак сега пиша.
Атракция,много хубави снимки.Като гледам,Бужи е напълно подготвен за бебето. Simple Smile
Олимпия,честита годишнина.Да се  обичате все така силно както до сега.  bouquet
Доника,много са хубави яйцата ти.Избирам си с рибката. Mr. Green
При нас нещата са долу горе,баткото е на градина,но малкия ми е с една кашлица. ooooh!Водих го на лекар и ми каза,че нищо му няма,според нея е от зъбките,но аз си се притеснявам.Между другото вече имаме 7 зъба и много скоро ще си имаме 8-ми.
За сега ви оставям,следобед ще ви кача малко снимки.
За сега ви желая лек и спокоен ден. Heart Eyes

# 31
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Данида, много зъби, браво! Моята пикла вчера стана на 13месеца и е само с 2  Laughing
Диванетата в нашата къща вчера за малко да направят хипотермия - напълниха басейна в двора без разрешение от дядото, с ледена вода от маркуча  Shocked, та и нашия Костаки - барабар Петко с мъжете, се плацикаха близо час...Добре че излязохме с мъжа ми и доливахме с легена гореща вода...Ама накрая нашият малкък мъж му тракаше ченето и насила го извадихме от водата  Laughing
За да не скучаете, докато ме няма - заповядайте на снимките  Laughing:
http://olympia75.multiply.com/photos/album/31/April_2009

# 32
  • БГ
  • Мнения: 1 162
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!!! ЖИВИ И ЗДРАВИ!!! 

И ние отсъствахме по празниците, бяхме при майка ми в Пловдив. В петък разбрах, че в събота няма да съм на работа и за минимум време стегнах багажа. В събота боядисахме яйцата, с помощта на Марти, разбира се, от 90 броя имаше само 3 счупени!!!   Grinning   На Великден, на обяд, бяхме поканени в кумовете ни, а вечерта празнувахме РД на майка ми!   Laughing  Вчера релаксирахме с шопинг, а днес си почивам на работното място!   Mr. Green 

Олеле, Олимпия, много страшно ми стана като прочетох, че Коки се е къпал в ледена вода   Shocked  при вас е по-топло, но и дечицата ви са калени, ако това се случи с Марти едва ли болницата ще ни се размине?! Снимките ви са страхотни, създали сте чудесни условия за удоволствие и игра, а зелената ви ливадка е просто мечта!!!   bouquet   За първи път виждам такива големи шоколадови яйца   ooooh!  и Марти обожава шоколад, в неделя омете 3 заека, няколко пиленца и безброй яйца!   Shocked

Atrakcia, това първа среща ли им е на Бужи и Ана, много са сладки двамата!!!  Hug

Нинче,   Hug  радвам се, че така добре са се подредили нещата при вас, почини си ден-два и не се притеснявай, всичко ще си дойде на местото.   Peace

botzi, чакаме снимки!!!   Hug  Ако ми остане време довечера и аз ще покажа, но не обещавам.   Embarassed 

Имам новина - мебелите за детската стая са вече в къщи!!!  Party  Нямам търпение да видя стаята в завършен вид, а и тя е толкова слънчева и топла, че ще влезе в употреба на часа!

Хайде, чао от мен, с пожелания за лек ден и успешна нова седмица!!!    bouquet

# 33
  • Мнения: 5 026

Atrakcia, това първа среща ли им е на Бужи и Ана, много са сладки двамата!!!  Hug


Нее,за 3 път се срещат,иначе се гледат по скайпа Simple Smile

# 34
# 35
  • Мнения: 1 209
Здравейте момичета,

Христос Воскресе! Желая ви радост и мир, макар и със закъснение.

Позагубих се - бях на дълъг семинар извън София, а у дома клавиатурата даде фира.

Атракция, липсвах, но не съм си забравила обещанието. Чакай включване, не мога да се организирам.

Отивам да дочета, за да се включа по-адекватно.  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 394
Христос Воскресе момичета!
Аз много обичам да ви чета -но не ми остава време да пиша. а и нищо ново при нас!
Олимпия много ти са красиви снимките. много ми хареса пясачника и терасата ви как сте ги обезопасили -от падане и от животни! И колко много кутийки с играчки имате. и много ти е красива момата  Hug! А най вече ви завидяха децата ми на басейна и почнаха да молят баща си. че било време да слага на село нашия басейн  Simple Smile !За райграса -и ние си имаме такъв и мъж ми всяка седмица си го коси и заглажда -а тревата още повече расте!
 danida82 -ако и двете ревящи бебета от снимка 38 са твои скоро ще ти трябва червен картон -майтап!

# 37
  • Мнения: 1 209
Olimpia, 

Да попитам по същество, 4е не съм била в Гърция от 7г. А и опитът ми е ограничен.

Ще ми стигнат ли около 600-800Е за 7 дни (6 нощи) в Атина за 2ма възрастни с дете. В това 4исло, хотел, вътрешен транспорт, входове по забележителности, кръ4мета , дребни сувенири и т.н. без шопинг значителен. Екскурзия, а не по4ивка .
В сносен, но не луксозен хотел или по-лъскав бед анд брекфъст пансион. Локацията ми е по-важна.  Иска ми се да направим една фрии програма в края на лятото.

и аз искам райграс пък  Crossing Arms ама имам  кутийка във верикално село.

# 38
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
harmony_broken,
Kazaha mi da - stigat parite za takawa ekskurzia  Peace
Stawam, 4e e ludnica tuka s 2bebeta i Koki...
Dnes e Georgiewden po grycki, beba praznuwa  Laughing
Celuwki za wsi4ki  Hug

Последна редакция: чт, 23 апр 2009, 18:22 от OlympiaPappas

# 39
  • Мнения: 1 209
Благодаря много Simple Smile то че бихме взели допълнителни, бихме, но да знам под какъв минимум не следва да падаме.

Честит имен ден на Джорджия Simple Smile да расте здрава,  красива , умна и много щастлива.

# 40
  • Мнения: 296
Честит имен ден на малката Джорджия и от мен.
Много щастливо детство им пожелавам.И приятни мигове и за гордата мама.  bouquet

# 41
  • Мнения: 296
Здравейте!
Виждам,че никой не пише и реших аз да се разпиша. Simple Smile
Преди време Олимпия попита дали на някой му се занимава да направи фотоколаж на децата ни?Та аз реших да ви предложа,не знам дали ще ви хареса ,но все пак.Simple Smile
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=11811412
А ако ви харесва може да сложим и такива снимки в началната страница:
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=11811410
Ако ви харесва и сте съгласни,може да се разберем къде да ми пращате снимки на малчовците. Peace

# 42
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Ето ни и нас, завърнахме се  Laughing
Данида, майстор си   bouquet Браво, много ми хареса втория вариант  Peace
Момичета, ще правиме ли колажите? Аз ще пратя снимки на моите сладурчета  Peace
За тези дни обиколихме 4града, барабар с малките...
Отслабнах, въпреки якото набиване на агнешко, баници, шишчета и пр....
Ще пиша пак...
Такаааааааааа, виждам че тука само се чете, но никой не пише  Thinking
Алоооооооооооооууууууууууу, работещите - ами дезертирайте малко от служебния комп и драснете 2реда  bowuu
Ние с Данида ще пием по едно Бейлисче

За вас - като се разпишете  Mr. Green
Качила съм 2клипчета с водопадите в Едеса, за снимките не ми остана време...
Като се разпишат поне 3мами, ще кача и снимки, и ще разкажа къде сме били  Mr. Green
Айде, мързеланки  Hug (или работохолички  Laughing), къде стеееееееееееееее?

Последна редакция: пн, 27 апр 2009, 20:42 от OlympiaPappas

# 43
  • Мнения: 589

Алоооооооооооооууууууууууу, работещите - ами дезертирайте малко от служебния комп и драснете 2реда  bowuu
Ние с Данида ще пием по едно Бейлисче

Joy Joy Joy
Хелооооооууууу!
Калимера, фили му! Ти канис! Сипи и на мен едно! С повечко ледче, ако може  Flutter

# 44
  • Мнения: 1 209
и от мен привет тогаз,

аз работя, но не съм работоспособна хич нещо. Сашо е болен с бронхит, с татко си се гледат.
ама е доволен от детегледача- карат на пица, козунак и двд. явно му допада ле4ението. моята половинка се специализира в пластелина и пастелите. а Сашо само му вика" не така бе тате. не така -казах".

Много сложен ми се струва гръцкия еййййй. Ровя тука разни по4ивки дестинации на юг и се колебая.....искам пусто село, в къща с градина, ненаселен плаж, с кръ4мета тук там, с магазин за хранителни стоки, 4е да изгранваме и поим сашо и да говорят някакви езици, 4е не вдявам гръцки. .....

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт