107 - мо

  • 1 088
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 073
Събирам впечатления и мнения! Hug
Моля, майки на които децата учат там да дадът инфо за училището, за учителите, за средата, доволни ли са....и всичко което се сетите. Благодаря много!  bouquet

# 1
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 По-скоро ти задай конкретни въпроси...
 

# 2
  • Мнения: 2 716
Доволна бях. В момента нямам ученик там. Училището е в топ 10 на моята класация. Дори в топ 3.

# 3
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Доволна бях. В момента нямам ученик там. Училището е в топ 10 на моята класация. Дори в топ 3.

 А защо Гарганела не е при нас тогава?  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 2 716
Защото сте далече  Mr. Green
Но, ако преместим офиса в Лозенец (идеята зрее от има няма 5 години), сме там  Peace

# 5
  • Мнения: 1 073
Конктретни въпроси към майките на деца, учещи там:
1. Паралелката с математика от колко деца е?
2. Имат ли допълнителни СИП , кръжоци или нещо подобно по математика, рисуване, шах, англ. език
3. Какви езици изучават?
4. Следобяд с какво им запълват времето?
Благодаря Ви

# 6
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
1. В първи клас няма такава
2. СИП математика има след първи клас за издържалите тестовете след първи.Иначе по принцип учат по-усилено математика от другите училища /на база на сравненията ми с приятелчета на дъщеря ми/. Допълнителни занимания има много- английски,моден дизайн,шах,актьорско майсторсво,народни танци,модерен балет,баскетбол и т.н
3.Има паралелки с английски език и една с руски език.
4.В следобедния блок е платения език,пишат домашни,играят и всички останали извънкласни занимания.
 

# 7
  • Мнения: 2 716
2.Допълнителният СИП е само за деца, издържали изпита/състезанието "Еврика".
Училището е дъщерно на НПМГ и ползва за СИП-а учители от там.
1. В паралелката с математика има и деца, които не ходят на СИП, но подготовката е отлична,така че си ходят на състезания. Обикновено са 25-26 деца.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=384756.0

# 8
  • Мнения: 1 073
Много благодаря. Мен повече ме интересуваше варианта с кандидатстване за 3-ти клас, бройки които приемат там.
Ако някой има представа и е минал през този проблем моля да сподели.

# 9
  • Мнения: 2 716
Точно за 3-ти клас кандидатства моята дъщеря. Кандидатства се само за СИП. Иначе си е нормален прием. Ако има места.

# 10
  • Мнения: 1 073
Знаток, мерси много за информацията. Сега, надявам се ще държите тест "Еврика"? Подгатвяте ли се? Защото ние все още сме в началото, тъй като отскоро го решихме твърдо, че ще кандидатства.

Общи условия

Активация на акаунт