Панталончето бавно отеснява, а ОКТОМВРИ славно наближава

  • 10 103
  • 287
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 341
seagirl83, не се притеснявай да си искаш изследване всеки месец. Не се учудвай, че не си я карала, когато живееш с дом. любимец се развиват много по-малко алергии и прочие. Хубаво е децата да растат с животни. Моята Ема в детската количка която бута не вози кукли, а куче! Joy Всички й се смеят, особено като се спира да го целува докато си вървим.

Отивам да правя спаначена крем супа....

# 241
  • Мнения: X
Деси, благодаря ти  Hug и аз се надявам на същото.
Girl from Ipanema, поръсва се сол върху главата на бъдещата майка и ако тя се хване за носа ще бъде момченце, а ако се хване за устата-момиченце  Wink

# 242
  • София
  • Мнения: 48
Ронка - тази Слалом Про е много готина!!!
Наистина ли е само 8кг???????

Първоначално ми пуснаха: токсоплазмоза,Спин,Хепатит,Сифилис,Австралийски антиген,Рубеола и не помня още какво.
Мисля че и Васерман - на мен също не са ми ги пускали (само ПКК, урина, кръвна група, микробиология, цитонамазка и антитела, т.к. съм с отрицателен резус фактор) - ще ходя да си ги прося май и аз

# 243
  • Мнения: 5
Ронка, абсолютно съм съгласна с теб за животните, толкова мили същества са и толкова положително настроение носят, че аз не мога да си представя живота си без котаче наоколо. Просто така съм израснала и явно е навик вече. Не съм много по това да ги гушкам или да си играя с тях или да ги целувам, нямам нищо против и се радвам на хората, които дори и така изразяват обичта си, но аз все с мъжки котета съм живяла и те не са от най-любвеобилните, малко са аскетични дори и съм свикнала само да са около мен и да ги гледам. Това ми е достатъчно,  но е много хубаво и мило, това което разказваш за твоето слънчице и домашният ви любимец. Heart Eyes

# 244
  • Мнения: 311
Xриска  честито и на вас миличка, ние също обмисляхме тази дата, но се оказа дата за избор на европейски парламент и  местното население няма да може да пие и да се весели  Mr. Green затова изместихме датата по напред.
ginbay благодаря ти за подкрепата Hug Сладко кумуване ви желая  Party
На мен все още не ми е правено изследване за токсиплазмоза.  
Girl from Ipanema , изследването на щитовидната от лабороторията ли ти предложиха или лекарката която следи бременността ? За солата Xриска го е казала много точно Mr. Green
 

# 245
  • Мнения: 3 641
Хриска, много хубаво събитие ви очаква Hug
Дами, може координати на доцент Марков Hug

# 246
  • Мнения: 1 341
Радостина, да, само 8кг. е! Видях я на живо и я разгледах обстойно, летният вариант има напълно легнало положение!
Ако взимам нея ще взема модел 2008г. защото ми идва на половин цена. Иначе за модел 2009г. я гледах в Премама, като цял комплект-кош за новородено, стол за кола и летен вариянт излиза 800Е. Като не продават нищо по отделно или в различни цветове, в смисъл коша да ми е един цвят, а стола друг, както може в Бг.

Тук при нас никакви бои за яйца не продават. Франсетата го карат на шоколадови яйца. Вчера ми донесоха от бг, 2 вида бои и едни кристали, да видим как ще се справя.

# 247
  • Мнения: 1 107
Изследването ми го предложи акушерката, която следи бременността- каза, че от два месеца го правят и това, но не знам как стои въпросът в България с него- дали се поема или не от ЗК.

# 248
  • Мнения: X
Xриска  честито и на вас миличка, ние също обмисляхме тази дата, но се оказа дата за избор на европейски парламент и  местното население няма да може да пие и да се весели  Mr. Green затова изместихме датата по напред.
icyangel, благодаря  Hug. И аз се притесних за това, но после като поразпитах ми казаха, че се подава една молба до кмета и той издава разрешение, че може за конкретното заведение.
*Jeny*  Hug

# 249
  • Мнения: 1 341
Много досаждам днес, но обещавам повече да не се включвам.

Деси, погледни тези сайтове:
http://www.bambinodirect.co.uk/details2.asp/ProductID/702/chicco … auto-fix-top.html

http://www.amazon.co.uk/Chicco-Trio-Auto-Fix-Miro/dp/B001O0GKTK

http://www.nextag.co.uk/Chicco-Trio-For-Me-1527197264/uk/prices-html

http://www.shopwiki.co.uk/detail/d=Chicco_Trio_For_Me_Auto_Fix_Top_Miro/

Не знам дали всички доставят до Бг, но за амазон мисля, че доставят.

# 250
  • Мнения: 23 402
Не доставят,за съжаление.Амазон доставя само дребни артикули/книги,дискове/.

# 251
  • Мнения: 71
Здравейте момичета! Днес е велики Четвъртък и аз за втори път станах горда леля на момченце. Днес сутринта сеста ми роди отново момченце, което кръсти на починалия ни татко Влади - явно няма нищо случайно, защото нашата майка като го видяла сутринта още като се е родил и каза прилича на татко ти.......Тя си определи днешната дата, защото аз и моята щерка сме родени на 16-ти и защото ще ражда секцио избра днешния ден, но малкия юнак и е изпреварил всички планове и още в 3 сутринта са започнали контракциите, но въпреки това пак са я срязали, можеше този път да бъде нормално, но ....никой не я е чул като е казвала да ражда нормално.  Както и да е всички вече плачем от щастие....сигурно аз най-много...

А снощи като легнах пред телевизора сигурна съм, че усетих малкото същество, този път не бъркам...Дарито я усетих в 20 г.с., но това снощи си беше новия бебо.. newsm53

# 252
  • Мнения: 3 641
nin4eto , честита ви гоялма радост! Да ви е здраво и усмихнато детенце Hug
Момичета, преди малко видях на бельото си кафеникаво петно, имам ли основания за притеснения Rolling Eyes

# 253
  • Мнения: X
Това са яйцата, които боядисахме миналата година със свекито. Надявам се и тази година да се получат добре.
                    

nin4eto, да ви е жив и здрав малкия юнак и много да ви радва   bouquet  Heart Eyes

# 254
  • Мнения: 71

Май забравих да почерпя, мъжът ми снощи ме пита: Какви са тия бонбони в багажника и аз му казах, да стоят там сега, не ги вади. Чак тая сутрин като му казах и той се сети за какво са бонбоните.

Яйцата са супер, ако и аз в събота успея да ги докарам такива.... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт