"През облаците слънцето наднича, ДЕКЕМВРИйчето в парковете тича!"

  • 14 875
  • 243
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 125
Честит имен ден на патеричка на празнувалите вчера и специално на Вержината Лорка  Heart Eyes  bouquet

# 16
  • Мнения: 201
Ще има ли среща? Whistling
Дават, че времето ще се оправя към края на седмицата Laughing

# 17
  • Варна
  • Мнения: 893
момичета, аз да ви издам една тайна...тя bela май няма сама да се издаде, но чака трето бебче Heart Eyes има малко проблеми обаче,стискайте и палци  Praynig и дано този път е момиченце  Hug

дано не се разсърди че съм я изпортила  Blush

# 18
  • Мнения: 669
честитооо бела   дано този път сте хванали момата  Peace

# 19
  • Мнения: 3 695
Вержи, Бела, стискам палци всичко да е наред с бебчовците в коремите!  Praynig Peace   bouquet

# 20
  • Русе
  • Мнения: 150
Вержи, Бела, стискам палци всичко да е наред с бебчовците в коремите!  Praynig Peace   bouquet
   Peace
Ние се оттървахме от бронхита,остана само да доизлекуваме гърлото.Хубав ден на всички! Hug

# 21
  • Мнения: 423
Добър вечер, мацки! И Владко е болен, остър фарингит ли беше, ларингит ли беше. Каквото и да е гърлото е, много раздразнено, имаме си Т и дрисък Tired Расте му кътник, остават още два - горните, уж последни вече, аман от зъби, незнам от това ли е от времето ли е. Вчера и днес баща му го гледа, утре съм аз на ход, няма как трябва и да се работи
Сетих се да ви споделя една изцепка на Владко онази вечер: слагам го аз да си ляга, излизам от стаята и затварям вратата. След малко вратата се отваря и пристига, настанява се у мене и вика "мамо, много хубава блуза имаш"  Crazy пукнах се от смях. след малко пак го слагам и пак излизам, пак се отваря вратата и идва и казва "мамо много хубави обеци имаш" е вече се смях много.  hahaha JoyСамо и само да не спи, да ме омилостиви да не го слагам, какво прави.
Днес викал на баща си "тате сложи ме гърнето да пърдя и да дрискам" ужас ви казвам, да не кажеш нещо, веднага ги навързва. Онзи ден му се карах и се оплаквал на баща си да ме изхвърлят да си купят от магазина нова мама дето не вика. #Crazy Всеки момент чакам нещо да се изцепи и да се смеем. Така ще е !
Та така, лека и мека!
Аз ли съм изтървала или и Палечка Малечка  е сред очакващите бебе през Юни !

Последна редакция: вт, 14 апр 2009, 22:46 от ka_tq

# 22
  • Варна
  • Мнения: 893
момичета стискайте палци тая вечер, дано утре се похвалим със жив и здрав племеник  Praynig  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 125
Вержи,  Praynig Peace! Ама вече е утре, давай хубави новини!

# 24
  • Варна
  • Мнения: 893
ами давам  Mr. Green току що ни съобщиха че вече си имаме племеник Mr. Green
но не знам подробности защото таткото е в еуфория и нищо не е запомнил  Joy

Самуил, 3,550кг , 54см Sunglasses

Последна редакция: ср, 15 апр 2009, 10:40 от Virginity

# 25
  • Мнения: 125
Вержиии, честито, да ви е жив и здрав малкия мъж и да ви радва, а на баба - дупе да и е яко! stork-boy newsm74 smile3522
Дай сега подробности и снимки  Heart Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 721
Вержи, честит ви племенник!! Наистина на бебчета ви е тръгнало baby_neutral

Момичета, ние заминаваме за Атина и ще си дойдем и аз не знам кога. Така че ви желая прекрасен Великден и много целувки от нас на всички наборчета!!!

# 27
  • Мнения: 3 695
Вержи, честит племенник!   bouquet Да е жив и здрав! Голяма тумба от братовчеди ви се оформя!   Grinning Peace

# 28
  • сто акровата гора
  • Мнения: 230
Здравейте дами, какво правите днес   bouquet
Вержи честитооооооооооо!   bouquet Много е хубаво да си леля   Flutter и аз си имам племенник та знам  Mr. Green 
А за бабата iv4ok си права, ама тъкмо да я поддържат във форма  hahaha

# 29
  • София
  • Мнения: 888
Честито Вержи, жив и здрав да е Самуил Heart Eyes

Наш Евка пак е с хрема, тоз път и с нова екстра- конюнктивит.
Чакаме подкрепление от едната баба, че таткото ни отива в командировка.

Понтес весели празници в Атина  Wink
А Владко е много печен както обикновено Hug

Инче много благодаря за СМС_то Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт