ДЕКЕМВРИ ние ще родим, хайде да се преброим!

  • 12 594
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Аз пък да ви кажа почти не мога да понасям сега миризми на парфюми. Само като ми замирише малко и почва да ми става лошо. Гледам да си слагам възможно най-малко. Иначе се чувствам добре с леки гадения. Другото което е днес ходих да си пускам изследвания и сега съм спокойна чакам си следващата дата за лекар - 19 май. Единственото което ме тормози доста за в момента е, че много ми се доспива следобед и се чудя как да стоя на работа Simple Smile.

# 16
  • тук
  • Мнения: 510
здравейте, аз не знам как точно се преброявате, защото признавам си не съм влизала в този подфорум никога досега Sad но вече освен мама и тати на почти деветгодишна дъщеря, сме и чакащи бебе през декември   Heart Eyes

супер приятно ми стана като видях цялата полезна информация на едно място; сърдечни благодарност  newsm51

# 17
Здравейте аз също чакам бебче през декември.

# 18
  • Мнения: 1 745
Ех,нямах нет от вчера и не можах да си дам инфото на време!
Все пак съм на 25г. (утре ще стана де  Mr. Green) от Костинброд!Това ми е втора бременност,от първата виждате какво си имам! Heart Eyes

Много се зарадвах,че сте избрали моето заглавие! Blush

mi4ona,май дечицата са ни наборчета! Wink Според мен не е малка разликата-2,2г.Надявам се да се справим с по две зверчета! Crazy

И добре дошли на всички нови майчета! Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 5 259


Като гледам скоростта, с която променям поста, добавяйки бъдещи декемврийки, скоро темата ще е на 2 страници   hahaha Joy
Нали знаете, че и вие можете да променяте, точно за тази цел създадох и общия ник на декемврийки  Twisted Evil

pebs: Тъкмо се чудехме къде се губиш  Hug
a_l_e_x_ ; portman : Добре дошли и леки и безпроблемни 9 месеца, пък на финала едно такова като на снимката от темата  Hug

Аз все още нямам непоносимост към миризми и слагам парфюми.
Потайна : все още не съм пробвала този, но както го описваш би трябвало да ми хареса много, че аз обичам много
парфюми на цветя.

Кои от вас са ходили вече на лекар... колкото повече наближава, толкова повече се притеснявам...  Embarassed

# 20
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
rainy... както казах вече аз ходих на лекар и няма нищо страшно, няма от какво да се притесняваш Simple Smile
Даже беше доста вълнуващо. Когато ходих първия път не се виждаше почти нищо, но вчера вече малката черна точка беше почти 10мм и се вижда - даже си имам снимка вече.
Така че момичета, не се притеснявайте за прегледа, ще изпитате невероятни емоции.

# 21
  • Мнения: 165
Браво, rainy... !!! По-хубаво оформена първа страничка не бях виждала!!! Страшна си, мила!   bouquet

Аз не мога да смогна да ви изчета, ама че сте бърборанки  Joy Ще вляза да си добавя данните, че ги няма. Засега ще остана към декемврийската част на списъка, но може да се наложи и да се преместя в ноемврийско-декемврийската.

Добре дошли на новите бъдещи мамчета. Толкова се радвам, че отборът ни бързо расте!  Hug

# 22
  • Мнения: 4
Да се представя и аз-казвам се Мария от Бургас съм на 26г.-втора бременност.Приятен ден на всички Бъдеци декемврийски мами.Ние цял ден сме навън и сега пак ще излизаме,но няма начин децата си искат своето.Аз иначе се чувствам много добре,но кървенето леко продължава и това ме притеснява,а няма как да стане да лежа по цял ден.Чао засега

# 23
  • Мнения: 99
Здравейте и от мен,
rainy страхотно си се справила, нямам думи... bouquet
Поздрави на всички нови бъдеши мами  Wink
При мен единственото неприятно нещо е почти постоянното гадене, единствено ми помага нещо кисело.
Пожелавам ви спокоен следобед  Sunglasses

# 24
  • Мнения: 4
rainy страничката наистина е страхотна-браво и има ужасно много полезна информация-страхотна си

# 25
  • Мнения: 155
Хоп,и аз да цопна тук.Днес разбрах,че съм бременна,много ранна е още нашата бременост,но е дълго очаквана и дано е успешна.Ние имаме едно момиченце на 7г. и искаме второ.В Продължение на 5г. чудото не ставаше.След 2г.ходене по мъките и 2 инсеминация сега очакваме нашето 2 дете PraynigЕвентуален термин 20.12.2009г,
Пожелавам на всички успех и лека бременост,и накрая да се радваме на прекрасните си рожби.
 Hug  bouquet

# 26
  • Мнения: 188
Момичета нямах търпение да цъфна тук.Първо:
rainy БАЛГОДАРЯ ТИ!!! Прекрасна тема,толкова полезна информация,положила си много труд и резултата от това е прекрасен  Hug
pebs най-после се появи,вече взех да се тревожа за теб.
И сега  искам да ви се похваля че днес ходих на доки и вече сме големи ЦЯЛ САНТИМЕТЪР  Grinning Казахме и на баткото и той милия като се метна на врата ми и ми вика : "Мамо,ти като разбра плака ли от радост?" казвам "Да,мамо" , а той "щото и на мене ми се плаче"
Та поплакахме си че и бабата (майка ми) и тя с нас....но си беше много хубаво изживяване
 Добре дошли на всички нови мамчета  Hug Hug Hug успешна и лека бременност.
Ех,как се радвам че ви има Simple Smile Heart Eyes Simple Smile Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 160
Pamivo, добре дошла  bouquetСтискам палци всичко да е наред и декември да гушнеш най-сладкото бебе! И моята бременност е в следствие на инсеминация (4-та) и мога чудесно да си представя през какво си минала.  Praynig

# 28
pamivo ,  mimi_p, чудесно е ,че усилията ви са довели до желаните 2 чертички . желая на вас и на всички ни да гушнем живи и здрави бебчета след 8-9 месеца!
аз някак още като че не мога да повярвам , хем се радвам , но се и тревожа за много неща . вследствие нито работя ефективно , нито  успявам да се наспя добре .
mi4ona , предполагам си говорила с твоя лекар за това кървене . според мен би трябвало да ти изпише прогестерон под някаква форма и дори но-шпа . обикновено предписват това , дори в случаи на леко розовеещо течение , както се получи при мен преди няколко дни . аз дори си го самопредписах(после гинекологът ми го потвърди) , беше събота и не ми се щеше да безпокоя доктора преди да съм минала преглед при него . имам опит от предишната бременност.
nedalinchi , наистина звучи страхотно начина по който синът ти е реагирал на новината .

на мен първо ми се иска да мине прегледа на 28.04 , когато по изчисления ще съм 8-9г.с. и трябва да чуем сърчицето . тогава ще оформим и документите за проследяване на бременността . моят гинеколог така процедира по принцип и миналия път . доверявам му се напълно . после Дай Боже , всичко да е наред , ми предстои амниоцентеза , която малко ме плаши , но повече ме притеснява дългото чакане на резултата . доколкото знам около месец .
та затова , милички , ми е още свито и страхливо и не бързам да казвам на близките .

# 29
  • Мнения: 67
ламборджини пожелавам ти успех,мила HugИ не бързай да казваш на родата.Това нищо няма да промени,само ще те изтормозят с това кое как е станало,кога е станало,как разбра,кога разбра,как се чувстваш и т.н.Аз първия път на родителите ми дори казах чак в 15г.с. когато дойдохме тук на почивка.И какви въпроси заваляха...и то от всеки поотделно ooooh!
Сега родителите на съпруга ми знаят(нали той им каза като не може да си държи езика зад зъбите) но те няма да кажат на моите,защото не знаят български.Аз планирам да им кажа поне в 12г.с. така че ако нещо лошо стане да си го преживея сама с мъжа ми,а не те да ми напомнят постоянно на 1 месец,на половин година,на година и т.н.
Аз утре съм решила да кажа на дъщеря ми,че ще си има с кого да си играе след девет месеца,пък да видим как ще реагира.
Искам да ви питам нещо,как е при вас...кекса? BlushМоя сега не е тук,но аз му казах,че като се върне,ще има  luvbedи той:а нееее,да не направим нещо на детето.Стана тя,9 месеца няма да издържа Confused Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт