Тема на АПРИЛчетата

  • 14 489
  • 303
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 648
Като гледам как притискат задачи, може да се окаже, че вместо на среща с вас ще трябва да идвам на работа след РД на Емо. Но запазвам маса!
Събота, 2 часа, Венера Ганева

Последна редакция: чт, 09 апр 2009, 11:18 от Вени*

# 31
  • Мнения: 766
Добър ден!

Татянка, Юлче, ще започне да им харесва на децата, щом  моето дето рева половин година сега ходи с кеф, значи за всички има шанс. И истината е, че  не е примирение или навик (защото така си мислех в началото), а истинско желание да е с приятелите си.

Браво на Емо и Миленка за колелата. Симона също получи за рождения си ден Драг, но 14 цолов с помощни гуми, но е  като истинска блондинка, забравя като върти педалите да гледа и къде кара. Може би като и стане навик, ще спре да си гледа в краката де. 

Аз съм със смесени чувства за фейсбука, не го бойкотирам, но не ме и кефи нещо.

# 32
  • Мнения: 3 205
СОП е специални образователни потребности. Деца с хиперактивност, дефицит на концентрация, дислексия, инвалиди - с ограничена подвижност, с частична или пълна загуба на  зрението и слуха, не съм сигурна дали и деца с бронхиална астма не се включват тук  newsm78 Всички деца, за които е необходима специална база или / и обучение.

Аз знам, че Иво ще свикне, но ми е мъчно, че му е толкова тъжно. Освен това любимата му леля не е всеки ден в групата и това също ни е малка трагедия  Rolling Eyes Но мисля, че учителката им е много свястна и мила и поне с големите хора ще се сработи в началото (той избягва непознати деца, ако е сам без мен или без друг възрастен). Днес му разказвах как аз и тате сме ходили на детска градина като малки, демек му внушавах, че на всички им се случва, неговото не е изолиран случай на родителско изоставяне  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 7 605
 Laughing Юл4е  Hug
Това е добра идея, и аz ще й кажа как аz съм ходила. И мен ми е мъ4но zа нея и не мога да не мисля 4е щеше да ходи с кеф, ако го нямаше това мом4е  Confused

Ян4е, и Милена кара в посоката, в която гледа. Не е от косата  Laughing

# 34
  • Мнения: 1 027
Мерси за инфото за колелетата, ама КОЛКО ПАРИ са? Къде имат магазин на Драг в София?

# 35
  • Мнения: 3 205
И тук да споделя - много съм доволна от ваксината, която сложихме на Иво преди да тръгне на детска градина. Има хрема, която се оправя сама, много по-бързо от преди  и то без да го спирам от градината  Laughing

# 36
  • Мнения: 766
Юлче, Превенар ли сложихте? ако наистина спасява и от отити веднага тичам да я слагам.

Наде, нашето е такова - http://www.extreme-bg.com/shop/product_info.php?products_id=679, но розово естествено. Аз мога да те ориентирам за магазини само в източните квартали. Цената му и тя горе-долу е такава.

Мдам, тактиката Юлче с "мама и тате и те са ходили" много помага. Симона са и показани и моята и на баща й градината, а най-впечатлена е че чичо й е ходил в нейната.

# 37
  • Мнения: 3 205
Да, превенар е. За отитите доколкото схванах, не предпазва чак толкова много, т.е. ако детето получава десет отита в годината, превенар ще му спести между 1 и 2 от тях. НО Иво не е имал отит, за него по-скоро проблем е населяването на носоглътката. То даже и за него не е проблем, а повече за брат му, който като се зарази и после с месеци не се оправя от хъркането нощем и въобще  е по-склонен към бронхити и кашлици. 

# 38
  • Мнения: 1 147
И ние ще я слагаме тази ваксина (нали тя беше против пневмококи?)
Ама ще чакам да мине карантината в яслата, че имат варицела ....
Колело и ние на Драг мисля да вземем, даже в събота мисля да ходим да купим (макар че на мен колкото ми е мерак, може и още днес след яслата да ходим Mr. Green).... близо до военна болница има магазин.

# 39
  • Мнения: 3 205
И ние ще я слагаме тази ваксина (нали тя беше против пневмококи?)


Стрептококи пневмоние

# 40
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Юлче, как го издебна да е абсолютно здрав Иво за ваксината? И аз искам, но все има хрема. Още не съм питала педиатърката, ама не е кой знае акъв проблем
Сега може ли да се поставя?

# 41
  • Мнения: 3 205
Ами Красе, трудно ми беше, наистина. Аз действах подмолно - първо излекувах моя и на Данката нос (ние сме носителите, както се оказа), после Иво се оправи сам и в първия момент, като му нямаше нищо, го заведох да му я сложат. На Дани не съм, защото искам да мине половин година поне от последното ДТК, което му сложиха сега. Но ако Иво не ни носи нищо, ние също ще бъдем здрави.

# 42
  • Мнения: 357
Добър ден и от мен  Sunglasses.
Докато спи Ема да драсна няколко реда , че после потегляме на разходка.
Тази ваксина и аз мислех сега да питам на консултацията, но нали ще сложим  Хепатит А, да видим колко време след това може да я боцнем.
Анелиз, не ми говори за ДГ  #Crazy, как може такова нещо от понеделник да не мога да кандидатствам.

Ема пък не може да кара триколката, бута се с краката, понякога за малко върти, но въобще не схваща кормилото за какво е  Crazy. Баща й купи колело с помощни, но още и е доста голямо , та го прибрахме за другата година.

На Миленката и Ивчо много прегръдки, дано бързо свикнат  Hug.

# 43
  • софия
  • Мнения: 756
да се запиша и в новата тема, за да не ви загубяя Laughing

# 44
  • София
  • Мнения: 958
Аз във фейсбук съм Irena Netsova, ама нещо не мога да свикна да го ползвам. Те разни приятели от 2-3 години нон-стоп ме бомбардират с подобни сайтове и поне в 5 съм се регистрирала, та и този го възприемам като поредния булшит.  Mr. Green

Данич, местенцето ни е м/у Перник и С-я, изветря ми от главата, как се казваше селцето.  ooooh! На мен по ми се искаше в източна посока (към Ботевград) да се изнесем, ама нещо натам няма изгледи нито за метро, нито за влак. Confused

Раче, супер е колелцето (ама направо ме шашна, големия мъж  чак 20-ка ли кара, нашия е още на 12'')! И идеята за Клисурски манастир и пъстървата много ми допадна, да споделиш после, как е било!  Peace

Вальо пък точно обратното, в началото ходеше с голямо желание на ДГ, а половин година по-късно вече не иска и всяка сутрин е едно пазарене...  ooooh!

Аз много съжалявам, че не взех да си сложа някаква ваксина есента, като тръгна малкия на ясла. От октомри насам съм болна поне по 2 седмици всеки месец.  Sick Сега отново съм с болки в гърлото и гласа ми е паднал; Пепи е много щастлив!  Laughing
Пък Валката от 2-3 дена има някакъв проблем - кожата на корема и гръбчето е някак грапава, като настръхнала. На какво ли може да се дължи?

Общи условия

Активация на акаунт