ОКТОМВРИйски притеснения преминаха във вълнения!

  • 10 380
  • 297
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 668
Привет и от мен... Само минавам да ви навестя, че нямам време да ви изчета. В офиса е лудница - аз продължавам с безсънието. Ужасна работа. В петък съм на преглед при Димитрова и се надявам дасе похваля с добри новини.

# 286
  • Мнения: 0
Привет на всички, GINBAY, във Вис Виталис /нали си от Пловдив:)/ има много хубави книжки с пъзели вътре за нареждане.Ние с колежките ходихме на гости на колежка в майчинство и подарихме на големия и син, детето много се зарадва и веднага седна на пода да реди пъзели.
Книжките са с дебели корици и с много хубави картинки и с кратки истории към всеки пъзел.
 Искам да попитам тези момичета, които като мен са към 14 - та седмица, дали усещат вече движения / по- скоро гъделичкане леко/ в корема, защото аз в събота за първи път усетих нещо подобно и не беше мимолетно, днес бях при държавната лекарка на преглед и тя ми се усмихна и каза че било твърде рано. newsm78

# 287
  • Мнения: 63
За безсъние ли говорите! Аз страдам от обратното - прекомерно спане. Мога да легна в 8-9 и си правя 12 часа без проблем. И аз ставям до тоалента, ама след това си заспивам. И преди си бях така. Направо си губя времето. Толкова спане...

# 288
  • София
  • Мнения: 463
Gillanfen, аз съм 15-та седмица и нищо не съм усетила досега. Деси беше пуснала линк към гестационен календар и там беше отбелязано ,че от 18-та седмица наjатък  ще се усеща нещо.

Последна редакция: вт, 07 апр 2009, 15:21 от iskrichka

# 289
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Gillanfen, и аз към пъзел се бях насочила, но исках и други идейки. За кой Вис Виталис ми говориш - новия срещу Баумакс ли? И аз имам някакво подобно усещане - аз го определих по-скоро като пеперуди, и след това момичетата, които са гледали в неделя филмчето по Дискавъри, казаха, че точно този термин са използвали там за нашите седмици.
Ger4o, имам въпросче към теб - като си с таласемия, как роди първия път - нормално или секцио? Че тук в Пловдив всеки лекар си е със собствено мнение - единия казва "задължително секцио", другия казва - "няма какво да те е страх от естественото раждане". Мен не ме е страх от естественото раждане, единствено се притеснявам, че при напъните може нещо да стане - някой орган (визирам по-специално мозък) да не успее да се захранва както трябва с кислород, ама знам ли. Сподели, моля те, какво са те съветвали теб и какво те съветват сега. Благодаря предварително!

# 290
  • Мнения: 0
 Ginbay, за детската борса срещу "Кока - кола". Това сравнение с пеперудите много ми хареса, много точно казано.
 Аз също съм свалила едно кило, а дънките вече ми стягат ThinkingИ заспивам като пън още в 22.00, ставане към 4.00 до тоалетна и после пак заспивам от раз.В 8.00 ставам с триста зора. Simple Smile

# 291
  • Мнения: 249
Добър ден и от мен! И аз не съм добре със спането. Ама аз никога не съм била де. Нормалното ми е да ставам в 5 часа, а сега се надигам към 3:30 -4:30...  Cry Много гадно. Цял ден съм като пребита. Но хубавото е, че ако нямам много работа мога да се прибера и да поспя няколко часа.
Лек ден на всички и добре дошли на новите момичета. Grinning

# 292
  • Мнения: 851
Искам да попитам тези момичета, които като мен са към 14 - та седмица, дали усещат вече движения / по- скоро гъделичкане леко/ в корема, защото аз в събота за първи път усетих нещо подобно и не беше мимолетно, днес бях при държавната лекарка на преглед и тя ми се усмихна и каза че било твърде рано. newsm78
Здравейте момичета, аз съм със същия въпрос- гъделичкането беше в неделя за пръв път и за по-малко от 2-3 секунди. ПОчувствах едно странно боцкане като все едно мравки минават през корема ми...Може ли поради бройката (нали са 2) да ги усещам от по-рано или напълно полудявам. До сега не смеех никой да попитам, да не ме помислят за хаховица Embarassed
Относно спането - доспива ми се към 20:00 и едвам удържам до 22, за да мога да спиа спокойно. Сттавам задължително за посещение на 00 и после пак нани, но различно или ставам като по часовник в 9 или спя до 12... странна работа.
За петната - никога не съм имала проблеми с кожата, но от 6тата седмица, когато започна да расте много и бюст и корем започнах да полагам допълнителна грижа - крем против стрии сутрин на корема, кръста и гърдите и при излизане веднага крем за слънце 50ти фактор...колкото и да ми се иска да придобиа тен - безкомпромисна съм.
Хубав ден

# 293
  • Мнения: 68
Аууууу, ама аз сега се усещам, че имаме две мами чакащи близначета: Чоко и Кюбит , нали така???

Егати кефа   bouquet  Heart Eyes   bouquet

# 294
  • София
  • Мнения: 969
Здрравейте,
добре дошли на новите мами  Hug
Видях клипчетата на джоя и искричка. Страхотни са. Ама на искричка много хубаво се вижда бебето  Heart Eyes
Аз съм на фетална чак другия петък и аз при Димитрова във Фемина. Герчо, в петък да кажеш как е минало при теб и добра ли е Димитрова.

# 295
  • Мнения: 571
ginbay ето линк но от него нищо не ства ясно http://www.hermesbooks.com/products.php?catID=120
Попитай в някоя книжарница да ти ги покажат. Страхотни са, и вътре картинките се движат, докато отгръщаш. Изглежда като анимационно фимлче но е книжка.  Grinning

# 296
  • Мнения: 99
Здравейте на новите мамчета и леко бременеене   bouquet

Искричка и Джоя много ме зарадваха клипчетата ви на сладките  бебчовци  Hug

Аз днес обикалях из магазините за да се приведа в приятен вид и да не приличам на торба  Whistling Вече нищо не ми става и успях да си взема дънки, туники и едни отворени обущета от естесвена кожа като ги съчетах с чанта естествено  Peace Ми така де няма да ходим като че не ни пука  Laughing

# 297

Общи условия

Активация на акаунт