Юли 2006 - Тема 81

  • 11 103
  • 304
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 341
Момичета, следобед сме на лекар. Ема продължава с Т-39.7 Shocked Слагам свещички и чорапки с оцет, определено действа, но тази висока Т не е щега.

Абе то за навлека ясно, че мога да го отсвиря напълно, но не искам. Ще ме помислите за много гадна, но понякога имам нужда от този човек. Тя знае езика и ми трябва да ме развежда насам натам. Ето днес пак я потърсих, колкото и да не исках. #Cussing out С нея ще ходя да си направя пълна здравна осигуровка и след това с Ема на лекар. Просто искам да имат някакви граници нашите отношения. Разбира се, че не искам само да я използвам когато имам нужда. Винаги когато излизам в парка й се обаждам да дойде с дъщеричката си, или пък да дойде в къщи на кафе. Но това става в удобно за мен време, а не когато тя пожелае. Дори и сега след като ще ми помогне, довечера ще дойде пак, това е редовен номер.
Кога ли ще го науча тоз език? Никога! Докато съм в къщи няма да стане така лесно. Ужасно е да неможеш да се разбереш с хората.

Нарина, радвам се, че намина. Разписвай се по-често. Пусни снимки на Пипи. Hug

Ивка, преди време го обсъждахме този филм. Наистина е въздействаш, особено на кукувици като мен. Моят мъж заяви, че са пълни глупости, но той си е Тома Неверни.

# 46
  • Мнения: 1 298
Този филм го гледах само донякъде,не ми беше интересен.Така и не съм го догледала до края...

Ронка ходете на лекар,че да не е ангина.Гали като е с ангина вдига такава висока Т.  ooooh!
А това момиче-не можеш да я отсвириш.Все пак без нея закъде си,нали..На един лекар не можеш да отидеш  Naughty

# 47
  • Мнения: 2 484
Дю мерси за линка с уроци,сега ги прегледах и много лесно е обяснено,даже направих 2 слайда,обаче си иска време ще видя кога ще седна да ги правя Crazy

Ронка оздравявайте бързо Praynig Hug а езика се учи споко, Rolling Eyes

# 48
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
 Hug

Ронка,как е Емата? Изопринозина може да се дава по цяла таблетка от 500мг. на всеки 10 кг. телесно тегло Peace

Шефа днес се прибира в София и от утре жална ми майка ooooh! Ще си отработвам почивката дето гледах болни деца
 Tired

# 49
  • Мнения: 1 294
За момичетата от Варна, ако не са попаднали вече на темата:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=383931.330
Дано успеете да се организирате повече родители и да има добри резултати от протеста.
Успех!

# 50
  • Мнения: 590
Е Рони, в кофти ситуация си, не можеш тотално да я отсвириш, тя пък е несъобразителна. Как сте с Ема?Спадна ли и температурата? Ходихте ли на лекар вече? Този филм довечера ще си го сваля, пък кога ещ го гледам ен се знае.
Ети, стискам палци да те назначат за постоянно.
Нани, нещо ново при теб, да не си отишла да раждаш вече?
Ивка, с какво лекувате третата сливица? И ние сме в същото положение, даже лекарите говорят за операция.
Рени, айде снимай се да ти видим и ние.
Дано всички варненски мами успеят да запишат дечицита в градина.
Пир нас нищо ново. Хвърлям по едно око от верме навреме.

# 51
  • Мнения: 86

Момичета, да ви споделя нещо, че много се впечатлих. Гледа филма "Тайната". Много силно ми подейства, препоръчвам ви го. Поучителен е, за силата на привличане, за мислите ни, които определят живота ни. Мисля, че ви хареса  Peace
Аз имам огромното желание да гледам този филм! Много ще съм благодарна, ако някой ми даде линк, от който мога да си го изтегля!   bouquet
Относно детската градина , в нашето село има две и дори ни молят да си запишем децата! Това е кошмарно да чакаш на опашки и дежурства , за да може детето ти да ходи на градина.  ooooh!
Ние още се гледаме с Пламито, но мисля от другия месец да я пускам по малко да свиква! Макар че ще ми е тъжно, но няма начин!

# 52
  • София
  • Мнения: 512
Mgizdova, лекуваме я при д-р Френгов, първият месец с зиртек, 2 вида капки за нос (само за 1 седмица капките), саностол, и два продукта на аква сорс- едни мазни капки и коластра. Вторият месец, след ппрегледа и подобрение, всичко продължихме без капките за нос. Сега с тази жълтеница и вит. Ц пием, ама спрях саностола.
Ама още хърка, не винаги де. Тъкмо бяхме поукрепнали и тръгнахме на градина и носа пак потече. Ако нямаше течност в ушите нямаше да се притеснявам толкова, ама сега  newsm78

# 53
  • Мнения: 444
Мгиздова, тук съм, тук съм, чавето нещо се кротна и днес не ме е ръчкало много. Нямам признаци за раждане. Thinking

Хубавото е, че изследванията от микробиологията са ОК, засега съм изтрепала гадинките. Само бебо много да не се бави, че пак ще се завъдят. Praynig Tired

Ивка, каква жълтеница, бре?
Ронка, и аз знам, че Изопринозина се дава 2х половинка дневно за 10кг. Да пишеш какво е казал доки! Praynig Hug
Ренито, Данката много хареса зайчето, гъделичка го дълго... Laughing
Ето ги и нашите най-нови хитове:
http://www.youtube.com/watch?v=rd1dQXhgNEk
http://www.youtube.com/watch?v=ZapOr6x7Xmc&feature=related

# 54
  • Мнения: 1 341
Сега се връщаме от доктор. Ема е с отит на лявото ухо и леко зачервено гърло. Confused Аз така и предполагах, но ме беше страх да си призная да не предизвиквам дявола. Изписаха й АБ и температуропонижаващи. Дано й повлияе и брзо се оправя, че тази Т я прибива. Сега заспа, много се измори.

Мерси много за съветите за Изопринозина. Ще й го давам сутрин и вечер. Отделно давам и Ехинацея, дали не става много? newsm78 А Ема е 15кг. това означава ли, че може и по 3 половинки да й давам? Въпреки, че няма да й дам 3, защото ми се струва много.

Отивам да приготвя нещо за вечеря.
Като казах вечеря...в готварския попаднах на много хубави предложения за супички и не само. Рецептите са на Червеновинце, супер са. Пробвах гъбената и спаначената, е няма такава вкусотия. Heart Eyes

Хайде лека вечер!  bouquet

# 55
  • Мнения: 845
Ети, на Мимката долната челюст също е по-назад, а още не сме я водили на лекар за този проблем. Ще споделиш ли в какво се изразява лечението и още от сега ли започвате с него?
И на Венци е така. Водих го. казаха, че е мъничък и, че челюстите и зъбките се движат и до 5 годинки не е проблем. Ако тогава не се оправят се ходи на ортодонт.
Рони-стискам палци, Емка бързо да се оправи и да не се притесняваш, че я боли ушето и с високата Т  Hug

Последна редакция: пт, 03 апр 2009, 19:53 от eti_31

# 56
  • Мнения: 590
Ивка и ние ходим при него. Същото лечение ни е назначил. и Ева има течност в ушите и иска ако другия месец не се е оправила да я оперира. И ние сме при него от един месец. Ще я водя и на други лекари, въпреки че Френгов го водят за най-добрия. Рони, дано бързо се оправи Ема. Заведи я на специалист УНГ все пак. Аз съм се вманиачила нещо по тези лекари, откакто ни стигна до главата. Айде лека от мен.

# 57
  • Мнения: 326
Добро утро момичета
Хайде тази сутрин кафето е от мен  Wink .
Момичета какво  става много болнички. Бързо оздравяване, Емка, Миме не така не притеснявайте мамите. Бързо оздравявайте. Hug
Ние сме добре. Цяла седмица си бяхме в къщи - тати го гледа понеделник и вторник, а от сряда и аз бях във ваканция и се гледахме. Започнах да го подготвям че от понеделник е на ясла, но резулатата е плачевен. Close Надявам се да успеем до понеделник да се убедим.  Confused
Ние действаме по новия проект и го мъкнем все с нас Криси добре че слуша.
Пак ме вика чао за сега Rolling Eyes

# 58
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 091
Добро утро в тази прекрасна събота! Истинска пролет е навън.
Тук до нас има един двор с големи дървета, а на 10м от къщата ни има вековна топола. Та всяка година в тези дървета гнездят едни и същи птички - познавам ги по песните. Има един славей, който пее страхотно от ранни зори и ме буди сутрин. Пълни ми сърцето ви казвам Heart Eyes Абе влече ме природата и това е. Сигурно съм била овчар в предишния си живот и съм се размотавала по гори и поляни Laughing

Моите хора отидоха да садят картоф на село и аз съм сама, като онбашия, тук - пия кафе и се наслаждавам на живота.
Е, ще трябва и да поработя, че вчера помързелувах повече, но ... и на това ще му дойде времето Wink

Да ви кажа, че всеки момент чакаме бебето на братовчед ми /дето бяхме на сватба миналата година/. Терминът е на 7-ми, но и моят беше на 7-ми, а родих на 4-ти. Та днес ми е едно такова ... очакващо Grinning Само като чуя колата им, че избръмчи и се лепя на прозореца да гледам дали не отиват към болницата Blush

Ми то май не ми с пише за друго. Усмихнат ден! Hug

# 59
  • Мнения: 1 341
Нанни, ЧРД! Жива и здрава да си ни. Много леко раждане и да се радваш на 2 здрави и послушни дечица. А мъжлето да не спира да те глези и уважава! Весел празник!

И да наминеш да почерпиш. Да не вземеш днес да зараждаш. Hug

Общи условия

Активация на акаунт