ДЕКЕМВРИ-ТОООООООЛКОВА ПРЕКРАСЕН МЕСЕЦ

  • 12 121
  • 275
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 259
Е аз се записвам трета -  три пъти за щастие...   bouquet
Току-що видях двете черти...
Това (дано всичко е наред Praynig) ще е първо бебче (ох, преди 5 мин разбрах и аз самата...) за мен и
таткото, така че момичета ще разчитам на помощта ви.... кога съм забременяла не знам точно, тъй
като нямахме пропуск почти... и аз не мога да пиша смислено още.. но вие ме разбирате надявам се...   bouquet

# 31
  • Мнения: 188
rainy честито  Hug Пожелавам ти една много лека бременност с един прекрасен финал!!!
Колкото до симптомите при мен са налице, спи ми се почти постоянно, забравям почти всичко, а сутрин имам голям проблем с миенето на зъбите  Sick, и коремчето леко ме наболява почти през цялото време...Иначе съм пушка Laughing Joy

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
rainy... Честито мога да си представя как се чувстваш  Heart Eyes Heart Eyes Hug  bouquet

# 33
  • Мнения: 99
rainy честито!
И за нас ще е първо бебе, надявам се всичко да е наред и при теб  Praynig
Приятен и усмихнат ден  Peace

Последна редакция: пн, 30 мар 2009, 16:44 от llotus

# 34
  • София
  • Мнения: 5 259
rainy честито!
И за нас ще е първо бебе, надявам всичко да е наред и при теб  Praynig
Приятен и усмихнат ден  Peace

Двете тъкмо ще се подкрепяме  Crazy

Благодаря на всички за пожеланията и се надявам скоро вече да съм по-информирана за всичко...
след 10 дена на преглед и дано всичко е наред  Praynig

# 35
  • Мнения: 2 013
rainy... честито и на теб миличка!
Леко и щастливо бременеене!   bouquet

# 36
  • Мнения: 342
Колкото до симптомите при мен са налице, спи ми се почти постоянно, забравям почти всичко, а сутрин имам голям проблем с миенето на зъбите  Sick Laughing Joy

Пробвай с хомеопатичната паста за зъби на Билка  Peace Hug

# 37
  • Мнения: 188
yoyoana Благодаря ти за съвета,ще опитам   bouquet

# 38
  • София
  • Мнения: 5 259
Добро утро  Hug,

нещо няма много голяма активност тук... раничко ли е  newsm78

Аз нямам никакви симптоми все още, не ми се гади, не ми се спи и не забравям повече от обикновено  Crazy
За сега просто изчаквам ходенето на чичо доктор.. чудя се другата седмица вторник/сряда дали е ОК,
четох, че трябва около 10 дена след  EFP

# 39
  • Мнения: 1 745
Aз все още не знам къде да ходя да се запиша на ЖК! ooooh! Тука при нас е един смотаняк!Миналия път ходих в МД,но беше гадно-всеки път мъжа ми си взима почивен ден или се моля на някой близък да ме кара... Tired И сега се чудя!А и в Сф нямам идея къде да се запиша!

# 40
  • София
  • Мнения: 5 259
Aз все още не знам къде да ходя да се запиша на ЖК! ooooh! Тука при нас е един смотаняк!Миналия път ходих в МД,но беше гадно-всеки път мъжа ми си взима почивен ден или се моля на някой близък да ме кара... Tired И сега се чудя!А и в Сф нямам идея къде да се запиша!


Така, така.. аз съм глупавичко.. не знам какво е ЖК... МД = майчин дом?
Ако е това, което си мисля, за мен ще е Тина Киркова  Flutter

# 41
  • Мнения: 2 013
Добро утро  Hug,

нещо няма много голяма активност тук... раничко ли е  newsm78

Аз нямам никакви симптоми все още, не ми се гади, не ми се спи и не забравям повече от обикновено  Crazy
За сега просто изчаквам ходенето на чичо доктор.. чудя се другата седмица вторник/сряда дали е ОК,
четох, че трябва около 10 дена след  EFP


rainy... аз 5 дена след закъснението си направих тест и видях 2те чертички и още на следващия ден отидох при гинеколога си! Вече се виждаше плодното сакче,от тогава е и първата снимка на дъщеря ми.  Heart Eyes
Според мен не е рано.  Peace

# 42
  • Мнения: 1 745
 Laughing ЖК е женска консултация! Wink МД е майчин дом,да!
Аз родих в Т.Киркова,но без избор на екип и т.н. и сега не знам при кой доктор да се запиша! Rolling Eyes Иначе бях доволна!

# 43
  • Мнения: 188
rainy не си тъпичко нормално е да не го знаеш,но Ж.К = женска консултация ; ФК= фолиева киселина: ФМ = фетална морфология,ако някъде греша за нещо моля някой да ме поправи  Embarassed

# 44
  • София
  • Мнения: 5 259
Лелеее толкова много нови неща, май ще трябва много да чета..  Embarassed
Тина Киркова, аз ще съм при доктор Киров, още не съм му се обадила, но мисля, че ще се зарадва (познавам го от много малка  :flutter ) Даже се зарадвах, че имаше тема за него и всички бяха доволни..
Само трябва да го убедя да не казва веднага на майка ми, че сме решили, докато всичко не се окаже Ок да не казваме
на никой...  Blush


Общи условия

Активация на акаунт