ДЕКЕМВРИ-ТОООООООЛКОВА ПРЕКРАСЕН МЕСЕЦ

  • 12 148
  • 275
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 715
Не, споко, точно толкова ти трябва.
Аз от половин час се чудя сутринта като си пих но-шпа-то, дали си изпих фолиевата киселина и не мога да се сетя.

# 241
  • Мнения: 3 813
 Laughing писах на Потайна,а иначе заглавието на новата тема е чудесно rainy,хубаво е че има и по ентусиазирани от мен  Heart Eyes да поддържат духа в темата.
ku[d]ku[d]yaka и аз постоянно броя дните до прегледа,мисля си какви ли не щуротии и само си приписвам диагнози/имам известни здравословни проблеми/,и накрая все пак решавам че може пък да са свършили неприятностите и проблемите и че бебето заслужава щастлива и спокойна майка все пак..

# 242
  • Велико Търново
  • Мнения: 76
Здравейте момичета!
Аз съм от Декемврийките 2008 и на този ден видях моите II чертички, по-скоро 4, защото си направих 2 теста  Simple Smile
Първите 3 месеца ми се сториха мноооого дълги, защото ми ставаше лошо, както и последния  Party, защото вече нямах търпение!

Поздравявам ви всички и ви желая всичко най-хубаво!
 Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 243
  • София
  • Мнения: 104
rainy... 400MG е по принцип една таблетка ФК, така че би трябвало да е достатъчно - толкова изписват докторите, но защо не спреш витамините първото тримесечие и не пиеш само ФК - излишна химия е другото, мисля си че няма нужда - толкова плодове и зеленчуци ще наизлезнат сега. Ще чакам и аз парола на лични и браво за инициативата Hug
Добре дошли на гъбка ,  ku[d]ku[d]yaka , mi4ona , scrye - дано не забравям някой - пък и скоро можем да се видим - ама първо малко да наедреем, че сега няма да е интересно на околните Grinning

sun81  и на теб добре дошла мила Hug

# 244
  • Мнения: 188
искам да благодаря на всички вече настоящи майчета които ни посещават за да ни пожелаят успех. Много сте мили!!!  bouquet
sun81 добре дошла при нас...мисля че ще много ще ти хареса тук

# 245
  • Мнения: 37
Здравейте всички, добре дошли на новозаписалите се  Hug Много странно се чувствам, бебето е планирано и желано, а аз като че ли не мога да се зарадвам. Хормони ли са, страх ли е  Thinking И аз не мога да го опиша. Не сме казали на близките ни още, просто се страхувам от еуфорията която ще настане, а аз не съм готова за това. Навън е чудесно пролетно време, а ми е криво някак.  Sad
Пожелавам на всички ви само положителни емоции и леко да я карате   bouquet

# 246
  • Мнения: 160
Здравейте и от мен и от добре дошли на всички нови мами  bouquet

Rainy, поздравявам те за инициативата за нова тема, на мен ми харесва заглавието и съм сигурна, че ще я направиш прекрасна - нали това ще е първата ни истинска декемврийска тема т.е. пусната от декемврийка Grinning Като основен дизайнер на новата тема, кажи ако ти е нужна някаква информация от всяко момиче - на първо четене се сещам за термин, възраст, поредна бременност - както прецениш...
Аз взимам по две таблетки ФК на ден, но така ми е изписано от доктора. Към краят на седмицата съм на лекар, за да видим как се развива малката точка. Миналата седмица във вторник видяхме сакчето, вече се надявам да се покаже и съдържание!

# 247
  • София
  • Мнения: 5 262


Милички малко е рано за термин, но можете да напишете :

1) На колко сте години
2) от кой град сте
3) първо, втора, трета... бременност!  Peace

Нека пак да кажа: албума е в snimka.bg и моля ако съм изпуснала да пратя на някой юзъра и паролата
да казва  Crazy На мен ми е пролетно и съм леко разсеяна...  Whistling


Забравих да напиша, че изчезвам сега. Утре като дойда на работа към 9 , 9 и нещо ще пусна и новата тема. Лека вечер
на всички и

САМО ЧЕЛСИ Simple Smile

# 248
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Ами аз да се разпиша първа.
На 23 години съм (тази година правя 24), живея във Велико Търново, първа бременност. И понеже днес ходих на лекар, термина ми е на 29.11.2009, но както казах вече имам усещането, че ще е по-късно (пък и доктора днеска каза, че бременността се развива по-бавно и е вероятно термина да се измести напред), т.е. Декември.
Май това е за сега. Приятна вечер и от мен на всички момичета Simple Smile

# 249
  • Мнения: 24
Здравейте,мили бъдещи и настоящи мами!
Дойде време и аз да вляза в редиците на форума.Днес ходих на лекар и видях мъничката черна точка.Все още е рано за дата на термин,но по мои изчисления тя е 10.12.
Аз съм от Стара Загора,на 25год.и това ми е парва бременност.
Желая лека и спокойна  бременност на всички момичета. 

# 250
  • Мнения: 165
Здравейте, момичета.

Добре дошли на новите попълнения в декемврийския отбор!   bouquet
Благодаря на всички мамчета от Декември 2008, че се сещат за нас и ни навестяват. Много разчитаме на вас за съвети и подкрепа.   bouquet

Пък аз днес съм една фурия станала...от 6.00 съм на крак и почти не ми се е доспивало досега  newsm53

rainy... , страхотна си, мила! От утре ли да търсим новата тема във форума?

scrye, моят термин също се пада края на ноември, но тук се чувствам толкова уюутно, че не искам да ида никъде другаде.

# 251
  • Мнения: 0
i az shte imam beb4e prez dekemvri mnogo sam shtasliva! na 3-ti april razbraxme.kipq ot shtastie Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 252
  • Мнения: 160
Поздравления на dimancho и bashaa и добре дошли в отбора Hug
И аз да напиша за себе си - 32 год., първа бременност, за сега термин 03.12, от София

# 253
  • Мнения: 18
Здравейте, момичета и от мен за днес! Добре дошли на новощастливите!   bouquet
Cheryl много ти благодаря за линка Heart Eyes Не знам дали ще имам търпението да направя тези упражнения, които са наистина прекрасни. Преди години, като работех в чужбина, ходех на body-balance и правехме точно такива - изглеждат лесни, но не са. А в момента, просто не ми импонират на адреналина - не мога да се усмиря. Simple Smile
Rainy, благодаря за отношението!   bouquet  Благородно ти завиждам и за това, че имаш време да се отдадеш не само на собственото си изживяване, но и да споделиш радостта, притесненията, страховете и всичко останало със всички нас. Надявам се след два месеца и аз да имам време за това. Продължавай все така!

# 254
  • Мнения: 67
момичета,аз не знам кога да си пиша термина,наистина.Днес много мислих,и се чудя.Първия ден на последната ми М беше на 17-ти март.Установ преди време,че о-вуто ми идва раничко винаги.Проблема е,че на 17-ти то не беше съвсем като М,а само за 1 ден и то доста слабо.Как мислите,това да не би да е било онова кървене,за което вие се притеснявахте преди няколко дни.А ако наистина е била М,не е ли малко раничко да ми отчита 2 чертички.Оф,сори за тъпия въпрос,просто с дъщеря ми разбрах сравнително късничко и сега съм в чуденка.

Общи условия

Активация на акаунт