Отговори
# 285
  • Мнения: 731
Здравейте!
За момент съм сам сама вкъщи. О, чудо нечувано!  Crazy
Омни, леко раждане и от мен!
Ева, радвам се, че притесненията ти са били напразни!
Мария, стягаме се за Италия - интензивна обиколка, но аз имам нужда и от движение и очаквам екскурзията с нетърпение! Браво на Вики за апетита! И на Филип за интереса към градината!
Ири, сладка ви е принцесата! Внимавай да не я открадна!  Heart Eyes
Оп, прибират се! Спирам дотук! Ще се радвам да ви видя утре!

# 286
  • София
  • Мнения: 1 573
Ави, заслужаваш една хубава почивка. Пожелавам ви най-незабравимата екскурзия.
Ей, аз се побърках с този интернет. Само вися в сайта на общината за детските градини, гледам списъците, размествам желания, луда работа...
Венуш, ти следиш ли нещата? На 21ви 15:00 спират разместванията.

# 287
  • Мнения: 481
ехооо

Базел, ЧРД   bouquet Здраве и много любов  Hug

Ние вече куцукаме   newsm68 не съм очаквала, че така ще се радвам... имам чувството, че не съм се радвала така на прохождането му... наистина се бях притеснила по едно време  Wink Благодаря на всички за съпричастността  Hug

Ирини, страхотна е Джи... абе гледамм ще се бием за мацки с другите мъжки майки  Laughing Радвам се, че Спаси вече е добре  Hug Той си е спортен тип от малък, та няма как да не подкара колело бързо  Wink аз се кефя на Боян, щот на брат му 2 лета му трябваха  hahaha , а на него 2 дни

Марлелка, ужас си изживяла  Hug Хайде хубави емоцийки само ти желая и хубаво изкарване на гостито  Hug

Бременките, прегръдки за всички, леко бременеене, а на Омни леко раждане, а може и да е родила  Thinking

Базел, Венуш, за завиждане сте вие... аз съм спала 2 нощи без деца... когато родих Боян  Laughing Стискам палци за ДГ, ние имаме Висок % шансове  Wink

МарияФ, браво на Филип за бързото приспособяване и интереса му, много хубаво звучи всичко. А на малък Виктор, ехеее, ще надмине батко си с този апетит  Wink

Фиби, жалко, че се провали идването ти, жалко и за концерта и аз се бях наточила... другия път. А за екстремното ви преживяване... абе като гледам красотата, заслужавало си е явно.

Милааа, къде я скри тази Неси  Wink Честито ви пухче... Ирини хубаво ти е казала, всичко е супер... ама и ангажимент си е сериозен  Peace

Мацки ние утре няма да можем да дойдем, защото от 16.30 сме на "Английски празник" на Ичи, да го видим кво е научил, у дома почти нищо не казва, но иначе за тържеството много се вълнува.

 Heart Eyes

# 288
  • Мнения: 858
 Heart Eyes цунки за всички  newsm51
Големи приключения хораааа....няма скука от всичко по много и добро и лошо ръка за ръка...или съм излетяла над Луната или съм се приземила някъде в дъното на Земята.Смях през сълзи и сълзи от смях  ooooh! Наи-последното е.....Продължаваме от утре с рожденниците,побъркала съм се от дилеми с тези градини ,bazel   като теб съм  по този параграф......и отново съм без работа/това вече не може да е нещо ново нито да  изненадам някого  Wink/
Ще имаме тържество най-сетне с родители на 28.05...стихчето и песните научени....само да дойде уреченият час и да са ми заредени батериите на камерата  Laughing
Рени,браво на куцукащото човече...и особено много се радвам на постиженията му с колелото.
Ирини,Спаси добре ли е вече?Джи е прекрасна и голямаааааааааа.Леле как лети това време  Whistling
Мариаф ето че и твоето по-малко човече извървя цяла една годинка.Радвам се,че прохожда...Покажи ни го  Hug Филип е великолепен,само да е здрав убедена съм че училището ще върви по вода  Peace
Ави ,виден пътешественико...Време беше!  bouquet
Eva78   Peace нека всичко е наред с малкото бебоче и следколедно ще го очакваме.
Омни,сигурно гушкаш едно сладко миришещо бебе  Heart Eyes
Марлела Heart Eyes  Hug как само те разбирам за всичко което си написала.Огромни целивки от нас и чакаме красиви снимки от новите ви приключения с новата кола  Hug
Мила,голямо зачезване .....Честито ви рошаво куче...Щракни им приятелството с Неси и дай да им се порадваме.
venushкак ми е Игличето? Heart Eyes
Фибичканяма такова романтично момиче като Йо...купете и къщичка  Grinning

# 289
  • София
  • Мнения: 3 249
Айде по късни доби - нещо ме мързи да пиша...Не доспивам напоследък и си оказва внимание.
Базел, ЧРД на патерици Hug За сайта, то тия дни кой не спи там. И Хриси е с висок шанс...да видим - уж е вътре, но до събота нищо не се знае със сигурност. Иначе човекът е добре...В събота едно по-голямо дете го бутна от една сцена, падна по гръб и си пукна главата. Добре че се отърва само с малка рана, не ми се мисли за друго...Днес отивам да го взема от ясла - паважна екзема - обелено чело, нос и устна...Малко ме хвърли в смут понеже даде следното обяснение - дядо му го пита - къде се удари бе деде - Ками, какво Ками бе деде - Ками удари...Та дилемата е - или се е ударил в камък(той му вика ками). Другата, която не искам да вярвам е да го е ударила една от лелите Ками по дупето, понеже си го показа...Ама нито той говори като хората, нито съм го видяла. Не мога да ида и да се разправям, защото неговото обяснение е едно...А въпросната Ками е много мила по принцип newsm78 Свекърва ми ме кара утре да ходя да подпитам, но хич не съм такъв човек...Иначе и ние сме с колело и правим опити за каране
Марлелка, не съм свикнала да чета такива постове от теб Sad Hug
Ави, весело в Италия . Няма ли да организирате някоя среща по в центъра - там ми е доста далечко и трудно за идване през седмицата, ами се ще да ви видя.
Денис, не ти върви с работата на тебе Confused
Ева, желая ти един красив коледен подарък Hug
Омни, чакаме вести прекрасни и от теб Praynig
Фиби, провали се концерта, но уж само бил отложен
Ирини, сладуранка си е Джи Heart Eyes
А ето ги и моите сладури

# 290
  • Мнения: X
Доника, Базел, Денис   bouquet не съм сама значи.
Вече искам да стане 21-ви вечерта и да знам, че вече нищо не мога да размествам в кандидатурите.
И при нас има голям шанс, с 9 точки сме, но пък сега ме тресе дилемата коя градина да сложа на първо място - хем да е хубава, хем удобна и близка, хем пък с най-голям шанс за класиране. Е, такова чудо няма просто. Ако е близка, не е добра, ако е добра е далечна или с огромна опашка от деца с по 10 точки.... newsm78.
Спрях се на 70 ЦДГ в Изток. Ремонтирана и с добри отзиви от една позната с детенце там.
Шанс - висок, но до последния момент нищо не се знае.
Ще се побъркам. Едновременно с това имам работно натоварване 200% тази седмица.

Боже, защо започнах да се оплаквам като стара баба, това хич не ми е в стила. ooooh!

Денис, горе главата за работата, не знам има ли криза в БГ, но работа има със сигурност. Ще помагаме ако трябва.. Wink
Дони и аз хич не съм подозрителна и подпитваща за случките в яслата. Не съм имала повод да се съмнявам, че нашите лели са удряли децата. И мисля, че паважната екзема  Joy наистина е по скоро от среща и целувка с някой камък. Не се тревожи излишно.   bouquet Момчетата ти са страхотни сладури.
Ухаа, Ави как ти завиждам за пътуването. Италия ми е жадувана дестинация.

Рени браво на Бобо за бързото възстановяване.

И ние имаме тържество на 29 май, ама Иги не учи стихче или песен, поне доколкото зависи от мен. В краен случай се успокоявам, че нали знае на Мадона една-две песни, все ще скалъпим положението. Е, на английска са и тя пее по слух, ама....кво от това. Embarassed 

Хич ме няма в качването на снимки, но обещавам тия дни да ви покажа част от чешкото пътешествие и малко море...

Лека нощ!

 

# 291
  • Мнения: 10
Хай от нас,

Оххх с тези детски градини и аз трябва да оигледна докъде сме в класиранията, ама нещо се не ми е до това, сега ще хвърля едно око  ooooh!


Иначе сме ок, Софи продължава да е странна  Thinking а имам един въпрос дечицата ви колко пъти в денонощието ходят по малка нужда ???
И нашата девойка се учи на колело с две гуми и помощни, но нещо интереса затихна, но аз си мълча и изчаквам .. сигурна съм че отново ще го подкара, защото в началото като го купихме само дето не спа с него - такава радост!  Crazy

Доника страхотни са ти двамата малчугани, а Георги вече си е голямо бебе  Heart Eyes

Ави поздрави на Италия и да похапнеш от спагети и паста и за нас ... това е моята любима кухня ммммммм Party

Денис мерси за пожеланията, а за грижите с работата, незнам какво биха казали другите тук, но специално при нас положението вече две години е много тежко, имаме семеен бизнес и нещата са нетърпими, а къде що опрем до държавна администрация ... само корупция и никой не си върши работата... та ...абе сега съм по оптимистично настроена, но няколко месеца бях твърдо решена, че ако е все така ще се спасяваме от БГ.


Аз съм общо взето добре, крепя се с автотренинг и самонапомпване, защото иначе не ни е весело. Моят дядо си отива! Много ми е мъчно, че той се мъчи и ми е супер притеснено и за родителите, ми които страдат като го гледат и не могат с нищо да помогнат ... уффф  знаете как е ама аде спирам, извинете че се оплаках  Embarassed

опа Софи стана аиде бягам да я видя, че ме вика

Поздрави и целувки на всички

# 292
  • Мнения: 872
Почерпете се за първия рожден ден на Виктор



Тази сутрин той се събуди точно в 7:50, точно преди година се появи на бял свят в този час ... Сега организираме парти на тераската за 20 души, с хапки, торта и шампанско... Филип му подари малки колички , за да не пипа неговите, но веднага ги прибра за да си поиграе първо  Grinning

# 293
  • Мнения: 731
Мария, да ти е жив и здрав Виктор! Да расте весел, умен и да слуша мама и тати!  smile3525

# 294
  • Мнения: 10
Привет,


Честит Рожден Ден на малкия Виктор на Мария, пожелаваме му щастливо и незабравимо детство, много здраве и късмет  bdbaloni


Аз имам един въпрос, моля мамите с подобен опит да ми споделят ... за втори път тази седмица получих леко кафеникаво течение ... ще излъжа ако кажа, че не ме спича  Sad Пиа но шпа, витамин С и много лимони засега това ми казаха, но има вероятност ако продължаваме в този дух и хормонки да ми дадат! Имали ли сте подобни случки и дали това прави бременноста ми рискова, засега ми казаха, че проблем няма, но аз съм ... newsm78 Sad


Благодаря предварително, приемам и съвети  Hug

# 295
  • Мнения: 2 123
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  НА ПРЕКРАСНИЯ СИНЕОК ВИКТОР! МАРИЯ, ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО И ДЪЛГИ ДЪЛГИ ГОДИНИ ДА СЕ РАДВАТЕ НА БРАТСКА СПЛОТЕНОСТ И УСПЕХИ!
ева78,  този тип кафеникаво течение може да се дължи на много причини и е изключителн оважно да се разбере, поради коя от тях се появило. Често пъти причините са:
- маркиране на месечния цикъл /около датите на последната менструация/
- отлепяне на околоплодния мехур /нещо ми ссе губи коя седмица си.../
- синдром на изчезващия близнак - при стартирала двуплодна бременност се оказва, че едното яйце е празно, резорбира се и се изхвърля от организма

За това се сещам. При всички положения независимо от причината на жената се предписва 100% лежащ режим!!! Затова ти препоръчвам да намериш вариант и да легнеш да помътиш докато нещата се уталожат. Ако бях на твое място нямаше да чакам проблемът да се засили, а веднага бих започнала  утрогестан. Но шпа може да ти помогне ако си вече в 4-5 месец и то само ако кървенето се дължи на неспокойна маточна мускулатура - лекарството изглажда гладката мускулатура и единствените държави, в които го предписват на почти всяка бременна са държавите от източния соц. блок на Европа. А с витамин С и лимони да "лекуваш" подобен проблем е меко казано смешно. Най-приятелски те прегръщам и те съветвам отсега да си намериш надежден лекар, защото още, учейки А и Б на гинекологията, лекарите разбират, че безрисковата бременност е несъвместима с кървенето. Целувки и дано всичко се оправи по-скоро.  Hug

# 296
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
ЧЕСТИТ 1-ВИ РД на сладкиша Виктор! Да е много здрав, послушен и усмихнат!


ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!!!!!!

# 297
  • Мнения: 529
Chestit 1 rojden den na Viko!   

# 298
  • Мнения: 109
Мария, честит първи рожден ден на порасналия Виктор! Да е жив и здрав, много да ви радва!



Така звучеше на Мими градината (като вашата) преди да я преместят в другата група. Сега садим цветенца у дома (още ги чакаме да пораснат достатъчно, че да ги пресадим), редим пъзели, абе все неща, които правеха като Филип докато беше при по-големите деца. Днес пак беше в тяхната група, предполагам, че учителката й вече не работи, остана още малко. За графика за тоалетна всъщност сигурно са прави (като при вас), вероятно така ги учат да се стискат. От няколко дена я взимам със същия памперс, с който я пускам сутрин, на рапорта все има усмивчици, че си е свършила работата, обаче се напишква докато спи. У нас също. Не знам как ще се справим с нощното напикаване.

Eva, irinii ти е казала всичко. Аз само ще ти дам пример със себе си. Бях в същото положение със синдрома на изчезващия близнак. Всъщност не стана ясно дали е точно това, но лежах месец и половина в болница поради бавното резорбиране на хематома. Пиех Утрогестан, Папаверин и фолиева киселина (тя няма общо с кървенето де). И лежиш, ама лежиш. Ставала съм само за баня и тоалетна. Аз чаках да се случи нещо цяла седмица, та после отнесох месец и половина в болница. Стискам палци при теб да е различно!  Simple Smile

irinii, голяма, ама много голяма чаровница е Джи!  Heart Eyes

Мил@, покажи тоз хубавец космат! Simple Smile Честито, с любов да си се радвате един на друг!

Доничка, много си свежа с порасналите момчета! Много!  Hug

dennis, всяко зло за добро!  Hug Прегръдки големи и за вас!

bazel, venush, Ави, Деси, Rенка, Амаретка, Стели, поздрави, момичета! Кога ще излезе класирането?

Искаше ми се да попиша повече, но друг път. Няма с какво да се похваля - след падането и натъртването, мъж ми домъкна кърлеж, после уби две змии почти пред вратата ни, още се оглеждам като излизам, Мими е все на ръце.  ooooh! Ядосва се в работата си, съвсем сериозно взехме да говорим за прибиране в България, което няма да стане утре де, но ... Мимката все повече ме изненадва с напредването на английския. Аз имам нова учителка по английски, която е от Румъния, много фина жена. В събота пътуваме, така че ще ви пожелая здраве и щастие и до скоро!  Hug

Ехе, аз докато се напиша, два нови отговора публикувани!

Последна редакция: пт, 22 май 2009, 01:47 от Марлела

# 299
  • Мнения: 366
Честит ПЪРВИ Рожден Ден на Виктор !!! Да расте весел, здрав и много щастлив и обичан!! Много прегръдки и целувки от нас!!

Ева, аз не мога нищо да кажа по твоя наистина притеснителен въпрос, но бих те посъветвала да послушаш Ирини, тя има много опит и ако не знае няма да говори, за това приеми съветите й, 100 % няма да сбъркаш.. Успех и дано всичко бързо премине и нещата продължат в напълно нормален вид..

Ние заминаваме за морето, по този повод Ирини уговорката ни за понеделник май ще отпадне, но пък вторник сме на линия.... Отиваме да ловим раци и да караме мотори, все неща които са много забавни и интересни.. весел уикенд на всички и до скоро

Марлелка, чакаме те... лек път и срещата е във вторник на мястото е на последната среща, за подробности само дай знак или надявам се пазиш телефоните ни.. много ще ни е прятно да се видим...

Общи условия

Активация на акаунт