Отговори
# 15
  • Мнения: X
Момичета, много ви благодаря за успокоението по отношение на инатливия период.

Алексал разсмя ме много с вашия ден...Ние сме почти така, но може би...инат, хранене, инат, инат, беля...хранене, спане. Joy

Рени, какво са те нападнали за трето теб не знам  newsm78 Outta Joint, дерзай, че другите сме назад с графика.

Ави, Базел бре, че умни деца. Hug Браво! Иги е още на етап драсканици. Виж пъзели реди доста добре вече и то от по-сложните с разни картинки от приказки.
Ави тежко ти с бъдещ адвокат вкъщи. Ще те наддумва най-редовно и няма да знаеш откъде ти е дошло.  ooooh!  Wink

Дали да не променя заглавието на темата: Септемврийчетата новодомци стават - майките дизайнерки интериорни го раздават!

Речено-сторено! Приятен уикенд.

# 16
  • Мнения: 385
Изненадахте ме с това ново заглавие, не очаквах толкова бързо да търся ново  Party Дано Venush да е фея-орисница и да се присъединим още майки към клуба на дизайнерките!  Praynig Не е има скоро изглед, но ми се иска!

# 17
  • Мнения: 731
Ави тежко ти с бъдещ адвокат вкъщи. Ще те наддумва най-редовно и няма да знаеш откъде ти е дошло.  ooooh!  Wink

Look who's talking!  Laughing

Вени, заглавието е страхотно!    bouquet

# 18
  • Мнения: 481
Ави тежко ти с бъдещ адвокат вкъщи. Ще те наддумва най-редовно и няма да знаеш откъде ти е дошло.  ooooh!  Wink
Look who's talking!  Laughing
Joy
Вени, заглавието е страхотно!    bouquet
Peace
Рени, какво са те нападнали за трето теб не знам  newsm78 Outta Joint, дерзай, че другите сме назад с графика.
Хайде де  Mr. Green Сигурно защото искам Wink

Ави, в Младежкия на Ивайло не му бе много интересно, на Боян със сигурност няма да е. А сигурна ли си, че има още билети?!
Ние утре ще ходим на Куклен.

Меги, и останалите просветени... ама моля ви се, минавайки от там контролирайте я тази къща... не ме питайте  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 731
Рени, какво са те нападнали за трето теб не знам  newsm78 Outta Joint, дерзай, че другите сме назад с графика.
Хайде де  Mr. Green Сигурно защото искам Wink

Ави, в Младежкия на Ивайло не му бе много интересно, на Боян със сигурност няма да е. А сигурна ли си, че има още билети?!
Ние утре ще ходим на Куклен.


Първо, Рени, пожелавам ти да откриеш сезона за трето детенце в семейство. В тази класация мен не ме търсете  Wink!
Второ, кое не му бе интересно на Ивайло? "Мечо Пух" или друго представление?
И трето,  Laughing, днес имаше още билети! Представлението е само 1 час, така, че това е просто повод за среща. Ако не им е интересно се изнасяме в парка.
 Heart Eyes

П.П. Четвърто, отдавна съм обещала снимки. Ето:




А, има и пето: без да съм юрист, работих в правния отдел на банката само 5 години  Laughing

Последна редакция: сб, 28 мар 2009, 08:27 от Ави

# 20
  • Мнения: 313
Мишлета ...

Ходих при моята гинеколожка, видяхме сакчето, припомних си вълненията когато лекарката казва "ми, да ето го има плодово сакче"  Crazy. Тати и той се развълнува и гледаха заедно с докторката "точицата". В 6 г.с. съм, след две седмици сме за сърдечна дейност... Дано всичко да е наред и тогава, защото този период е най-трудния него мина ли вече е по безопасно... Heart Eyes Термина ми е за 16 ноември, живот и здраве ще е скорпионче като мама... Laughing Дани е като тати дева, сега се полага и на мен нали? Wink

Това е момичета, ставам, че събирам багажи, чао! Стискайте палци за пътуването утре и раздялата ни с Дани да стане по малко тъжна и по без сълзички... че на мен вече ми се напълниха очите... Cry

Лека нощ!!! Hug

# 21
  • Мнения: 2 123
Ххехехе Кузманка, "плодово" сакче  Heart Eyes Чудесна новина. Хайде след 2 седмици пак чакаме да споделиш, че на плодчето му тупка сърчицето
Е Ави, бива ли тъй дребни снимчици да пуснеш, душа. От това, което виждам - Дани е прелестно подобрен окопие на баща си! Heart Eyes Аз може би ще се включа за театрото, но първо ще видя как ще се организирам с билети и т.н. и после ще пиша. Да не стане нещо пак...
Вениш, суперско е заглавието, наистина и в този ред на мисли, Амартка, прекалено скромничиш  Hug Чудесно сте се наредили. Красиво е и издържано в един стил!
Излязоха резултатите на Джи - и тя има бактерия и от утре почваме антибиотик  Cry Cry Cry Девственото кърмаческо стомахче... много ми е кофти!

# 22
  • Мнения: 731
Добро утро!

Ирини, коригирах се! Вчера не ми остана време! Съжалявам за АБ на Джи. Поне ще избиете гадините. А за театрото - много ще се радвам да ви видим.

Хубав уикенд на всички!

# 23
  • Мнения: 1 267
.

Последна редакция: сб, 28 мар 2009, 18:04 от Анe

# 24
  • Мнения: 2 123
Днес любимият ни БОБО има имен ден! да е здрав и много усмихнат!

# 25
  • Мнения: 3 973
ДЗ, като най -голям експерт в областта най  си траеш..бива ли така

Аз пак съм изпуснала че има нова тема  Blush Амарето ми праща ЛС да ме подсеща Mr. Green
Много ни  е напрегнато покрай подаването на документи за ДГ.При нас също няма места и е пълен ужас -масово пред всички градини хората се наредиха 1 седмица по рано .Списъци ,ругатни ,кои бил пръв и тн. Започнах нова работа ,но не бързам да се хваля -ще подписваме договор от 1-ви.Та да мине и това и ще почерпя Hug
Хвърлих по едно око на снимките ви  харесаха ми Hug

irinii Сори за антибиотика Rolling Eyes

Кузманка мъчно ми стана.Но времето ще мине бързо и пак ще си е при вас Hug


Отивам да чета темата за градините. Crazy

# 26
  • Мнения: 481
Днес любимият ни БОБО има имен ден! да е здрав и много усмихнат!
Shocked
Много Благодаря  Hug
Ми за наше здраве тогава:

Ирини, много гадно, но поне навреме си хванала проблема  Wink

Ави, страхотен е Дани, наистина е копие на татко си  Hug А теб не искам и да пробвам да те надговоря, но пето на пето, ще видя и аз за билети, но вероятно само за Ивайло, Боян днес се уплаши от театъра  Whistling

Кузманка, браво, всичко ще е наред и в бъдеще  Hug

И да кажа за къщата имаме си вече стаички  Laughing а в понеделник надявам се и покривни прозорци  Wink

# 27
  • Мнения: 731
Рени, да ви е жив и здрав Бобо! Какво му пречи да си има два имени дни като мен и като Сашко?
Честити ви стаички - наистина е вълнуващо да следиш строежа на новия си дом блокче по блокче!

Кузманка, не се тревожи! Ти ще си починеш, а Дани ще се разнообрази и закали!

Не знам дали Дани е копие на баща си, но освен очите му, които със сигурност е взел, нашите твърдят, че прилича на мен като бебе  Crazy

# 28
  • София
  • Мнения: 1 573
irinii, този АБ пие ли се и ли се маже в нослето? Стискаме палци за утрешния "първи учебен ден"  Grinning

Вики от снощи е много странна, реве за нищо, инати се, спи и се, но не може да заспи. С тия техни настроения, аман. Днес осъзнах, че въобще не я стимулирам да яде сама, и така ще си я храня докато порасне. Не без помощта на баба й, хранителните навици не са от най-добрите. Гледа телевизия, не яде сама, да не говорим за вредните храни, които и се предлагат докато ме няма. Та така, оплаках ви се.

Последна редакция: нд, 29 мар 2009, 20:03 от bazel

# 29
  • Мнения: 215
Здравейте красавици в този хубав, пролетен ден!
Ние тамън се излюпваме от следобеден сън и не мога да се оправя колко всъщност е часа. Crazy

Днес си изкарахме един страхотен ден на зелено. Ходихме да берем коприва, пък тя една свежа, зелена - страхотна. Гората не се е премeнила още в зелена одежда, но пък цветенцата са нацъфтели, птичките пеят, пеперуди и пчелички кръжат - всичко живо се събужда от дългия зимен сън. Йоана зачерви бузите пак от чистия въздух и многото бягане. Ето малко снимки...
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=358684&pid=11316065&view=3

Кузманка - честита блага вест! Hug Една прекрасна, спокойна и щастлива бременност ти желая!
Ей, ама наистина се броим на пръсти вече малодетните мами.  Blush
Ави - много сладки момченца си имаш.  Heart Eyes Пък как хич не си приличат... Как беше театрото? Да видя и аз кога ще намеря време да заведа Бонбонка, че съм сигурна, че много ще и хареса.
irinii - бързо да ти се оправя сладуранката. Не се кахъри толкова за АБ - поне си уверена че е наложително и абсолютно оправдано предписването му. Пожелавам ви това да е първият и последният път в който го приемат и Джи и Спаси! Hug Попътен вятър на Спаси от утре!
bazel - и аз имам същия проблем с вредните храни, които дават на Йоана в мое отсъствие. Направо се изморих вече да повтарям и да се караме на тази тема. Дежурния отговор "От малко нищо няма да и стане" или "На вас като ви давахме, как пораснахте" Crazy. Особено зле е положението с баба ми, която използва лакомствата, като единствена възможност за да я накара да стои у тях.  Tired
Накрая, но не на последно място Амаретка, много щастие и топлина в новият ви уютен и красив дом!!!  bouquet
Хубава и светла вечер на всички! (Ние вчера с удоволствие изключихме лампите за един час Heart Eyes)

Общи условия

Активация на акаунт