Юли 2006 - Тема 80

  • 15 064
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 484
Момичета търся една песен казва се Кафе,испанска е, изпълнява я жена? Thinking опа намериха ми я  Rolling Eyes http://www.youtube.com/watch?v=UCPPQL365eI&feature=related

Последна редакция: пн, 16 мар 2009, 17:33 от Eli83

# 46
  • Мнения: 1 341
Ели, Юл ти е одрала кожата! Flutter Голям сладу р, само по погледа й личи каква хиена е, и лудетина. Simple Smile

# 47
  • Мнения: 2 484
Ти си първата която го казва,всички казват че е одрала кожата на баща си newsm78

# 48
  • Мнения: 1 298
Момичета,вече съм по-добре,днес даже бях на работа  Peace Но и да не бях пак нямаше да купя АБ  Mr. Green Само в България лекарите изписват АБ за гнойна ангина.Незнам дали знаете,но в Щатите лекарите предписват спрей за гърло,температуропонижаващи и обиране на полипите.Имам една позната беше тук 2-3м лятото,живее там по принцип,та тя го каза това.Тя боледува няколко пъти годишно като мен и само си обира полипите и тва е,може седмица да си ходи така,но и минава,доста по-малка е от мен ,но си е свикнала вече и се самолекува.
Нейната майка пък споделя/всички са българи/че трябва да имаш някакво сериозно възпаление и след изследвания чак отгава да ти изпишат АБ  Whistling

Ели ,тези снимки у вас ли са? Нашите шкафчета и те са такива в кухнята,но дръжките са различни  Wink

Жоржи къдрушко ще си имаш ти  Heart Eyes Ще ми дадеш ли линка към филма пак  Embarassed

Галко казва че бил пич  Joy Joy Joy

# 49
  • Мнения: 2 484
Не ,това е в чичо и,на 1 януари ходихме да ги сурвакаме  Grinning

# 50
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Момичета,влизам на бързо да ви почерпя за 17 рожден ден на дъщеря ми.


По-късно през седмицата ще се включа. Hug

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Сузи,да ти е жива и здрава дъщеричката.Много успех в живота и желая!!! Hug Hug Hug




Рени, Wink.Радвам се че си по добре  bouquet А за Галко.....наистина е голям пич Heart Eyes
Ти си първата която го казва,всички казват че е одрала кожата на баща си newsm78

И аз мисля че не прилича на теб Peace

Рони,колко е Т. на кучето ?hahaha Joy

# 52
  • Мнения: 708
Сузи много здраве  и късмет и само хубави моменти за напред на голямата ти дъщеричка! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug



ох не знам бясна съм и не знам как ще заспя. Извинявайте ,че ви занимавам но ми е много тежко. Днес големия ми син се прибира от училище и плаче.Питам го защо , а той ми отговаря ,че сега имат едни стихчета за празника на "Буквите'(това е  края на буквара ,защото са взели всички букви и началото на Читанката) и учителката не била доволна от него ,защото не ги бил казвал изразително и ,че ако до утре не ги кажел щяла да ги даде на някакво момиченце (не ми се говори за нея) и нямало да има нужда от него на празника. А той е толкова чувствителен и като се залива от рев и тя го питала "Казал ли си ги в къщи".Цяла сутрин върви от стая в стая и декламира.Не мога да разбера какво против има моето дете, никога не го е похвалила ,а той е едно от първите деца които започнаха да пишат с химикал ,почти всичките му самостоятелни работи са отлични с малки изключения, не съм ходила да се карам с нея при услови ,че много ми се искало да и вдигна не веднъж скандал ,но заради детето съм се въздържала.Само и направих забележка на родителската среща ,че дава много домашна и детето ми пише до късно и го боли ръчичката. Не знам утре как да постъпя да бъда пак дипломатична или да и вдига скандал  Rolling Eyes newsm78 Не ,че ми е дете но аз го виждам как се развива и такива учители с болни амбиции някога ме стъпкаха и ми трябваха години за да се изправя и да поема с високо вдигната глава ,а не смазана.
Извинявайте още веднъж ,но ми идва да крещя като гледах детето си как се мъчише и плачеше заради.......................................

# 53
  • София
  • Мнения: 309
Честит Рожден Ден на дъщеричката ти ,мила Сузи!Много здраве И желая,много усмивки и сбъднати мечти!
Ели-много сладка малката,но и аз мисля,че прилича на татко си.Много и е дълга и хубава косичката,а снимките с близнаците са страхотни!За едното от тези ли близначета разказваше преди време,че има сериозен здравословен проблем?Какво стана тогава?
Бетта-пиши как сте,малката кой я гледа сега като си работещо майче?
Иси-милото ти момче!Ама как може толкова строги учителки от първи клас!Вместо да си спомня за нея с обич и привързаност-да се стресира!Според,обаче,по-кофти ще е ако избухнеш.По-добре да намериш тактичен начин да и кажеш,че детето ти се старае много и много се травмира,когато тя му говори по този начин.Успех ти желая! Hug
Рени-много се замислих на казаното от теб,вчера бяхме с брат ми на УНГ,защото беше много зле.Оказа се гнойна ангина и веднага му изписаха АБ/за 36лв.сещаш се/и тази сутрин ми каза,че все едно нищо му нама,а вчера не можеше да говори,зверски го болеше.
Влади досега беше при баба и дядо на гости,но се разплакал за нас,та по нощите ходихме да го взимаме.
Лека от нас!

# 54
  • Мнения: 1 298
Сузи ЧРД на дъщеря ти !Много да те радва и внуци да ти народи   Joy

Вчера питах в яслата-Галко там се храни,хапвал всичко без зелен боб.Брех да не му се надяваш  Thinking Ама като знае че няма друго да му се предложи,ще яде не ами..иначе гладен ще седи  Crossing Arms

Дидито ,мдааа ама аз ако боледувам през месец,не става да пия АБ всеки път, нали така.  Tired Веднъж да си болен годишно ще кажеш майната му,един АБ голяма работа,ама то...

Иси отиди и кажи на тая учителка да внимава какво говори,защото синът ти мн се старае,освен това е мн чуствителен на тази възраст и това е.Кажи че се надяваш да не се получават друг път такива кофти ситуации..Да и викаш файда йок..

# 55
  • Мнения: 1 240
Сузи, честит рожден ден на голямата ти дъщеричка!!!
Да е жива и здрава, късмет и много успехи ви пожелавам!

Иси, много неприятна ситуация. Дано се справите без детенцето ти да се разстройва повече.  Hug

Рени, права си, че не може да се пие АБ всеки месец. Дано се оправиш бързо.

Ели, много е сладка Юлия и изглежда много голяма.

Къде се загуби Арлина? Бързо на отчет да кажеш расте ли тумбата!

# 56
  • Мнения: 1 341
Сузи, ЧРД на дъщеричката ти! Желая й много здраве, сбъдване на всичките й мечти. А вие с мъжът ти да се радвате на успехите й!  bouquet


Иси, много ми стана мъчно за Марти! Confused Милото детенце, толкова се старае, а накрая учителката да убива всичките му желания. Аз ако съм, досега да не съм си мълчала. Това е черта от характера ми, която се опитвам да подтискам, но стане ли въпрос за детето ми ставам много зла. Няма ли вариант да го преместиш в друг клас, или училище? Дано скоро излезеш от тази ситуация и Марти се радва на всеки прекаран ден в училище. Hug

Диди, не знаех, че имаш брат. Simple Smile Бързо оздравяване му желая.

Джорджи, така и не разбрах колко е Т на кучето. Те двете си се занимават, аз не се натискам в техните игри. В повечето случай играта им продължава не повече от минута, защото кучето бяга. Но вчера явно много й се спеше и Ема я добара за повечко време. Laughing

Арлина наистина се губи! Моме, идвай да кажеш как сте със Зоята. Simple Smile

Ема цяла нощ я мъчи суха кашлица. Сутринта около 6ч. заспа спокойно, та сега си отспива.
Калин днес е почивка и мисля да ги изпратя двамата в парка, а аз да си оправя къщата, че все отгоре отгоре оправям. И всеки ден се дразня и каня, но днес ще е. Даже и прозорци мисля да мия, ако не ме домързи.

# 57
  • Мнения: 708
Благодаря ви момичета. Снощи ми стана много мъчно ,тази сутрин се събудих в 6 и не можах да заспя. Снощи ми се доплака ,защото Валери като видя ,че Марти плаче дойде при нас и ми вика "Мамо може Вале гъни бати Мати.Вале много бича бати' и като го прегръща и успокоява просто картинката беше пълна. Притесних се ,защото от притеснение ми е вдигал Т и е получавал жестоки спазми в коремчето. Но слава на бога запа уморен от плач. Дне му казах ,че е най-добрия и ние с баща му го знаем ,но трябва да го покаже и на другите ,защото ние не можем да отидем и просто да кажем ,че е най-добрия.Казах му да се защитава и да не се предава. Тежко ми е ,защото пустата му съдба се връща и на децата ,а не искам. Моята омразна учителка от първи до 3 клас не ми сложи лента отличник ,защото била бясна на майка ,че не и оставила кожух (тогава майка ми работеше на дамска конфекция) и тя разбиратели си го изкара на мен .Карашеме да чета всяка вечер на свещ (имаше режим на тока).Но това за кожуха си го призна вече когато бях студентка. майка ми пак работеше в един магазин и тя тогава е влезнала и си признала ,а майка ми дори не е знаела за какво иде реч.Тогава майка ми я изгонила от магазина и и казала повече да не се появява пред очите и. И сега всичко се повтаря,защоооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо

# 58
  • Мнения: 1 298
Дю,вече съм мн по-добре  Hug

Иси,ако можеш премести го наистина в друг клас детето.Може да е по-спокоен и щастлив там.

Ронка,тая суха кашлица,лошо.Прави и докато спи лайка и сода да диша.Аз така му правя на Гали,ако има суха кашлица  Peace

# 59
  • Мнения: 2 484
Иси какво да ти кажа,аз и преди май съм писала,че съм потресена и излашена какви хора стават учителки начални и гледащи децата ни,просто ме е страх да си пусна детето на някоя такава,може вашата да е сходен проблем,да си избива комплексите,но съм 100% зад думите си,че нивото на обучаване на тези кадри е под всякакъв минимум,на самообучение,на желание и на стари знания от 1-8 клас,е някои не могат да говорят,НЕ могат да пишат,и ще станат учителки,и ще налагат мнението си над децата и ще ги травмират най страшното  Confused,трябва много да се вдине летвата,но ще е трудно,всичко замира в тази държава ConfusedНезнам дали има добри кадри в момента,но за в бъдеще няма и да има,малко са тези с призвание и със знания,как може да не поущрява детето най- малкото което е длъжна и може да направи!
  Според мен имаш право да пуснеш жалба до директора,най малкото е непрофесионално от нейна страна,така той с нежелание ще ходи,и няма и да се готви Crossing Arms


Сузи да ти е жива и здрава голямата дъщеря  bouquet

,аз на 17 се бях запознала вече с моя мъж и получих букет от 17 червени рози Heart Eyes
 Пък какви работи правех вечее Blush

Има ли си гадже? Thinking

Дидито, да ,едното от близначетата е с диабет  : Sad

Общи условия

Активация на акаунт