Притежатели на зоопарк в MondoZoo! 5

  • 25 663
  • 729
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 44 139
ми пълни...аз 2 клетки напълних...ако някоя още се освободи и нея бих...ама вече вс са ми пълни на пернатковците с по нещо....

# 31
  • Мнения: 229
Щраусите могат да живеят в една клетка заедно с марабу и с африканския блатаров ястреб. Не е необходимо да са сами в клетките. И при мен те са от най-плодовитите, заедно със скалния гълъб.

# 32
  • София
  • Мнения: 44 139
е да това ясно Simple Smile

# 33
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Еххххх таз наща Валерия бееееееееее, не злато, ами платина е!!!!

 Hug Hug Hug Hug Hug Mr. Green Hug
Валери, Обичам ТЪ!  Heart Eyes Twisted Evil...по принцип и знаеш защо още!! Laughing Twisted Evil Heart Eyes Mr. Green

# 34
  • Мнения: 6 911
Днес имам 16 новородени и 16 умрели Mr. Green

Исках да питам някой знае ли каква е реалната полза от подобряването на зоните? Останаха ми пари и ги вдигнах всичките на първо ниво, но се чудя има ли смисъл от сега да събирам или да купувам повече животни и да вдигна магазините.

# 35
  • Мнения: 229
Днес имах два новородени жълтоклюни скорци. За първи път ми се случва, досега съм нямала новородени от животните, които пристигат сами.

# 36
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Първото ми новородено!  Mr. Green

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Те скорците са много плодовити, аз вече имам над 40 разпределени по клетките.
Започнах смело да слагам по 6-7 двойки от вид в клетките и да ви кажа няма проблем, не им е тясно, чудя се дали до 10 ще поемат.
Просто не мога да не споделя прогнозата ми за времето с вас, аз не мога да повярвам на очите си, сигурно е някой бъг, ще си я сложа в рамка, че едва ли някога пак ще ме огрее толкова слънце.  Mr. Green


Бухти, аз не те разбрах много какво питаш, как така си вдигнала всички на първо ниво като те по дифолт са си на първо.  Rolling Eyes
Иначе колкото повече вдигаш нивото на зоните толкова по-щастливи са ти животните и зоопарците ти са по-привликателни, съответно повече посетители, повече приходи.

# 38
  • Мнения: 6 911
Бухти, аз не те разбрах много какво питаш, как така си вдигнала всички на първо ниво като те по дифолт са си на първо.  Rolling Eyes
Така де, на второ ниво съм ги вдигнала, толкова съм гледала ooooh!
Иначе благодаря, разбрах. Май от всичко по малко ще вдигам, но ще гледам като за начало повече животни да купя.

# 39
  • Мнения: 280
Йееее страхотна прогноза , къде е това ?

Аз днес успях да вдигна клетката на влечугите ... останаха водните и насекомите само  Tired

# 40
  • София
  • Мнения: 44 139
а ти сега минаваш нивото за подобряване на клетките ли???

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Май от всичко по малко ще вдигам, но ще гледам като за начало повече животни да купя.
Мисли в перспектива, купи си двойка Златист лъвски тамарин и двойка Черен носорог от търговете, за да може докато стигнеш до нивото да са ти са се размножили и да не се налага да купуваш много.
Аз изчаках и сглупих, тъй като като ги купувах бяхме много маймуни на клона и търга се вдигна ужасно много, но ти имаш време и можеш от сега да се подготвиш.

Прогнозата е в Ню Йорк.

# 42
  • Мнения: 280
а ти сега минаваш нивото за подобряване на клетките ли???

Да, и голям зор с тия скъпите ... още 600 000 лол и ще мина  Whistling

# 43
  • Мнения: 2 716
Моите щрауси не раждат.
Малката щерка си играла в Неделя (нали си е неин зоопарка) и си цъцнала мисия. Събираме кинти 3 дни (днес продадох един кон зарад тъпата мисия) и кво да видя: УАФ има ниско мнение..... мамицата му.
А детето никога не е търгувало на черния пазар или подобно нещо. Заради 1000 000 лол ли го правят? Или заради прословутото купуване на Мондози?

# 44
  • София
  • Мнения: 44 139
уоуууу.... мн беееее, аз така сглупих да си взема от рано влечугите на саваната Simple Smile)) но за другите ще изчакам да го мина това ниво Simple Smile)))

Общи условия

Активация на акаунт