"Пролет иде, сняг не вее, ДЕКЕМВРИйчето навън щурее"

  • 18 505
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 125
Dиде, честит ти момък!   bouquet Много да слуша, добре да се храни и да му се чува гласчето само като гука и се смее! Одрал ти е кожата като ви гледам снимките. Дай още и да са с каката!
Пък да се изфукам-моята красива племенница я словили в цял ръст по всички фотографски ателиета и в местния вестник на голяяяма снимка. Какво да ви кажа-безумно красива и невероятно умна...като леля си! Embarassed
И честит ви празник на патеричка! Моят мъж влезе в час вчера и се представи достойно. Не очаквах подобно внимание, ... че и още го държи.  newsm78

# 31
  • Мнения: 3 695
КрисДиМарЯна, Честит Рожден Ден! Да си жива и здрава, много обичана и щастлива!   bouquet
Лия, Вики изкара един отит и няколко кашлици миналата година като постъпи в яслата, но вече (да чукна дърво) два месеца е пушка.  Peace Дано и Габи не се разболява повече!  Hug
На другия ти въпрос - не само мислят за второ дете, ами вече и родиха някои съфорумки.  Joy А някои други още се чудим и маем дойде ли му времето.  Wink

# 32
  • Мнения: 572
Честит Рожден Ден на КрисДиМарЯна, бъди здрава и щастлива мама и жена!

Ивчок, пу пу пу, за красавицата и мамито й
  bouquet

Аз от 1 седмица се кефя на здраво дете, пак, въпреки, че ходи на ясла, също като през двете последни седмици на декември - урааа  Party пу да не й е уруки и на мойта красавица.  Минах пак на хомеопатия, след като 1 седмица пъпа беше супер възпален. Дано да не се разболява скоро.

И иначе минахме на преглед скоро, висока е 92 см точно, тежка 1148 гр., истинска манекенка  bowuu Само тези кучешки как се бавят...още едва се подава едничкият, кога ли ще бодне вторият...и още и другите два.., не знам.

А аз ако е рекъл Господ, ще родя второ на "зряла" възраст, щот в момента "Мара втасала"...и т.н.

# 33
  • Мнения: 361
bdbaloni Честит Рожден ден Марги.Желая ти много здраве,щастието вече те споходи.Много любов.

Второ дате ще ме огрее някъде след 3-4 години.

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
КрисДиМарЯна Честит Рожден Ден! Бъди много щастлива с прекрасното си семейство!


И мен второто ще ме огрее /ако въобще ме огрее   #Cussing out/ на попрището жизнено в средата, демек към-то 35  Twisted Evil

То тогава става сложно, ще ме водят рискова бременост, ще раждам секцио, сигурно няма да имам кърма и ще захраня рано   Mr. Green

# 35
  • Мнения: 572
Желязкова, споко, аз родих на 35 и никой не ме е водил в рискова бременност  Hug И я виж по-долу докога кърмех

Последна редакция: пн, 09 мар 2009, 23:35 от шамЕнет

# 36
  • Мнения: 2 331
Добро утро!
       Arrow    Заповядайте на закуска с приятели, а който има нужда от музикално оформление, да кликне върху снимката! Hug

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 13:50 от Били...

# 37
  • Мнения: 125
добро утро!
Аз да се "похваля". Прибираме се снощи към 7,30 с таткото и свъни тел. Той вика"Виж бавачката какво иска. Пак им е скучно" А бавачката-Симо крещи:"Къде сте! Коко си пръсна главата!" Минаваме как да е всички светофари - до един червени - наш Коко целия в кръв, хълца, на веждата му зее цепка... започва се 1 търсене по интернет на болница, накрая от 112 ни изпратиха в една болница - замък с улици вътре -изприщихме се, докато намерим спешното. Там на рецепция сестрата вика:"Ще го шием! Това, което му слагам е упойка" Чакаме си реда, а онова ми ти дете, дето е бясно по рождение, вършее ли, вършее. _Край! _викам- Нечо, тоз има сътресение, не е на себе си!" Иде сестрата и вика: Ясно как е станала раната! Аз легнах, държа го, Нечо му затиснал ръцете, Симо държи телефона с Том и Джери, сестрата го гушка и му говори. Схванах само: "Още малко, искаме да ти помогнем да си прак красив" Сдобихме се с 3 шева, добре че бях отдолу и не гледах! А то как пищя...!
Сега, понеже ми мина, мога да отбележа, че забелязах невероятните огромни сини очи на доктора, който иначе беше с тен и дълга коса. М-дааа Та таквиз ми ти работи!

# 38
  • Мнения: 3 695
Охх, миличките! Много неприятно преживяване, дано да ви е последно такова и вече само хубави неща да пишеш!  Hug

# 39
  • Мнения: 1 483
ДИДЕНЦЕ,ЧЕСТИТО БЕБЧЕ.ДА ТИ Е ЖИВО И ЗДРАВО И МНОГО ДА ТЕ СЛУШКА И РАДВА

# 40
  • Мнения: 423
Малееее, то сега се почва, с белите, ама големите бели.
Вержи,  Embarassed прииска ми се и аз да ходя на 4D, ама няма за какво!
Аз на владко отдавна му захвърлих листа с думичките аз не мога да насмогна. Онзи ден викал на дядо си "Какай малко, ти ко си мисиш аз имам абота сега" дядо му го викал там за нещо  Joy. Вчера пътуваме с колата по селата и си говорим със свекъра в колата и наш Владко вика: Тихо малко сега тати кала колата".
Днес е на ясла, аз на работа да видя малко хората.
Диденце - Честито миличка!

# 41
  • Мнения: 201
Привет дружки Hug

В промеждутъка докато дечковците спят, набързо пускам малко снимков материал да ни видите Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

http://www.dilian.net/photos.php?spgmGal=Baby%20K/0%20month& … amp;spgmFilters=t

Хайде до скоро, че работа ме чака Wink


Целувки  bouquet

# 42
  • sofia
  • Мнения: 1 474
Диде, прекрасен е малкия и наистина много, много прилича на теб Heart Eyes Колко мили спомени ми навяват тези снимки...

# 43
  • Мнения: 2 331
Съвършенство!Да са ти живи и здрави дребчовците, Диде!Много са сладки!

# 44
  • София
  • Мнения: 888
Диде и от мен поздравления за снимките,
страхотни сладури са Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт