My Toys - В света на играчките - 11!

  • 18 878
  • 336
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: X
Още веднъж благодаря! Hug
И още един глупав въпрос (Обещавам да е последен! Embarassed) Изписва ли, че поръчката е в България или си стои това 1020: NIF-Eingang
Das Paket ist im Eingang des Partnerlandes erfasst. ? Питам, за да знам дали да чакам да видя Bulgaria, за да звънна на куриерите или да звъня днес. ooooh!

Движението на пратката можеш да следиш от линка, който е даден самата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=377574.0

Цитат
Движението и местонахождението на вашата поръчка може да следите от тук , с номера на пакета на поръчката Ви / можете да го  видите в профила си в сайта, или в мейла , който са ви изпратили/ .

Копираш номера на пакета, пускаш го в описаното поле: http://www.gls-group.eu/276-I-PORTAL-WEB/content/GLS/DE03/EN/500 … y_track_trace.htm
и виждаш в коя държава е.

# 301
  • в обкръжаващия ме хаос
  • Мнения: 346
Здравейте момичета, има ли някоя от вас, която да пуска обща поръчка за Пловдив? Може да ми пише и на лични.   bouquet

# 302
  • Мнения: 2 122
колко време стои блокирана сумата при канселирана транзакция? дали някой знае?

това ще ти кажат от картовия отдел на картата на която си картодържател, при мен стои 30 дена, при някой 14, при други 45

# 303
  • Sofia
  • Мнения: 4 722
колко време стои блокирана сумата при канселирана транзакция? дали някой знае?

това ще ти кажат от картовия отдел на картата на която си картодържател, при мен стои 30 дена, при някой 14, при други 45

При мен стояха блокирани 2 месеца, въпреки че срока, определен от банката е 14 дни  Peace Просто не ги разблокираха автоматично, а след като лично ги помолих да го направят.

# 304
  • Мнения: 1 269
на последьк не ми се занимава сьс снимки и доста неща не са снимани.днешните обаче ги нащраках  Wink снимки

доволна сьм от чаршафчето с ластик,та порьчах още един сьщия.бял,изчистен,100% памук.

# 305
  • Мнения: 4 189
Вече имам фактура и тракинг номер за общата поръчка. Всичко е изпратено.

# 306
  • Мнения: 2 122
Пфуу, зарибих една девойка да поръчва от тук и днес пуснахме поръчка и са й отговорили да направи банков превод или й я отказват. Та сега ще се пробвам с моята карта да я повторя, да видим какво ще стане.

# 307
  • Sofia
  • Мнения: 4 722
Пфуу, зарибих една девойка да поръчва от тук и днес пуснахме поръчка и са й отговорили да направи банков превод или й я отказват. Та сега ще се пробвам с моята карта да я повторя, да видим какво ще стане.

Нали писаха за проблеми със сайта. Да не би да е някой автоматичен мейл и да дублираш поръчката  Rolling Eyes

# 308
  • Мнения: 2 122
Пфуу, зарибих една девойка да поръчва от тук и днес пуснахме поръчка и са й отговорили да направи банков превод или й я отказват. Та сега ще се пробвам с моята карта да я повторя, да видим какво ще стане.

Нали писаха за проблеми със сайта. Да не би да е някой автоматичен мейл и да дублираш поръчката  Rolling Eyes

оооф, кво ся да им пишем предварително ли
чаки да видя в профила й кво се случва  Tired

# 309
  • Sofia
  • Мнения: 4 722
Ми ако не й е спешно, що не изчакате малко, може пък да я пуснат  Thinking

# 310
  • Мнения: 78
благодаря за информацията,че така щях да се набутам с това горно ниво............сега си харесах кошара от 30е,поне съм сигурна че е кошара,успех на всички newsm10

# 311
  • Мнения: 482
Вече имам фактура и тракинг номер за общата поръчка. Всичко е изпратено.

А кога направи поръчката? Аз поръчах на 16-и и получих потвърдително писмо, но още нямам писмо, че е изпратена поръчката.

А за тази, за която ми искаха банков превод, писах да ги питам защо и ми отговориха, че имали някакъв проблем, затова. След което я анулирах тази поръчка и си направих нова регистрация.

# 312
  • Мнения: 1 167
Знаете ли дали куриерите в БГ разнасят пратките в събота? Гледам, че втората част от пратката ми е в Румъния и се чудих да се надявам ли......? Rolling Eyes

# 313
  • София
  • Мнения: 6 261
В София - не.  Peace

# 314
  • София
  • Мнения: 4 397
Вече имам фактура и тракинг номер за общата поръчка. Всичко е изпратено.

Нещо по изпуснах темата, но не бяхме в София, вече сме тук и съм на линия.

Още ли се събирате в онзи сайт дето ми прати за обща поръчка.

Общи условия

Активация на акаунт