Бетина на мама Иночка е малка МАЙска синеочка!

  • 25 459
  • 291
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Ани, не съм го гледала, но ще го направя тези дни. Името му,обаче, ми напомни за "Сибирският бръснар", който ми е адски любим...  Laughing Ивко казва невероятно "р".

Ние утре също имаме тържество и аз съм на тръни. Сто процента ще има ревове, гушкания и увещания, но те всички това очакват, така че няма да е изненада.

Бубилинче, аз също почвам да процедирам с касата. Гери напоследък ми иска голям джип и кукла Барби. Почваме бавно, но сигурно да навлизаме в клишетата...  Crazy

Целувки  Hug

# 46
  • Мнения: 4 176
Даниеле и Звездолина, честит рожден ден на патерица. Бъдете много щастливи и постигайте мечтите си!



Люба, Честит Рожен ден! Пожелавам ти всичко най-добро - много да те ценят мъжете ти и да те глезят така, както ти се грижиш и ги глезиш тях!



Криси е по-добре. Вече е без температура и успя да занесе всички мартеници на двора и да ги разпилее...

# 47
  • Мнения: 271
Люба, честит рожден ден! Желая ти от сърце любов, добри приятели,
пари и много щастие!




Честит рожден ден на патерици и на Даниеле и Звездолина!

Днес, след почти двумесечно прекъсване Георги трябваше да тръгне на ДГ, поне да избегнем отново чревните изследвания, ама не би. Отидохме и ми го върнаха - в карантина са, имат варицела. И пак вкъщи, а той направо вече подивява горкия.

# 48
  • София
  • Мнения: 2 671
Люба, и от мен голямо ЧЕСТИТО!!!  С мнохо розови пожелания: И утре чакам подробен разказ на купона  Wine Glass

# 49
  • Мнения: 109
Ани Ивко ти е изнесъл страхотно шоу в домашни условия.Дано и в яслата да е толкова артистичен PeaceСлед вчерашния случай си мисля,че трябва да почна да го записвам в къщи защото явно публичните изяви в мое присъствие няма да ги бъде.

# 50
Люба, честит рожден ден! Да си жива и здрава, все така усмихната и добра, много, много любов и топлота за теб и твоето семейство.

Даниеле и Звездолина, честит рожден ден на патерици. Бъдете здрави и много щастливи. Даниеле, честита бременност. Пожелавам ти да е лека и безпроблемна и накрая да си имате една красива и здрава госпожица.  Praynig

Аз тази вечер съм сама. Мъж ми е в Бургас и си мислех да попиша повече във форума, но преди няколко часа ми се обадиха с доста лоша новина и не ми е много до писане.  Sad



# 51
  • Мнения: 480
Честит рожден ден, Люба!!! Мерси за почерпката...

Ти си знаеш - най-хубавото което, може да си помислиш е моето пожелание!


Цял ден ти търся подходяща песен и това измислих /знам че харесваш руските песни - тези младежи да попеят в твоя чест/:

 http://vbox7.com/play:64217661

Гери, много съм се смяла на разказа ти, за представлението в детската.
Ивко е страшен с акордеона.

Марти днес толкова рева сутринта, но като го взех, каза че са ходили на театър и му е харесало много... Дано утре пак да е така и да реве поне, че ми къса сърцето.

Утре сутрин, след като се върна от детската, обещавам разходка из Лондон...  Wink

Последна редакция: чт, 05 мар 2009, 22:42 от *ШУШИ*

# 52
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 535
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,ЛЮБА!ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ,КЪСМЕТ И ВСИЧКО НАЙ-ХУБАВО!

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Любче, честито и от мен, много здраве, късмет и любов ти желаем и дай боже скоро да ни се похвалиш с някоя прекрасна вест!!!!

# 54
  • Мнения: 1 733
Люба, честито и тук със закъснение! И пак със закъснение - благодаря ви за пожеланията за рождения ми ден. За съжаление едва днес успях да си ги видя Sad
По-късно ще се включа за повече Simple Smile

# 55
  • Мнения: 480

Сложила съм кафето и си изпълнявам обещанието за разходката из Лондон:

http://marty2006.multiply.com/photos/album/10

Да ви предупредя, че са доста и не са всички - направих подбор до колкото можах. Не съм описала всички, но ако имате въпроси питайте  Wink.

# 56
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 535
Шуши,чудни снимки с чудни младежи Mr. Green
Мерси за кафето Hug
Аз видя ли младежи и не се стърпявам да пиша Crazy
Хубав ден!

# 57
  • Мнения: 937
шуши благодаря за разходката супер ми дойде сутринта с кафенцето.
чакам разказ от купона на Люба.
Шмръци какво става с тебе къде се изгуби? Да не започна ремонта  newsm78
Дени а ти - Марто вече трябва да е добре или още е при баба си и ти не се прибираш  Mr. Green
Адски бавно върви тази тема нещо, ако не бяха рождениците още щяхме да сме на 2 страница сигурно...пишетееее

# 58
  • Мнения: 4 370
Шуши, много свежи снимки! Страхотни къщички си си харесала!  Peace А снимки с Ирка защо не видях!?

# 59
  • Мнения: 152
Даниеле, честито и от мен на патерици. Пожелавам ти здраве, усмивки, послушни и грижовни мъже и леко раждане.   bouquet
Аз също смятам да открадна идеята на Бубилинка. Много ми хареса. Моето дете като влезе в магазин и особено ако там се продават и играчки става страшно. "Това искам, другото искам, не,не ето това" и така докато излезем. Обикновено я оставям да си избере нещо, после го сменяме и накрая може и нищо да не вземем. Сиси е от децата, които правят страшни сцени навън. То не е тръшкане, не са викове, въобще цирк голям. Онзи ден в центъра след "Искам това, не искам да отидем на кораба, не на кораба на фонтана", взе да пищи неистово и един човек минавайки каза "Леле това дете как вика", а аз му отговорих, "А питате ли ме мене, като ми е в къщата!". Честно казано не знам как да се справям с тези й настроения, които напоследък взеха да зачестяват. Опитвам се да и обясня, че не се прави така и да я разсея с нещо друго, но в един момент откачам. Преди няколко дни толкова се бях ядосала, че чак място не можех да си намеря и бях пред нервна криза. Simple Smile
Днес обаче съм в настроение и с нетърпение чакам да стане 16 часа и да ходя на първото тържество на Сиска. Надявам се да не се притеснят децата и всичко да е наред. Ще ви разкажа довечера и се надявам да има и снимков материал.
Ани, Ивко е страшен с този оркестър. Много му се радвам. Сиси също обича много музиката и има доста музикални инструменти. Първия беше китара, а сега любимо и е пианото. Купихме и един акордеон още по Нова Година, но още не съм и го дала. Ще я видим дали ще го хареса.
Хайде изчезвам, че работата ме чака. Снимките на Шуши ще ги гледам довечера /въпреки, че нямам търпение/.
Хубав ден от мен.  Nature Sun With Face

Общи условия

Активация на акаунт