Две чертички,точка,сърчице,през ОКТОМВРИ ще сме с бебе на ръце

  • 12 266
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Здравейте момичета и в новата темичка!
Добре дошли на новите мами  Hug
Добре дошли на ДесиХ2 и  anhelika
Цялата седмица не писах, защото тичах по доктори. Откриха ми NK- клетки /клетки убийци/ и се наложи спешно да ми преливат интерлипид. После изследвания за тромбоцити, за щитовидната жлеза и т.н., но слава богу вече всичко е добре. След 6 седмици съм на контролен преглед за  NK- клетките, а другата седмица съм на видеозон. 

# 46
  • благоевград
  • Мнения: 164
Здр моми4ета сега идвам от доки  Grinning
Вече имаме диск с снимки на бебка видяхме отново как пулсира сърцето чухме го ве4е мн по 4исто и всичко му е ок  Peace

# 47
  • Мнения: 15



здравей те на всички

# 48
  • Мнения: 1 763
Здравейте! Май и аз ще се присъединя към вас. Днес си направих тест след не много голямо закъснение  и за моя огромна изненада е положителен. Смятам си термин 30.10, но ще изчакам и лекар да го потвърди и тогава ще помоля да ме запишете на първа страничка. Имам едно дете на година и два месеца. Никога не съм си се представяла с породени деца, но сега много се радвам. Само се надявам бременността ми да е лека, че от тичане след малкия няма да ми остава  време да си лежа и да си обръщам  внимание.

# 49
  • Мнения: 15
reme аз имам дете на 3 месеца.

Последна редакция: сб, 28 фев 2009, 17:21 от Стефи и Мама

# 50
  • Мнения: 27
Здравейте момичета !

Аз малко късно се включвам в списъка , но си мислех че терминът ще ми бъде 1 Ноември  2009 , а вчера след прегледа на ултразвука  се оказа 28.10.2009. Затова  ще помоля да ме включите  в списъка на октомврийските мами .
Желая на всички бъдещи мами лека бременност и на есен най- сладкити бебчета. 
 

# 51
  • Мнения: 23 114
ДесиХ2 добре дошла отново  Simple Smile Да те попитам каква диета ти препоръчаха, защото и аз повръщам постоянно и понякога 5-6 пъти на ден  Sick Вече се чудя какво да правя, а лекарката ми каза да пия деган, когато не мога да спра. При мен май няма значение какво, кога и по колко ям  newsm78. Дори вода като пия -  Sick
Благодаря ,момичета,за посрещането.
Честито на новите мами.
И аз бях така,накрая съвсем спрях да ям и пия,защото всичко се връщаше.Диетата е типичната за повръщане:повече хляб,въглехидрати/бисквити,сухари,солети/,сирене,бульони и супи без мазнини и застойки.Никакво кафе,газирано,мазно,пържено.Да се избягват плодове и зеленчуци или само такива,които не предизвикват киселини/банани,краствици/ и то в ограничени  количества.
Това общо взето,дано се пооправиш,но ако се чувстваш зле,не пиеш течности,веднага отиди да ти пуснат една урина,за да се види дали не се обезводняваш.Звъни пак на лекаря си ,ако нямаш подобрение от Деган-а.На мен ми го слагаха под формата на инжекции 2х1 и ми казаха,ако симптомите пак се върнат да го пия два пъти орално.
Rumi73,да се оправяш бързо,много здраве ти желая.
 Hug

# 52
  • Мнения: 68
Ина Мариа Честито!

Добре дошли на новите майчета!  bouquet

Иве, дано скоро ти отмине  Praynig

# 53
  • Мнения: 219
bunsy, и аз съм за същата дата  Hug 

# 54
  • Мнения: X
Добро утро момичета.Аз снощи пак бях с яко гадене и знаете ли какво си пийнах.Натриев Цитрат-сиропче,давах го на малката като бебе.И ми мина.Иначе като диета.ДесиХ2 правилно ви е казала.
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА НА ВСИЧКИ.
  love001

# 55
  • Мнения: X
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!
БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО УСМИХНАТИ
  Hug

# 56
  • Мнения: 27
Добро утро и от мен и Честита Баба Марта !

 Аз  също бях с ужасно гадене през цялата нощ и почти не съм мигнала . Sad Дано по- скоро отшумят тези симптоми .При първата ми бременност не съм имала подобни проблеми ,но сега  уви вече ги имам и разбирам всички , които са с подобни. Въпреки всичко при  мисълта за малкото създание , което е в мен се успокоявам и ми поразминава . Simple Smile

# 57
  • Мнения: 227
Честита баба марта на всички

# 58
  • София
  • Мнения: 969
Честита Баба Марта на всички Бъдете здрави, весели и засмени  Hug

# 59
  • гр.София,кв.Овча купел
  • Мнения: 11
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!Да сте живи и здрави,весели и засмени  Hugи много щастливи!Запис и от мен за термин 18.10.09.

Общи условия

Активация на акаунт