За Празника на мама АВГУСТинчето е радост най-голяма

  • 17 629
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 12 554
Честита Баба Марта на всички! Да сте бели и червени, румени - засмени!

Аз купих вчера плочките за банята. Днес чакам майсторът вкъщи да си види банята и да каже какво да купувам.
Кало вече е доста по-добре, научи се да смуче небет шекер и това доста му повлия на кашлицата. Wink

# 31
# 32
  • Мнения: 574
Честита Баба Барта Hug Да сте живи и здрави, бели и червени Hug
Елена, много хубава картичка си направила Peace

# 33
  • гр.София
  • Мнения: 4 159

Елена, много хубава картичка си направила Peace
Страхотна е!!

 Честита Баба Марта ! Да донесе на всички само здраве и много слънце!

 Докладвам-видяхме се в претъпкания Мол с Кайли и сем-во, с Лори и Вст !

# 34
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Честита Баба Марта!!!

Елфче, чакаме още по-добри новини. Hug

Нана77, честити ти плочки. Laughing

# 35
  • Мнения: 81
Честита Баба Марта!!!
Много  Hug от нас и най- много на мъничето Алекс и на Елфчето, дано скоро мама да си го вземе вкъщи, за да може да го нагушка и да му се нарадва.
Честити нови бебчета и бъдещи бебочета!
Много целувчици от нас  Heart Eyes

# 36
  • София
  • Мнения: 5 778
 Hug благодаря ви още веднъж!  Heart Eyes
Съжалавям, че пропуснах да ви видя и да се запозная с Тони и Кайли. Правихте ли снимки?
При мен не се вижда мартеничката на Елена  Rolling Eyes Все да питам - какво значи "хакуна матата"  Blush , само съм го чувала, ама не знам.  Embarassed
Марго, успех! Hug Има ли вероятност да си дойдете някой ден окончателно?  Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 330
Честита Баба Марта!
   Елфче  Дано скоро бъдете  заедно Praynig и много да го нацункаш Heart Eyes бебончо
     MamaMargo браво,че успявате да се адаптирате и да се справяте Peaceаз не мисля,че бих оцеляла на чуждо място Embarassed
    elen@ тъкмо се чудех каква беше песничката за баба Марта,да науча Наско и картичката ми дойде супер,а мъниците са много сладки пу   пу   
  Нана наистина се оказа вирус Twisted Evil и ни спряха антибиотика,но три часа чаках при докторката да ни прегледа,децата подивяха #Crazy да чакат,но съм много доволна,че ги заведох при нея,много е добра и внимателна.Сега сме на сиропи и двамата ги пият,само дозите различни.
  Бързо оздравяване и на другите болнички дечица Hug
  Искам и снимки от срещата Naughty
 Ставам да раздавам сиропите,че и аз май натам отивам с тези сополи Close

# 38
  • Мнения: 4 970
Честита баба марта !!! Hug Да сте живи и здрави bouquet

# 39
  • у дома
  • Мнения: 1 581
Все да питам - какво значи "хакуна матата"  Blush , само съм го чувала, ама не знам.  Embarassed

Ето кой още не е гледал Цар Лъв  Mr. Green Mr. Green Целувки от нас  Hug  bouquet

снимките от срещата, къде са???  Crossing Arms

# 40
  • София
  • Мнения: 12 554
elli78 много е гаден. Съсипа ни една седмица. Дано при вас се размине по-леко. Аз още кашлям. Слава Богу Кало е по-добре.

# 41
# 42
  • Мнения: 554
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!  Hug
Елфче, все ми се щеше да те питам как си с кърмата, но ме беше срам. Мисля, че това е твърде деликатно. Знам как страдаше, че Ивчо не иска да суче. Радвам се, че имаш кърма за Алксандър.
Блу още днес си получих поздравите чрез мъжа ми.  Mr. Green То може да се каже че си била на гости в нашия блок, защото в подземния етаж на твоята приятелка са нашите паркоместа. Другия път да вземете да се организирате с Анди и да скокнете до нас.  Hug
Гостите си заминаха. Мина по добре отколкото очаквах. Апартамента е вече осветен както си му е реда и се надявам с това да сложим край на всички неприятности които имахме като новодомци (крадците бяха само началото).
Чакам снимки от срещата.

# 43
  • Мнения: 743
Честита баба Марта и от нас! Много здраве и хиляди усмивки за всички  Hug

Елфче  Hug чакам те с хубави новини  Praynig
Дриймс, от сега само да му се радвате на новото жилище, както каза Марги за Алекс  Heart Eyes - минахте трудностите в началото от сега вече само хубави неща  Hug
Съжалявам, не помня друго - тези дни не ми остава много време за компютъра  Sad

Исках само да ви споделя, че днешната ни срещичка беше много приятна  Heart Eyes Изключително щастлива съм, че се запознах с Тони и Кайли - те са прекрасни  Hug А пък на срещите с Блан и Фийка винаги много се радвам  Hug Аз снимки както винаги нямам , та няма да ви задоволя любопитството  Laughing.

# 44
  • Мнения: 2 035
Честита Баба Марта, милички!
Здрави и червени, румени, засмени да сте!

Общи условия

Активация на акаунт