Пъзел не редим, времето броим. Но скоро идва ред да редим с кеф!

  • 31 298
  • 662
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 0
Аз като блондинка  Wink, проявих съобразителност и сутринта, докато ви четях видях, че има някакъв объркан пъзел, изобразяващ такава японо - тайландска (не зная точно каква), азиатска  къщичка :Р и понеже зная, че и ние имахме подобна се обадих на титуляра на акаунта  Mr. Green , който си е още вкъщи да погледне дали не е случайно в нас и познайте... у нас е Simple Smile. Така че, спокойно, сега се връщам да видя на кого точно беше. 

# 631
  • Мнения: 0
Ето, намерих Serpentine е получил/а нашия, видях че Blue dream е писала, blue, тя/той от къде е ?

Последна редакция: пт, 20 мар 2009, 09:44 от CoolAsIce

# 632
  • Мнения: 208
Бандитка, видях че си нареждала The Spirit of Flight на Шмит, аз също съм си харесал няколко такива "арт" пъзела но не знам дали си заслужават като качество
DENIFIRE , аз и по- назад бях писала, че не съм очарована от качеството. Не че кой знае какво, но очаквах повече от 'немско' качество. Просто ми стоят хлабави парчетата и докато редя рамката все ми се разваляше. Но иначе си е ОК, пробвай ги. Този Spirit of flight го наредих много лесно и приятно, защото е доста шарен. Но този морския ме поизмъчи. То е ясна работа - такива еднакво оцветени пъзели трябва на слънчева светлина да се редят, ама къде свободно време в светлата част на деня  Crazy
Иначе и аз съм с 2 ръце за Яноман!!! Жалко че няма тук. При следващата поръчка от франсетата - ще наблегнем на японското!  Mr. Green   

# 633
  • Мнения: 963
И аз да се включа в чакащите новини от Шехина  Blush  .

И да кажа, че вчера в Мола на Стамболийски пак си харесах сума неща. В книжарницата има доста пъзели на Шмидт - голяма част от колекцията на Josephine Wall (но, разбира се, нямаше този, който си харесах  Mr. Green ), едни такива... картинките изглеждат като scrap-booking, имаше и Равенсбургер разни (включително някаква метализирана или светеща серия, не можах да я огледам). А в магазина на Комсед си харесах една чудна Равенсбургерска панорама на Санторини...

Офф, време е да почна да си редя поръчката... а аз вместо това точа лиги по все нови и нови пъзели  Crazy .

# 634
  • Мнения: 87
Ето, намерих Serpentine е получил/а нашия, видях че Blue dream е писала, blue, тя/той от къде е ?
Тя е от София, но пъзелите са в Шехина и не знам до къде са стигнали... Уф добре се намери пъзелчето Simple Smile

# 635
  • Мнения: 121
blue_dream   Благодаря много! Не се притеснявай за парите, но от кой град са пратени, че от офиса на Лео експрес ме питаха?

# 636
  • Мнения: 87
От плевенския офис... Какво точно ги интересува?

# 637
  • Мнения: 2 697
Привет,

Аз съм в предстартова треска, имаме малко проблеми с отпуската ми през първите два дни на следващата седмица, та днес ще трябва да свърша някои задачки от работата. Ще опитам, ще направя всичко възможно да пусна останалите у мен пъзели днес, ще ви пиша след това, разбира се. Пъзелите на Serpentine са още в мен.

Браво, че разгадахте мистерията с разменените пъзели, защото нямаше никакъв шанс аз да съм сред открилите грешката Wink

# 638
  • Мнения: 87
Шехина, tiya питаше и за Добрич  Hug Ако трябва помощ се обади...
Иначе надявам се с всичко да се справиш и утре да си летиш спокойно  Simple Smile

# 639
  • Мнения: 0
Привет,

Аз съм в предстартова треска, имаме малко проблеми с отпуската ми през първите два дни на следващата седмица, та днес ще трябва да свърша някои задачки от работата. Ще опитам, ще направя всичко възможно да пусна останалите у мен пъзели днес, ще ви пиша след това, разбира се. Пъзелите на Serpentine са още в мен.

Браво, че разгадахте мистерията с разменените пъзели, защото нямаше никакъв шанс аз да съм сред открилите грешката Wink

Шехина аз и пуснах лично с телефона ми да се свърже с мен и да направим размяната, а нашия с наложен платеж можеш да го пуснеш или както ти е удобно

Последна редакция: пт, 20 мар 2009, 13:58 от CoolAsIce

# 640
  • UK
  • Мнения: 3 959
Защо няма магазин за пъзели в България? В смисъл такъв, който да внася примерно Яноман, щото са страхотни, да изпълнява поръчки на хората и да е добре зареден, ами ходим по милион места където има едни и същи неща от преди две години? Трябва да си отворим магазин за пъзели.

# 641
Аз да се похваля - пъзелите ми пристигнаха преди малко.  newsm44 newsm44 newsm44

Още веднъж благодарности на Шехина и blue_dream  smile3501 smile3501 smile3501

# 642
  • София
  • Мнения: 5 754
Защо няма магазин за пъзели в България? В смисъл такъв, който да внася примерно Яноман, щото са страхотни, да изпълнява поръчки на хората и да е добре зареден, ами ходим по милион места където има едни и същи неща от преди две години? Трябва да си отворим магазин за пъзели.

Много  хубава идея.Подкрепям  Hug

# 643
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
Аз да се похваля - пъзелите ми пристигнаха преди малко.  newsm44 newsm44 newsm44

Още веднъж благодарности на Шехина и blue_dream  smile3501 smile3501 smile3501

да не пиша пак и аз Simple Smile

Щерката по4на да реди феите, снимка дове4ера.
Извинявам се за 4 оба4е  буквата ми с4упена.

# 644
  • Мнения: 87
Супер, радвам се, че са пристигнали пъзелчетата ви!  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт