Жената ДЕВА 3

  • 17 747
  • 439
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 49
Русалана, благодаря за напомнянето за Благотворителния базар, че нещо тази година съм позабравила явно за него, но ще го посетя задължително!  Wink
По принцип, работила съм и смятам да работя като графичен дизайнер. Това ми е подспециалността от университета, за бакалавърската степен. А сега и магистратурата ми е точно такава. А след време, мисля да се позанимавам и с интериор, че и натам ме влече  Laughing

Супер аз натам съм са запътила интериор ОТ ДО ,нямам специално образования но мисля че имам нужните качества,В момента не работя и се образовам самостоятелно.

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 167
Върнах се..., ама много писане и нова тема сте направили. За сега се записвам само, че докато ви издиря къде сте, нали съм любознателна и изчетох доста други теми?!!  Outta Joint

# 47
  • Мнения: 49
ЕЕ къде се изгуби бе жена.Нова тема ми Ама редиците доста оредяха  newsm78

# 48
  • София
  • Мнения: 747
Ето ме на и мен bowuu.Толкова много съм развълнувана от новата работа,че изобщо време не ми остава.Днес ще правя торта за РД на сестра ми,ще ходим в тях,без деца Party
Мимита,честито  bouquet
Днес три дечица от моята група ми подариха мартеница,много ми стана мило.Едното даже беше написало EPN,викат ми Ели, Laughingтой се опитал милия да пише,каквото чул.
Надявам се тези 4 дни, да имам време да поседна за по-дълго на компа,та да прочета това-онова Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 49

Честита Баба Марта
Да сте живи,здрави,весели и засмени!Пролетта идва с пристигането на баба Марта. Нейният двойнствен образ — ту весел, ту сърдит, едновременно утвърждаващ и отрицаващ, представя женското, пораждащо живота начало, и в същото време — пак женското, но стихийно, рушащо начало.
Месец март е единственият женски месец, той е месецът на зачатието на пролетта и земята, която ще роди лятото и плодородието. Негов знак е мартеницата, символ на пробуждането и култа към слънцето.

# 50
  • Мнения: 583
Честита Баба Марта! Здраве, късмет и любов.

# 51
  • Мнения: 4 602
Честита Баба Марта! Бъдете живи, здрави, бели и червени
във вас да блика щастие и любов!
Възраждащата сила на Пролетта отново  да озарява с обич сърцата Ви и нека
вълшебно да пребъде чрез думите навеки!

http://www.vbox7.com/play:310c18f2 

# 52
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Хайде и аз в тази приятна темичка.Честита баба Марта.Дано не съм закъсняла със записването,малко е късничко но понякога сядам късно на компютъра Grinning

# 53
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Мимита честито и от мен. smile3501

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Честит празник, момичета!  bg

Май всички са забегнали нанякъде  Laughing Много изостава нашата темичка...

slivnica10, благодаря!   bouquet

# 55
  • Мнения: 583
 bg Честит 3 март!

# 56
  • Мнения: 4 602
ауу къде се изгубихте всички 2 дни
на курорт ли сте?
запразнили сте яко май
нищо тъкмо ще разказвате

# 57
  • Мнения: 234
Ехоооу, привет от мен. Честита баба марта на патерици - да сте румени и засмени  Hug
Честит 3-ти март на патерица - да се учим да обичаме родината си все повече  Hug
Аз запразних на гости при свекитата - общо взето гъз път да види  Wink Пошматкахме се и сега отново на работа (а честно казано няма работа и не правя нищо по цял ден). Хубавата новина е, че имаме 3 работни дни и после пак вкъщи  Heart Eyes
кажете за какво да си говорим днес....на кой какво му е на сърцето?

# 58
  • Мнения: 917
Чета ви да знаете  Hug

Лошото е, че май пак се разболявам...  Confused
Не приличам на нищо + подпухнала и подсмърчаща  Confused

Днес рисувам яйца и правя поставки за яйца  Blush
търся и в нета за великденски идеики  Crazy
попреглеждам и граматика малко /уча турски сега/
чакам и пералнята...
мисля да си направя едно кафе, да запаля една цигара и да ровя нета, за великденски красоти  Mr. Green

а вие ко прайте  Laughing

# 59
  • Мнения: 49
г-жа Шуши явно се преследваме по темите. Laughing  bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт