Варненска мартенска :)

  • 13 490
  • 289
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 554
flower  хеххе,имаш една малка буба как ще я биеш Whistling Теди толкова кротко бебе беше,не съм имала никакви проблеми с него,нооооооо на 7 месеца като се научи да се изправя в кошарата почна великото мрънкане и мучене,откачаааааааах Laughing

# 271
  • Мнения: 101
Ми аз защо мислиш от сега и се каня ... утре ставаме на 7 месеца и както и ти каза, вече почна голямото мрънкане  1crib Аз вече се чудя дали не е по-добре да говори, че поне да ми казва какъв и е проблема  newsm78 Ама от друга страна, като проговори един път, после няма млъкване ....  #Crazy
То на мен не може да ми се угоди  Joy

# 272
  • Мнения: 1 554
абе какво е това време,както се изрази милото к.......и месец Mr. Green

# 273
  • Мнения: 8
 Добро утро и от мен. Днес ми е много скапано, цяла нощ не можах да спя. Вече пия второ кафе, уж да се поусаферя. Малкия много плака и аз като нощна стража. Сигурно зъби или от смяна на обстановката. Нали сме при свеки. Добре че се занимават с малкия и изцяло са ме отменили. Много мрачно това време. За нищо не става. Моя иска да ходим до Констанца, да се разходим но на мен нещо не ми се нрави като идея. На него му дай все да ходи някъде по пътищата. Хич не го свърта на едно място милия. Joy

# 274
  • Мнения: 1 554
Десчо,ай де да си ги менкаме мъжете и аз искам да ходя къде ли не,моя все в нас седи,ще си пастнете Joy

# 275
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Цитат
пастнете
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Морскааааа,ще ме умориш кви думи измисляш напраууу hahaha hahaha hahaha

# 276
  • Мнения: 1 554
Цитат
пастнете
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Морскааааа,ще ме умориш кви думи измисляш напраууу hahaha hahaha hahaha
яж пасти Joy ми като не гледам какво пиша,май ще трябва да пускам 'провери правопис' hahaha

# 277
  • Мнения: 3 978
Ние бухаме като магарета .През деня рядко -вечерта е ад.
Тази сутрин ходихме до спешния и там изненада момиченце от неговата група /форумче Heart Eyes/ .Картинката е ясна някакво вирусче е.Не слиза надолу /слава богу/.При тях има и Т ,но поне тази екстра я подминахме ooooh!
Морска добре че не се засякохме в петък Peace

# 278
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
МОрска ,може редовно да присъстваш в бИсИрИте hahaha hahaha
Както и аз Mr. Green
Че те там са....самите учителки по Български език и литература #2gunfire #Cussing out
Чак се дразня,ама тва отделна тема Naughty

ДЗ-бързо да се оправяте  bouquet

# 279
  • Мнения: 1 554
абе да пишат какво искат боли ме.... на ли се сещаш Mr. Green

Диде,бързо да се оправя Никито Hug

# 280
  • Мнения: 2 960
здрасти  bouquet
 ooooh!компа ми е кофти и затова не пи6а Whistling
дове4ера 6те ви 4ета подробно Peace

# 281
  • Мнения: 8
 Вале и аз обичам да ходя тук и там, ама точно днес не съм на кеф. А и му бях сърдита Mr. Green Но ако ти се ходи, няма проблем колата е голяма има място. А и на такъв дълъг път ми доскучава само с него Laughing. По Великден до Солун или Кавала ще ходим, така че ако решиш. Peace Аз все викам някой с нас, но моите приятелки все се ослушват.
 Диде скорошно оздравяване на малкия.
 Абе и моя много забива нещо, трябва да се преинсталира май. С Виста съм и мн ме дразни.

# 282
  • Мнения: 194
Ей, то проста работа било вмъкването на снимки, ама че съм глупава... ooooh!
айде, момичета - черпя за годишнината от сватбата ми Peace
 

# 283
  • Мнения: 143
mia_ata Честита ви първа годишнина!Дълъг и щастлив семеен живот и до златна свадба да доживеете ви пожелавам и пак тука да почерпиш! newsm53

Браво за снимките  newsm10 но тука има и бременни молевисе потекоха ми лигите smile3534

# 284
  • Мнения: 194
mia_ata Честита ви първа годишнина!Дълъг и щастлив семеен живот и до златна свадба да доживеете ви пожелавам и пак тука да почерпиш! newsm53

Браво за снимките  newsm10 но тука има и бременни молевисе потекоха ми лигите smile3534
То вече годишнината ни е шеста...даже единайста...май пропуснах да кажа точно, просто тази торта ми хареса Laughing
А и аз съм бременна, но сори, няма повече да изкушавам Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт