*~104 арабски гълъбици сплитат червено-бели мартеници~*

  • 19 168
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 3 215
Брей, Теди, много стилно си я подредила тази закуска.Бравос! За климатиците - ми сигурно са тези.А защо ги имаме за нови - ми не сме се занимавали с климатици досега,или поне не в такива подробности.И аз не знаех,че има и такива.Затова питам правилния човек. По-топло ли става с тях  Mr. Green Това ми е ключовият въпрос  newsm78
Делта, моме, няма за какво да ме черпиш. Караш хората да се усмихват както и да пишеш  Peace
Рени, успех в слабеенето, само не прекалявай - извивките в онзи свят се котират, знаеш!  bouquet

Цеци, честита хубава новина!Успех на финала!  bouquet

Лили, много загадъчно го даваш..

# 47
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Ха добър да ви е деня,
нищо, че някои от вас като излизат ще се прибират като снежни човеци Wink
Тука на морето вали от снощи но все още не е много студено. Има"приятен" ветрец но да не сме много капризни, че тази зима не беше ветровито като друг път. Хвърлих един look през прозореца да видя моренцето. Не прехвърляше вълнолома но на Галата на прибоя бъя вълнички се премятат Simple Smile
Хо по едно кафенце, че е caffee time Hug

Олдич, черпенето е, че ме наричаш -моме- Flutter На финалната права съм на едни години, дето не ми се вярва, че стигнах Joy Обаче главата ми не е увряла въобще Embarassed

# 48
  • Мнения: 56
ЗДРАВЕЙТЕ И ТУК НА ВСИчКИ ГЪЛЪБИЦИ  bouquet
ООООХХХХХХ НЕ МОГА ДА СПРА ДА СЕ СМЕЯ КАК НА БЪРЗО МЕ ИЗРОДИХТЕ Grinning Grinning Grinning
ДУА -ДАЛА  #2gunfireНЯМА ДА ВИ ГЪРМЯ САМО щЕ ВИ РЪЗЦЕЛУВАМ И HugИ ТОВА щЕ СТАНЕ АМА КЪМ КРАЯ НА АВГУСТ КОГАТО МУ Е ВРЕМЕТО
ТЕЗИ ДНИ щЕ СЛОЖА И СНИМКИ В АЛБУМА САМО ДА МИ ОСТАНЕ МАЛКО ВРЕМЕ
ЖЕЛАЯ НА ВСИчКИ ЛЕК И СПОКОЕН ДЕН НА ВСИчКИ

# 49
  • София
  • Мнения: 18 091
Къде се изпокрихте в студа..Взимайти лаптопчето и се паркирайте с него  до парното, духалката или климатика и почвайте да пишете! Mr. GreenШегувам се, но винаги така се случва.Когато имам шанса да се задържа за по-дълго време във форума, вас никакви ви няма.. Cry
Шехи,подовите климатици не топлят повече или по-малко от останалите видове със сходни параметри.Всичко опира до вида и големината на стаята и съобразяването на поставения климатик с тях.
Междувременно, вече е ред и на обяда.Като сме подхванали арабското меню от сутринта, нек продължим в същия дух.
Добър апетит!
http://c.photoshelter.com/img-get/I0000VOnqwD6VyQg/s/850

# 50
  • Мнения: 502
ха привет и от мен в новата тема. ей голям студ настана и днес не съм си показвала носа, само да напазаря малко и туй то. ние с Ивка сме на гости в нашите, ама като гледам какъв сняг е навалял че и продължава, май няма да се завърнем днес във варна. от неделя сме гостуващи,че мъжът ми замина за германия, ама днес няма да се прибирамеее. Laughing
то и да се смея няма файда, че хич не си починах. чудото само край мен стои- въобразила си е че ще я оставям и реве и ходи подире ми. дет се вика и един памперс не дава баба й да смени. какво й стана не знам, ама още от първата вечер е залепена за мене. как не и омръзна не знам.
Рафаела- даде ли малкия на занималнята? пиши като имаш впечатления. аз по принцип имам инфо от първа ръка, но искам и ти да кажеш как е според теб.
хайде ставам, че след малко ще чуя едно силно Мамоооо от другата стая! #Cussing out

# 51
Аууу дамии, нямате спиране, леле от къде да започна.
Много Ви благодаря за сърдечното посрещане и наистина се чувствам прекрасно сред вас. Аз докато вляза в релси, докато се обърна вече сте изписали цели фермани. И какви са тези закуски, торти, и т.н. я не ставайте съвсем арабски съпруги :Д  Позволявам си така да говоря,защото усещам колко любов,доброта и разбирателство лъха и че наистина съм сред приятели. Благодаря ви от сърце. Hug
Изгубила съм тренинг с писането,но...наваксвам.Благодаря за емайлите,на всички дами и т.н. и т.н. А емаила ми е не е препълнен,има място пускайте писма.
Та и за мен. Тази година август и септември правим 8 години брак. Имаме две момчета -Али и Валери,малкия е на година и 2 м а баткото маи месец прави 4 г.  Мъжо е от Баалбек - бед Берро. И живеем близо до летището - Дахе -засега.  Гледам си малкия багабонтин и това е причината да не съм постоянно налиния,но ще съм край вас и ще пиша колкото мога.
...
Прегръщам ви всички  Hug   bouquet

# 52
Момичета, я помогнете, сега виждам че пощата ми изписва 100% препълнена а е с 3 емайла, какво да правя?

# 53
  • Мнения: 3 804
Анита-имаш право само на 3 писма,защото нямаш публикации в теми в които мненията се от4итат-затова когато полу4иш ли4но съобщение и го про4етеш го изтрий.През това време ,погледни темите в майки или нашите деца-там можеш да пишеш така ще събереш мнения или размера на кутията ти ще се увели4и-но,не ни забравяй и нас Hug Grinning

# 54
dtti,мн. благодаря
затрих си емайлите Sad и споко аз съм тук при вас, а при другите само ще събирам точки за голяма поща Wink 

# 55
  • Мнения: 914
Запис    bouquet

на  всички    bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet


Другарче    драсни  някай  ред    bouquet

# 56
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
аз се 4удя де сте, а то нова тема имало! запис4е от мене!

# 57
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Здравейте Шехерезадкииии!
Как сте? Оживяхте ли тез дето сте във  Българско? А другите красоти по другите приказни широти?
Анитка споко бе!!! Ние тука си се почерпваме обаче тез почерпки много вълшебни. Ние заслабваме от тях!!! Това е магията на Ориента душко newsm03 Всички сме първи хубавици и не се съмнявай във това. Как бе, трябва да си поддържаме нашия е на страната ни имидж 4470А пък и по апетитните от нас са много, ПО, от всички останали Дами по света.Ние сме си най!!! newsm03.
Видя ли де дойде? smile3503 При най хубавите мУмичИта Hug
Само да не си посмяла да си взимаш от почерпките!!!! newsm47

Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 20:55 от DELTA_DELTA

# 58
  • Мнения: 3 215
Делта, разбрах много добре защо искаш да ме черпиш,споко. Ще се възползвам щом толкова настояваш  Mr. Green Ти се изкара на сто години  Crazy
Ели, стойте при мама,нямате бърза работа да се прибирате  Peace
Теди, той въпросът ми беше малко тъпо-риторичен, но мерси,че отговори така компетентно.Сериозен човек си ти  bowuu
Сутринта голямо газене в снега му ударих, но на връщане вече беше утъпкано и лесно се вървеше. Ура, започва уикенда. Ще го ударя на разходки в снега с кучето  Party

# 59
ооо знам аз де да дойда и на ха да видим, няма се отървете от мен newsm68 и лятото да му мислите Варналийки  smile3508
Много ви се радвам да знаете yesyes

Общи условия

Активация на акаунт