по-близкото или в по-елитното училище

  • 3 547
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 403
Гери, а защо си държиш толкова дълго време детето в училище, което и ти и то не харесвате? Това не мога да разбера. newsm78

# 31
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Тогава какъв е смисълът от постинга ти!?
Да предпазиш останалите родители от твоята грешка или да си излееш мъката!

Въпросът е в близкото или в елитното. Отговарям на него.
Когато въпросът е за мнения за конкретни училища, тогава може да ми държиш сметка защо не съм го казала.
Въпреки, че и там едва ли ще ти се отдаде да ми държиш сметка.

# 32
  • София
  • Мнения: 383
Тогава какъв е смисълът от постинга ти!?
Да предпазиш останалите родители от твоята грешка или да си излееш мъката!

Въпросът е в близкото или в елитното. Отговарям на него.
Когато въпросът е за мнения за конкретни училища, тогава може да ми държиш сметка защо не съм го казала.
Въпреки, че и там едва ли ще ти се отдаде да ми държиш сметка.

Ами точно въпроса беше близкото или елитното, а не оплюйте училището на детето си. А отговорът ти не беше особено мотивиран. Не всички елитни училища са като вашето и всеки има аргументи в подкрепа на едната или другата страна. Аз такива не видях в твоя пост, каквато е целта и на темата, да видят и двете гледни точки и опита на родителите.
И наистина, защо си държиш детето в такава обстановка? Аз бих го преместила на секундата. Питам най-чистосърдечно, не е опит да се заяждам.

# 33
  • ... при вятъра и вълните
  • Мнения: 207
Аз ще избера по-добрия преподавател от 1-ви до 4-ти клас в по-близкото училище.  Ако нямах добри отзиви за нито един преподавател едва тогава ще се насоча към по-елитното училище. Просто не съм сигурна доколко преподаването в едно  начално училище може да е чак толкова елитно /като изкл. материалната база/. Виж за гимназията съм на друго мнение....

# 34
  • Мнения: 698
Много се чудя как избирате по-добрият учител? Познавате всички лично ли? Отзивите са относително нещо. Чувала съм лоши неща за хора, които харесвам и обратното. На кого вярвате? Това ми казваха - избери по-добрият учител. Е, на лични срещи ли да ги каня? Избрах училището с надеждата, че там има някой, който е избирал вместо мен правилно, познава преподавателите и има квалифицирана преценка. Засега не съжалявам. Нивото е отлично. Преподавателите са строги, но не злонамерени, а диктовките на дъщеря ми са без грешки. Тя се чувства добре. Далече съм от мисълта, че никога няма да имаме проблеми и че всичко е прекрасно. Не мога да кажа и как би било в кварталното училище. Но си правя труда да ставам по-рано и да я будя по-рано, колкото и да ми е мъчно, за да стигне до по-далечното си училище.

Общи условия

Активация на акаунт