Варна @-;-

  • 16 297
  • 317
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 554
стига с тези котки,мразя котки ritnik

# 16
  • Варна
  • Мнения: 391
Съжалявам, че не съм чела темите и не съм се допитала за мнението ви относно доктори, когато бях бременна....Попаднах на много некачествен човек (?) Така гадно никой не се е държал с мен никога, а в положение да раждаш... честно казано всичката болка и мъки ги забравих, но не и отношението което получих. Имайки предвид, че при тоз доктор бях с препоръки `наше момиче`. Какво ли щеше да е ако не бях Crazy
Внимателно проучете доктора, бъдещи мамчета...

# 17
  • Мнения: 1 554
Поспаланка,бързо го издай този доктор да го на хокаме #Cussing out
днес май ще си чеша езика,то се е видяло,че няма да ходя никъде Crazy

# 18
  • Мнения: 2 960
bellaa  ако си от гнусливите трябва да отидеш в Окръжна. В АГ сега (04.02) роди една приятелка, вечер им спираха топлата вода. Миналата година Октомври месец също е имало хлебарки, дето се разхождали по леглата на децата - това ми е инфо от кумицата ми, те беше там по това време.
iva ,ако написаното от теб е така  ooooh!направо си е за репортаж bowuu
Когато аз бях там -март 2007-ма -беше топло ,нормално чисто ,без  пълзящи "екстри",постоянно топла вода.Странно newsm78 -уж не са им рязало от парите на АГ пък така да я окъсат . ThinkingХммммммм трябва да се провери!!!!
 Обаче пак казвам -лекаря е най-важен!!!!!

Вале Praynigизвинявай -няма повече Hug

Поспаланка ,кой беше този джигит бе???????

# 19
  • Мнения: 5
Сори, че не съм съгласна, че е по-добре детето да е при теб. Rolling Eyes. В ОБ децата са в съседна стая и ги дават на майките на определен час. Аз родих с операция и едвам се надигах от леглото на втория ден. Вечер бебетата ги даваха последно в 12 и сутринта в 5 и половина. Можех да поспя и да се възстановя, не треперех постоянно кое плаче и защо, ако имаше някое ревливо бебе акушерките идваха и отстраняваха проблема - най-често със залъгалка, не съм забелязала да ги хранят нощем. Това ми помогна много след това, защото Лия докато беше в болницата не ядеше нощем и така си и остана, което е благодат за майката - спиш по 4-5 часа нощем. Това е много време за първескиня.

Отново ще спомена моята приятелка, която роди миналата седмица за първи път: тя се ошашка още първата вечер: защо плачи, гладно е, гърдите и се разраниха и го слага през половин час на гърдата. Сега продължава да и е трудно с храненето. Ние след режима, който ни направиха в ОБ нямахме проблем с храненето.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 391
Морска, ще дам жокер. В Окр.Б-ца , инициали Н.К. Ако някй се е ориентирал към такъв - да пита за повече инфо.
Имаше реплики от сорта "Нали искаше нормално раждане, на ти сега нормално раждане. Ти да не си мислиш, че е като да ходиш на курорт. не си дошла подготвена."   Crazy  То да се чудиш смешно ли е, тъжно ли е....Вие бяхте ли подготвени  Crazy

# 21
  • Мнения: 2 960
Сори, че не съм съгласна, че е по-добре детето да е при теб.

Тук съм напълно съгласна с теб.И аз бях секцио!!Обаче има някакво огромно разминаване в нещата.В АГ на оперираните също им дават бебетата за постоянно след третия ден.Моето го носиха ,колкото да го накърмя/така да се каже ,аз нямах никаква кърма/и после пак го взимаха.
И не съм съгласна ,че оставят бебетата вечер да реват Naughty,както е писала ggg_22 .Ходила съм десетки пъти в АГ да снимам резни репортажи и рядко в залата с новороодените бебетата плачат.ММММММдаааааа bowuu

относно "режима на хранене" и нашият е стриктен още от родилния дом.Както започнаха там-така си остана дълго време.Без хранене посред нощите...в 24 часа последно -после сутрин в 5 Много скоро обаче синът ми реши да яде последно вечер в 9.00 и сутрин към 6.00.....после чак в 8.00.Така ,че навсякъде им създават режим..

# 22
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Хмммм,днеска може да пече слънце,обачеее  ако излезеш навън  вятъра може да ти разсече главата на две.Много гадно духа бееееее

Оххх остана ми да изгледам 15-та серия от 15-ти сезон на Отчаяните съпруги...3 дена само зяпам  като полудяла.Сякаш съм и аз отчаяна съпруга Joy Joy Joy Joy

много ме кефи тоз сериал ..добрече в нета има матрЯл да изтегля..Сега чакам и 16-ти сезон да излезе в Замундата hahaha hahaha

# 23
  • Мнения: 5
За репортаж не съм първоизточник, но съм чувала от няколко места за хлебарки.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=332688.0

Това е темичка за АГ доктори във Варна. Bellaa надявам се да ориентира при избора на лекар. newsm12

# 24
  • Мнения: 1 554
ба си идиота,не го знам кой е, за мен е идиот Mr. Green

Дани шегувам се душко Hug

ай де и аз да кажа за АГ -то Laughing за мен също беше важен доктора , а не лукса,и аз видях животинки като бях на 4 етаж,но бяха бебета слава богу големи не видях,не знам как бих реагирала Outta Joint

АНИ къде е този 15 епизод,аз само до 14 намирам,чакам ли чакам Outta Joint какъв 15-16 сезон бе Shocked 5 сезон е в замунда,за 15-16 ще имаш да почакаш доста Joy

# 25
  • Мнения: 2 960

Оххх остана ми да изгледам 15-та серия от 15-ти сезон на Отчаяните съпруги...3 дена само зяпам  като полудяла.Сякаш съм и аз отчаяна съпруга Joy Joy Joy Joy

Абе ти сА изуми ,душа...искаш да кажеш 5-ти сезон ooooh!Ти ги направи сценаристите факири :hahaha:10-сет  сезона  по напред ги подкара Joy Joy

# 26
  • Мнения: 5
този доктор в окръжна болница с инициали Н.К  newsm09 Асистираше на моя доктор при секциото. По едно време ми се беше качил на гръдния кош, защото малката не искаше да излиза ни нормално ни със секцио. Като ни изписаха от болницата и като бутах количката по баирчета ме болеше гръдния кош, явно ми беше пукнал някое ребро или най-малко натъртил. Иначе като разбра, че шефа ми е лекуващия доктор се държеше много любезно с мен 

# 27
  • Варна
  • Мнения: 858

Оххх остана ми да изгледам 15-та серия от 15-ти сезон на Отчаяните съпруги...3 дена само зяпам  като полудяла.Сякаш съм и аз отчаяна съпруга Joy Joy Joy Joy

Абе ти сА изуми ,душа...искаш да кажеш 5-ти сезон ooooh!Ти ги направи сценаристите факири :hahaha:10-сет  сезона  по напред ги подкара Joy Joy

ейййй ти ме уби  Joy   Joy   Joy 

# 28
  • Мнения: 2 960
защото малката не искаше да излиза ни нормално ни със секцио.

какво имаш предвид под това ,че не иска да"излиза" и секцио.За нормалното е ясно Peaceама за секциота Thinking
ДоФтора прави/рязва "усмивката" и изважда бебето.
Пфууууууу много се разписах./ами няма много бач,шефа е в командировка /Довечера КалиМа като види колко е изписано ,ще и стане лошо #Crazy


Видяхте ли "култовата " Sickснимка  на Мадона от  сесия ,направена когато е била на 20 год.
Снимката е продадена за  35 хиляди долара -на търг.Няма да ви давам линк ,на който му е любопитно да надникне в Днес + в любопиткитите .Имаше я предната седмица/цялата сесия/ и в Клюкарника в " Звездни компромати"-брррррррррр

# 29
  • Мнения: 518
защото малката не искаше да излиза ни нормално ни със секцио.

какво имаш предвид под това ,че не иска да"излиза" и секцио.За нормалното е ясно Peaceама за секциота Thinking
ДоФтора прави/рязва "усмивката" и изважда бебето.
Пфууууууу много се разписах./ами няма много бач,шефа е в командировка /Довечера КалиМа като види колко е изписано ,ще и стане лошо #Crazy


Видяхте ли "култовата " Sickснимка  на Мадона от  сесия ,направена когато е била на 20 год.
Снимката е продадена за  35 хиляди долара -на търг.Няма да ви давам линк ,на който му е любопитно да надникне в Днес + в любопиткитите .Имаше я предната седмица/цялата сесия/ и в Клюкарника в " Звездни компромати"-брррррррррр

Предполагам е имала предвид това,което беше и при мен- бебето е било високо и със силен натиск върху гръдния кош са го свалили надолу Thinking Изключително неприятно преживяване, което ми спря въздуха лично на мен ooooh!
Относно режимите на бебета - Ема е кърмаче и режим няма, тоест сукала е на поискване винаги. То при нас точно заради режима първият месец стигнахме до потресаващо зловещи резултати Shocked

Общи условия

Активация на акаунт