Пролетта отдавна е дошла, щом имаш СЕПТЕМВРИйче у дома!

  • 25 133
  • 281
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 123
EХо....... Rolling Eyes

Голямо затишие тук, какво става, къде сте, как сте мишлета??? newsm78
хето ни хей! бяхме на разхдка с дечинята... сега спаси спи а джи суче. аз чета форума...
днес съм на разтоварване - плодове и чай до вечерта, а съм правила 2 вида баници... това е то - мазохизъм!

ави, голям смях с репликите на саши! Чакам утре да ви видя  Heart Eyes
денис, арен е същински дипломат.Без грубости и обосновано се е застраховал,че си само негова! Hug

ние понеже се нанесохме преди година в къщата, та сега за разнообразие ще правим ремонт в кухнята  Sunglasses няколко дни ще сме на сухоежбина, че ще сменяме плотовете и гърба с гранит... пак майстори, пак мръсотия, еййй

# 46
  • Мнения: 313
днес съм на разтоварване - плодове и чай до вечерта, а съм правила 2 вида баници... това е то - мазохизъм!

Ири, защо да е мазохизъм душко, аз ако съм няма да я погледна баницата...Е ако ти си падаш по баничките това вече наистина си е мазохизъм, но нищо малко разтоварване с плодове. Чудя се обаче как успяваш да гледаш децата, да сготвиш и т.н. и то си много добра кулинарка при това ... и майка също. Wink
Аз невинаги успявам, а има две стаи и бокс да чистя  Embarassed Rolling Eyes, гледам поне да има сготвено и то не винаги, понякога ядем нещо набързо или принцески и внимание на детенцето да обърна...

# 47
  • Мнения: 858
Еее,как ми се хапва баничка.Ири,пускай по жицата едно парченце за чая  Mr. Green Аз сутринтта бродих по задачки в най-ужасяващият студ и половин ден не мога да се съвзема и ми тракат зъбите.Аааа пак ремонтче...как се решихте толкова скоро...да не са долетели майсторите на Мама Меги,който са толкова заразително добри ? Simple Smile каква е новата идея?
Меги,къде сте?Снимки на скиора не видяхме...да не сте в новата къща? Hug
Тези дни имахме много травмиращо потрисащи новини ,но и такива с точно обратната противоположност.Цяла седмица почти съм във въздуха и не знаех какво ще е следващото което ще чуя ,но се опитвам да вляза в крак вече.
Кузманка,ще кажа нещо което майка ми много обичаше да ми напомня;"Всичко е въпрос на организация!"Човек има неподозирани възможности щом реши  Wink
Ехх,утре ще ви изпусна предвид това че имаме още някой друг ден до края на карантината.Но ще има и други срещи  Flutter

# 48
  • Мнения: 481
ехооо

еййй, нещо не остава време да драсна 2 реда

Алексал, честитооо  Heart Eyes От кога те чакаме в отбора... Чак се замислих, че си е време някой да ни изненада и за мама на трима  Wink
ЦветиБ, честита принцеса, жива и здрава и мнооогооо да ви радва  Hug
Ирини, само да отбележа, че не сме близначки със сестра ми, другия рожденик беше Йордан, на когото съм кака точно седмица  Mr. Green лелеее не ме плаши така с тези ремонти, какво налага тази стъпка

Денис, опасен е този Арен  Hug
Ави, скоро няма да можеш да го надговориш този Сашко... да ти, ти  Laughing
Марлелка, супер е Мими, успокой топката, като те слушам колко се занимаваш с нея, чак гузно ми става, че Боян си расте буквално самоук  Confused
При нас голямата емоция е Ичи на ски, беше ми едно свито, но агентурата пусна снимки на едно усмихнато скиорче и вече ми е по-спокойно, и съм изпаднала в едно умиление... няма как да не споделя http://rtraykova.multiply.com/photos/album/1#1
Да си изкарате хубаво на срещата и да не забравите да я споделите с нас
хайде  Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 313
ще кажа нещо което майка ми много обичаше да ми напомня;"Всичко е въпрос на организация!"Човек има неподозирани възможности щом реши  Wink

Това ми прозвуча като критика... Wink Но си права...

Rени, големи са сладури, и как се справят със ските? Казвали са ми, че колкото по малки се научат толкова по добре възприемат и по лесно се учели докато са малки децата. Wink Hug

# 50
  • Мнения: 215
Еййййй здравейте бандитки!

Ние си прибрахме малкото съкровище, което за една седмица ми се стори адски пораснало. Приказва, забележки прави... скара се на Димитър, който се ядосва докато шофира - "Защо викаш, тате?....Тихичко се говори" , "Защо хвърляш, тате (подава и чорапа)...добрите деца не хвърлят", "Недей да пушиш, тате....лошо е да се пуши - който пуши - кашля". А най- ми е смешна, като и дават сладки работи (аз не разрешавам) и каже "Ний шоколади не ядем" Simple Smile
В неделя да ви кажа как ни събуди в 8:00 часа, на мен ми се спи две не виждам, пък тя:
- Аз се събудих!...Ставай мамо, виж вече не е тъмно. Слънце има. И птички има. Ставай мамо, малко да си поограем, после пак ще спиш!  Tired Как да му откажеш....

Alexal - много се радвам за прекрасната новина! Слънчева и спокойна бременност и мило, сладко бебче в края и!  Hug
Rени - много сладък Ичи, много...
dennis - от тук нататък само хубави вести и положителни развръзки.
АвиJoy ох, голяма веселба, наистина с тез разбойници.

Весело изкарване на срещащите се утре и лека нощ от нас! Hug

# 51
  • Мнения: 313
Приказва, забележки прави... скара се на Димитър, който се ядосва докато шофира - "Защо викаш, тате?....Тихичко се говори" , "Защо хвърляш, тате (подава и чорапа)...добрите деца не хвърлят", "Недей да пушиш, тате....лошо е да се пуши - който пуши - кашля". А най- ми е смешна, като и дават сладки работи (аз не разрешавам) и каже "Ний шоколади не ядем" Simple Smile
В неделя да ви кажа как ни събуди в 8:00 часа, на мен ми се спи две не виждам, пък тя:
- Аз се събудих!...Ставай мамо, виж вече не е тъмно. Слънце има. И птички има. Ставай мамо, малко да си поограем, после пак ще спиш!  Tired Как да му откажеш....

Боже,ама вие сте много критични от малки, бе... Браво на момата... Laughing Laughing А, това със събуждането и на мен честичко ми се случва... Казва например "Мамо стаавай", аз и отвръщам "Няма Дани лягай още малко да спим, още е рано" и то отговаря, "А, рано..." и ляга и след малко пак става и така едно и също докато не станем наистина.

Пак сте се загубили всички... Личи си колко сме работни, всички на работа, а някой полагат грижи за малки сладки бебчовци! Hug

Ние от вчера сме на ясла, дано скоро не се разболяваме, че вече  Tired ми е омръзнало да я гледам болничка. С голямо желание отиде вчера, а днес взе да се дъпра на вратата и малко се разплака, даже, но после дойде една от сестрите и я гушна и я попита защо плачка, после и каза, "хайде сега да кажем чао на мама" и дани ми махна и ми даде целувка и така се разделихме сутринта, сега ще видим как ще се посрещаме в 5 часа.

Това е засега момичета, започвам да работя...

Чао до довечера!

# 52
  • Мнения: 858
 Hug ехинца,как мина срещата  Flutter ?
Рени,как се радвам че сподели снимките на малкият скиор.Разкошен е  Hug
Кузманка,не е критика просто като прочетох поста ти веднага се сетих какво би ми казала майка ми  Mr. Green
Фиби,много сладко това дете  Heart Eyes Това с поогряването много е сладкоо  Blush
Снощи за пореден път Арен се опитва да се намуши главата под косата ми,за да спи и се бута,наглася,оправя косата ми ....събуди ме и аз с много строг глас; "Какво искаш сега детенце!"и виждам в тъмното една широка усмивка и :"Само да те обичам ,мамо и да съм зуездичка"
Ползвам схемата на Рени и де който мине замине казва това стихче за минзухара,а Арен се сърди и си запушва ушите.Обаче снощи нещо си говори на количките и чувам;Аз съм жулто гухарче....на децата полетно дугарче,имам жулта шапчица и ......юначе
 Joy  има ефект значи продължавам.

# 53
  • Мнения: 280
Мнооооого качествена среща Flutter
Благодарско за хубаворто изкарване Grinning
ванко е в леглото вече папкал. със стефко се гушим Hug
Ави благодаря ти !!!
 

# 54
  • Мнения: 2 123
И аз да кажа - много приятно начало на деня /като се има предвид, че спах от 6 до 9... и бях супер крива сутринта/
Дечицата ин са страхотни - Филип - едно прекрасно и добро синеоко елфче, Иван - латино красавец и ухажр, Сашето - сладък бърборив организатор като мама... Макар и сам четири - времето пак не стигна.

Разбрахме се между 4ти и 7ми март още една среща в клубчето Мая - на изпроводяк на МарияФ и първомартенска за септемрийчетата ни!
Мила, пак не дойде......  Tired

оооххх много ми се спиииииииииииии...
Ренка, на кухнята решихме да й сменяме плотовете - налага се от възможността да сложим много красив гранит  добра цена, а сегашните са черни, тип мозайка и целите са на "облаци" някак надрани стоят. Малко ще попроменим интериора ...

# 55
  • Мнения: 678
ехооооооооо
Привет и от мен .Аз съм с болно гърло и обилна хрема(неподходящия за сезона тоалет,с който бях облечена на св.Валентин,си каза думата).Хубавото е че не дигам температура и Ванеска изглежда не е прихванала(засега)нищо.Не можах да спя цяла нощ от кашлица и хрема и днес почти цял ден спя,докато Ванеска се забавлява с баба си.
Съжалявам че изпуснах срещата ,но искрено се надявам за другата да съм на линия.
Рени Аз Ичи съм си го заплюла за зет и да знаеш че все още си го искам Laughing
Денис Целувки на Арен.
Ставам защото с едната ръка пиша с другата държа сълфетка за носа.
а и гласа така ми е паднал ,че Ванеска ми казва "Мамо не те чувам говори по високо Joy не ми е лесно да те чувам"

# 56
  • Мнения: 313
dennis Wink Wink Wink, то си е за критика, и баба ми така ми казва. Евала на такива домакини... Щото нали знаете любовта на мъжа минава през стомаха. Laughing Wink

# 57
  • Мнения: 109
Хелоу, май френдс!

Много набързо, че едва гледам. Тези детски градини ми изпиха силите. Какви ли не видях, какви ли цени не чух... И аз след всяка посетена мисля - ми ако е тази, другото ще е еди-как-си, ако е другата - пък еди-какво-си...  Crazy А пък всъщност като си започне детето, ще се види как му понася, как е със здравето и изобщо всичко ще е в движение. Имам варианти за хоум дей кеър, ма някак ми се ще да я дам на детска градина с други деца на една нога. Ама ако започне да ми боледува в несвяст... И те така!  Mr. Green Ще ви държа в течение.

irinii, и Марлела пак не дойде, някак ми е чоглаво.  Sad Дано ремонтът привърши бързо и неусетно!  Hug А за приказването на Мими какво да ти кажа, освен че се успокоих, че поне на английски е някак по-лесно, знаеш ли как хубаво повтаря "I am a boy"?!  hahaha Права си, но сравнявам и откачам.  ooooh! Аз и друг път съм споменавала, че мама си е мислела, че съм бавноразвиваща се, защото ме е сравнявала с големия ми брат, проговорила съм на 3 години (ама какво значи точно не мога да ти кажа), а после не можеше да ми затвори устата. Честно - виждам се в Мими, ама толкова ярко, че чак се плаша какво ме чака. Иначе брат ми ме е изпускал на глава (от такава любов като на Спаси към Джинджи), то си ми личи де. Wink

Ренка, тоз' малкия-голям скиор е страхотен. Тук нали сняг не виждам, та такива дертове нямам, ма ми се ще да имам. Прегръдки! А, какво става със знамето?

alexal, честита бременност и да е лека! Много се радвам за теб! Simple Smile

За 14-ти не ви поздравих, но се надявам всяка да е имала прекрасно усещане. Аз не мога да се похваля със същото, но си казах, че няма да се оплаквам. Simple Smile

Амаретка
, много едно такова - детето с добри чувства, пък другите да му се подиграят. Ти му се радвай, че е толкова внимателен, другите ще разберат, че грешат.  Hug

Арен
, Йоничка и Саши както винаги ме разсмиват с глас, да ги нагушкате, ей! Simple Smile

dennis, мерси за линка! Успокои ме, ма не съвсем.  Mr. Green  Hug

Мил@, оздравявай бързо!

Кузманка, как е Дани вече трети ден от седмицата? На мен пък бащата на приятелката ми преди няколко години ми каза "Време има за всичко, стига само да отделиш от него!" Simple Smile

Доничка, как са мъжете? МарияФ, а твоите? DZ, оздравяха ли съвсем?

bazel, как е кракът ти? Синката?

Chochy, нищо не каза за вас, как я карате?

Аз пускам малко снимки от едно селце алпийски стил - ходихме да се разнообразим в неделя.
http://picasaweb.google.com/Mariela.Gazela/HelenGA#

Ставам, че дребното спи неспокойно и аз прескачам в другата стая.
Прегръдки ви!


Последна редакция: ср, 18 фев 2009, 07:12 от Марлела

# 58
  • Мнения: 313
Набързо...

Марлелка, благодаря, че питаш, за Дани трети ден е и е добре, но сърцето ми е свито, защото при нас нещата започват почти винаги уикенда  Confused. Като си дойде в къщи, покашля все още и аз си и давам още хомеопатийката. Но ме е страх, пак да не се разкисне събота и неделя. Незнам какво е това проклятие. Цяла седми нищо и няма ходим на ясла и някак си като дойде събота и неделя, два дена е в къщи и точно тогава започвме я с темп. или разстройства или повръщания или кашлица и сополи (обичайното) и то реално всяка събота и неделя аз нямам почивка а треперя за нея, всеки уикенд има за какво да се тревожа. Честно си казвам неиздържам! Rolling Eyes

Чао за сега...По късно ще се включа.

P.S. чакам снимков материал от срещичката, да ви видя сладурчета... Hug

# 59
  • Мнения: 199
Хелоу банда,

Много ми е мързеливо тия дни, направо не мога да се понасям, та това беше причината и да пропусна да се видя с вас - със Стефи се събудихме в 10.30 часа - нямахме шанс да се оправим навреме  Crazy
Марлелка, много приятно изглежда мястото, което сте посетили...как обичам и аз да пътешествам.
Кузманка, хайде да се свършват болестите при вас..стискам палци и мога да ти препоръчам по- честа смяна на климата, ако имате възможност де, но от друга страна по яслите е така...При нас смяната на климата ни действа много добре.
Аз бях обещала снимчици от морското ни бягство:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=331532
Паролата е 123

Пожелавам ви слънчев ден, въпреки студеното време  Hug

Общи условия

Активация на акаунт