Жената Водолей

  • 68 477
  • 707
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 066
В ел.вариант не мога да ти помогна, аз лично ги гледам от таблица в книга на Алена.  Crazy Ако не те притеснява, прати ми часа на раждане на ЛС  и ще ти отговоря bouquet
Мерси.

# 676
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Ние сме се събрали двама водолеи. Определено има разлика от водолей до водолей - мъжът ми е толкова разсеян, че като малък баща му го е наричал "разсеяният от улица басейн" и сега като започне да ти говори и се отплесва.... а за срокове да спазва и дума не може да става, тя и за това счетоводителката му на неговата фирма звъни на мен  Joy 
Аз от друга страна се смятам за доста по-концентрирана.  Flutter
Имаме общо, че и двамата гледаме напред в бъдещето, за сега в една посока и малко по малко крачим напред  Heart Eyes

В интерес на истината рядко се караме и често отгатваме настроенията и мислите си, което на моменти е дразнещо...а едни приятели се бяха скарали, защото жената във въпросното семейство ни дала за пример, че ние не се караме и това станало повод за скандал  ooooh!  после трябваше да я убеждавам, че и ние се караме...понякога  Laughing

Ох и аз се отплеснах  Blush

# 677
  • Мнения: 28
Ние сме се събрали двама водолеи. Определено има разлика от водолей до водолей - мъжът ми е толкова разсеян,
Ох ...хубава тема  JoyПри нас положението е същото ,често спорим обаче. Най-лошото е че децата са ни скорпион и овен ,вярно още са малки но какво ли ни чака нас горките Simple Smile
А да споделя най-малко се разбирам със телец и близнаци  Flutter

# 678
  • Мнения: 48
Здравейте,водолейчета!И аз съм водолей с асцендент дева.Мъжа ми е пак водолей и наистина има голяма разлика между половете.Той е бавен,разсеян и не мога да кажа,че не се караме,но имаме пък и доста моменти на хармония,особено когато сме само двамата.Намесят ли се приятели,роднини,деца и винаги имаме търкания Simple Smile)),но не се оплаквам.Той е старшен добряк и ми угажда на прищевките,а да не говорим колко е търпелив и спокоен,абе изобщо незнам дали не си е объркал зодията.Аз избухвам за най малкото нещо и след 5 минута ми е минало,но изгарям на момента,а той гледа все да премълчи ooooh!.

# 679
  • Мнения: 394
Здравейте,водолейчета!И аз съм водолей с асцендент дева.Мъжа ми е пак водолей и наистина има голяма разлика между половете.Той е бавен,разсеян и не мога да кажа,че не се караме,но имаме пък и доста моменти на хармония,особено когато сме само двамата.Намесят ли се приятели,роднини,деца и винаги имаме търкания Simple Smile)),но не се оплаквам.Той е старшен добряк и ми угажда на прищевките,а да не говорим колко е търпелив и спокоен,абе изобщо незнам дали не си е объркал зодията.Аз избухвам за най малкото нещо и след 5 минута ми е минало,но изгарям на момента,а той гледа все да премълчи ooooh!.
Идеална комбинация сте! А представяш ли си и двамата да бяхте избухливи и всеки да не си "оставяше магарето в калта"?  ooooh!

# 680
  • Мнения: 48
Да,и ти си права,но за много неща не сме на едно мнение,но важното е любов да има.Иначе какво им е на девите бе,аз много ги харесвам-мъжете?а жените за тях няма думи.

# 681
  • Мнения: 397
И аз съм Водолей,асцедент Скорпион, съпруга ми Везни.Прекрасно се разбираме.С баща ми също, той е Близнаци.Малкото диваче е Лъвче.

# 682
# 683
  • Мнения: 113
Да ви кажа, свърши се това лято....не ми носеше нещо на емоциите  Rolling Eyes

# 684
  • Мнения: 230
...да свърши....зимата трябва да е много емоционална за Водолеите Thinking

# 685
  • Мнения: 776
Здрасти! Да попитам разсеяни ли сте, защото водолей, водолей, но моята разсеяност мина всички граници!  ooooh!

# 686
  • Мнения: 230
...да,когато става въпрос за плащане на сметки,покупки....всичко задължаващоооо Mr. Green

# 687
  • Мнения: 776
...да,когато става въпрос за плащане на сметки,покупки....всичко задължаващоооо Mr. Green

Именно и при мен така се получава. Mr. Green

# 688
  • Мнения: 57
Разсеяна, да, кофти става, когато е свързано с работа  Mr. Green
Аз се определям като РЕЕЩА СЕ НЯКЪДЕ. Работата не ми изнася много да се отплесвам, а постоянно ми се случва  Sad

# 689
  • Мнения: 2 182
Въобще не съм разсеяна, което според мен се дължи на асцендента ми Дева  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт