Щастливи мами чакат с нетърпение ОКТОМВРИЙСКОТО творение

  • 12 140
  • 302
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 99
Как ви завиждам, че можете да си давате съвети къде да ходите  Tired А аз тук се чудя при кой да отида  Rolling Eyes Не ми се пътува до София  newsm78

# 286
  • Мнения: X
Момичета благодаря ви за милите думи и топлото посрещане  Hug
ДесиХ2,  Hug ще послушам съвета ти и ще отида към 19-ти на лекар, за да съм сигурна, че всичко ще бъде наред  Praynig

# 287
  • Мнения: 1 341
И аз съм от неспящите нощно време. Tired Сутрин съм по-изморена от вечер, на обед умирам за сън, а като легна не мога да заспя. Ставам и към 16ч. 2 не виждам. Луда работа.

Относно сънищата...последните 2 нощи сънувам розови сънища. Embarassed Нямам търпение да дойде петък и док. да каже, че всичко е наред... отказах сладкото, алкохола, секса....поне последното да практикувам. Joy Joy Joy

Честито на всички видели точици и сърчица!

Моето детенце още спи. Като се събуди ще излезем на разходка, че следобед май ще вали.

Добре дошла Хриска! Hug

# 288
  • Мнения: 3 695
Момичета благодаря ви за милите думи и топлото посрещане  Hug
ДесиХ2,  Hug ще послушам съвета ти и ще отида към 19-ти на лекар, за да съм сигурна, че всичко ще бъде наред  Praynig
много е рано сега, няма да се види на ехографа, аз отидох 5 дни след закаснението заради зацапването което имах и нищо не се видя  Peace

# 289
  • Мнения: 3 695
Относно сънищата...последните 2 нощи сънувам розови сънища. Embarassed Нямам търпение да дойде петък и док. да каже, че всичко е наред... отказах сладкото, алкохола, секса....поне последното да практикувам. Joy Joy Joy

ауу значи не съм само аз, която сънува розови сънища   Joy от всичко отказано и на мен най ми липсва секса  Cry

# 290
  • Мнения: X
Относно сънищата...последните 2 нощи сънувам розови сънища. Embarassed Нямам търпение да дойде петък и док. да каже, че всичко е наред... отказах сладкото, алкохола, секса....поне последното да практикувам. Joy Joy Joy

ауу значи не съм само аз, която сънува розови сънища   Joy от всичко отказано и на мен най ми липсва секса  Cry
Доктора ли ти препоръча или ти си преценила, заради зацапването. Извинявай за въпроса, но за мен в момента всичко е толкова ново, непознато и в известна степен ме е страх от всичко Embarassed

# 291
  • Мнения: 1 341
Относно сънищата...последните 2 нощи сънувам розови сънища. Embarassed Нямам търпение да дойде петък и док. да каже, че всичко е наред... отказах сладкото, алкохола, секса....поне последното да практикувам. Joy Joy Joy

ауу значи не съм само аз, която сънува розови сънища   Joy от всичко отказано и на мен най ми липсва секса  Cry
Доктора ли ти препоръча или ти си преценила, заради зацапването. Извинявай за въпроса, но за мен в момента всичко е толкова ново, непознато и в известна степен ме е страх от всичко Embarassed
Хриска, ако питаш мен. Аз сама прецених, не съм имала зацапване, просто реших да се въздържаме до прегледа.

# 292
  • Мнения: X
Ронка, благодаря ти за отговора  Hug

# 293
  • Мнения: 3 695
Относно сънищата...последните 2 нощи сънувам розови сънища. Embarassed Нямам търпение да дойде петък и док. да каже, че всичко е наред... отказах сладкото, алкохола, секса....поне последното да практикувам. Joy Joy Joy

ауу значи не съм само аз, която сънува розови сънища   Joy от всичко отказано и на мен най ми липсва секса  Cry
Доктора ли ти препоръча или ти си преценила, заради зацапването. Извинявай за въпроса, но за мен в момента всичко е толкова ново, непознато и в известна степен ме е страх от всичко Embarassed
Joy а ако питаш мен, така ми каза лекаря  Peace

# 294
  • Мнения: 183
Здравейте, здравейте!

Как сте момичета? Ех какво хубаво време се е отворило тук!!!! Иде ти да запееш направо!

А аз съм вързана в къщи пред компа и над учебниците!
Не е честно!

Покупките за бебо ги оставям за след........няколко месеца. Първо да видим колко ще са, после да се преместим и да се вдъхновя за стаята в какви цветове ще е... и чак тогава ще купувам! Иначе аз не искам да знам пола на бебко. Като се роди тогава ще разберем какво е!
Според мен това с цветовете за момченца и момиченца е много глупаво!

Преди няколко месеца исках да купя костюмче за две годишно момче. Останах втрещена какви гадни цветове дрешки има за тях! Едни тъмни, мрачни....Депресивни чак! ако момичешките не бяха с много женски картинки, щях да му купя някое зеленичко или жълто...... ама те... Това е дискриминация!

За секаса да ви кажа.... ако сте като мен все да ви боли, да ви се гади и да чуствате постоянен дискомфорт.... сами ще се откажете! То това си е мъчение направо! Като мине този период.... тогава!

Отивам да уча момичета! Нямам време а имам много за учене!

Миркам, аз за септември се притеснявам че като тръгна от Варна за софия.... и ще родя във Велико търново! Ей затова сега ще гледам да взема изпита. ако не сега.... догодина по това време!

# 295
  • Мнения: 29
Moondream,и аз като теб не искам да знам пола на бебето,каквото е,такова.Така ще е по-интересно.Пък и няма гаранция 100% ,че лекаря ще познае пола,та няма защо да ми казва. Grinning

# 296
  • Мнения: 15
аз спя долу-горе нормално, само дето може би към 6 сутринта почва яко да ми се ходи до тоалетна,малкия става към 7-7.30 и няма повече сън.Ако нямам работа си лягам по обяд като заспи, но по-често не лягам, за сега ми е добре така.Предишната бременност по обяд много ми се спеше.
дрешки предния път започнах може би към 4 месец да купувам-неутрални цветове, бебешки камизолки, ританки, хавлиййки и т.н, а като разбрах пола- започнах и дрешки горни, за изписване и т.н.Моят мъж хич го няма в тези неща, а  не мога да разчитам на вкуса на други.Сега пак така ще процедирам.Даже вече купих ваничка-предния път ползвахме на приятелка.

# 297
  • Мнения: 15
Маммчета,кога ще отмине болката в коремчето ? ooooh!

# 298
  • Мнения: 29
И аз се чудя кога ще си замине тази болка SadТо при мен е по-скоро прорязване в яйчниците.Не помня да е имало такова чудо при първата ми бременност.Ама направо си мисля,че става нещо лошо,като ме заболи.

# 299
  • Мнения: 15
И аз се чудя кога ще си замине тази болка SadТо при мен е по-скоро прорязване в яйчниците.Не помня да е имало такова чудо при първата ми бременност.Ама направо си мисля,че става нещо лошо,като ме заболи.
При мен също е болка в яйчниците.Просто усещам точното  на яйчниците и имам чувството че ще откача от болка ,особено през нощта Tired  Weary

Общи условия

Активация на акаунт