има ли самотни мами от Варна?

  • 16 968
  • 275
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8
ок. Ще включим и Пела - тя беше писала, че ще дойде.
Мисля, че е по-удобно сутринта. Може би към 10. Залата струва 2 лв на час, така че може да поостанем и повече.
Сега ще звънна.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Ехе 10 не е ли много рано?  Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 8
Мами, заповядайте в "Анджелика" /"Чайка", бл. 68/ в неделя между 10,45 и 11ч.
Паролата е "bg mama".
Мога да взема някоя от вас от района на лятно кино "Тракия" или центъра - пишете ми в ЛС, ще разменим телефони.
Децата ви колко са годишни?

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Аз няма да дойда. Моята дъщеря спи по това време. Мисля, че освен мястото и часа трябваше да уточним, но вече сте го решили. Приятно изкарване

# 34
  • Мнения: 126
  Miss Dior Cherie вярно че не уточнихме часа, но това не пречи като се наспи
  дъщеричката ти да дойдете, не е казано че точно в 11 трябва да си там.
 Хайде ще е приятно да се съберем. Аз ще те чакам, нямам никакви планове за
 целия ден, а и моята дъщеря едва ли ще бърза да се прибира в къщи.
 

# 35
# 36
  • Мнения: 8
Miss Dior Cherie , това е сравнително най-удобният час. Затова питах децата ви на колко години са, за да преценя кое кога спи. Естествено, че като удари 11ч, резето на вратата не пада... - можеш да дойдеш и по-късно.

Другият вариант слагаме децата да спят вечерта и се организираме в някой нощен клуб - печелим следното: 1. не бързаме за никъде, 2. пием, пеем, някои пушат, 3. може да престанем да сме в категорията на "Самотните мами"!
Това беше шега, разбира се. Joy

Ще е приятно да се видим. А за следващата среща ще измислим и по-удобен час, както и място.

Приятен ден и хубави емоции за споделяне с нас!!!

# 37
  • Мнения: 256
Другият вариант слагаме децата да спят вечерта и се организираме в някой нощен клуб - печелим следното: 1. не бързаме за никъде, 2. пием, пеем, някои пушат, 3. може да престанем да сме в категорията на "Самотните мами"!


На мен това предложение много ми хареса и гласувам с две ръце за него!  Hug Само, че.... малкият още суче вечер, при това минимум 2 пъти и май ще почакам с дискотеките.

# 38
  • Мнения: 8
Инчока, не се притеснявай, докато кърмиш ще включим "pause", за да не изтървеш нещо!
Или, ако трябва, ще ти изпеем пропуснатото...

# 39
  • Мнения: 126
 Имам едно питане. Когато отидем в "АНДЖЕЛИКА" как ще се разпознаем?
 Мен сякаш ще  ми е малко неудобно да тръгна по масите и да казвам
 паролата "bg-mama"  Blush

# 40
  • Мнения: 126

 Надявам се да се присъединиш.   bouquet

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 817
И аз се надявам, защото малката е с Т и не съм сигурна, че до тогава ще оздравее  Sad , пък нали се сещаш, че ако е грип и дойдем ще изпозарази де що има дете, че и родителите покрай тях. Иначе това че няма да дойда го казах в момент в който ми беше много накипяло  и .....  Embarassed  Пък предложението за нощното клубче много ми хареса и със сигурност няма да откажа ако се организира нещо  smile3521

# 42
  • Мнения: 126
И аз се надявам, защото малката е с Т и не съм сигурна, че до тогава ще оздравее  Sad , пък нали се сещаш, че ако е грип и дойдем ще изпозарази де що има дете, че и родителите покрай тях.

 

   
Много кофти с тез болести  Tired, дано малката  да се оправи скоро, а ако не успееш
 да дойдеш, ще се видим на нощното събиране. Peace
 
 
 

# 43
  • Мнения: 8
Добро утро, мили мами!
По въпроса как ще се разпознаем - питате за сервитьорката Милена /сервитьорките са две/ и тя ви показва масата на "bg mama". Това момиче е фенка на любовните романи и има регистрация тук.
Много се надявам, че ще се съберем в по-голям състав - дано няма болни деца.
Miss Dior Cherie, стискам палци малката кака да оздравее до неделя.

# 44
  • Мнения: 256
Аз май ще дойда с малкия, какво като няма да си  играе с каките и батковците, може пък да му е забавно. Така, че мен ще ме познаете. Малкия само вика, много силно и не остава незабелязан.

Общи условия

Активация на акаунт