има ли самотни мами от Варна?

  • 16 990
  • 275
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 8
Инчока, като си помисля - не бързай за втория опит!!!

# 226
  • Мнения: 126
Asmoday добре дошла   bouquet
 Момичета да ми се обадите, ако някоя от вас се ще
прави сватба .  Laughing  Така ми се ходи на една сватбичка  Mr. Green

# 227
  • Мнения: 8
Беки , ако искаш ..... бъди първа!!! Grinning

# 228
  • Мнения: 126
Ааааа казах само, че ми се ходи на сватбичка  Whistling , а не
че ми се прави  Mr. Green
kr mama ти къде ми се загуби ???
Твоето заминаване на 01.05 остава ли в сила или....??

# 229
  • Мнения: 256
На мен пък ми се прави сватба, kr_mama имам ви наум.  Joy Хихихихи, ех... мечти, мечти.... Дано се сбъднат някой ден и приказката да стане реалност най-накрая.

# 230
  • Мнения: 8
малко се позагубих, че имах работа и ходих на обучение през уикенда.
за тези празници съм тук и съм ви обещала организация.
взела съм "Програмата" и след малко ще се зачета в нея, за да изкарам конкретни оферти.

така че - кога искате нощно излизане тип "само мама" и кога "мама +"?

# 231
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Честит рожден ден на mama vencislava , бъди много здрава, много щастлива и най вече много обичана от любимите хора  nbirthday Tada  Party Time   newsm38


# 232
  • Мнения: 126
 Честит рожден ден mama vencislava   bouquet

 С пожелания за мнооого здраве, късмет и щастие в живота.  Hug

 

# 233
  • Мнения: 8
да кажа и аз :[color=darkred] "Честит рожден ден, mama vencislava!!! "[/color]

# 234
  • Мнения: 8
предлагам излизане в неделя или понеделник.
предпочитания за ден, час и формат на събирането?

# 235
  • Мнения: 44
знаете моите предпочитания-желая да се срещна с майки с деца близки по възраст на 3 годищния ми син, през деня, няма значение времето, тъй като не спим на обяд, но понеже повечето спят да речем 10-11. вариантите, които предлагам са морска градина или парк младост до ледената пързалка-той ми е в квартала (бихме могли да направим една обща среща там, защото в парка ходят и майки с бебета, и с по-големи деца). без значение е и деня, всеки ден сме навън на различни места. но тъй ксто трябва да направим организация предлагам неделя сутрин морска-ще уточняваме мястото, но добри варианти са заведенията около р-нт хоризонт:има къде да седнем, има и люлки за по-големите деца. другия вариант е парк младост, там пак има заведение и много забавления за децата.

# 236
  • Мнения: 8
 Здравейте майчета. Отдавна не се бях включвала. Но изкарах 10 дена на гости в С.Загора. Но вече съм на линия. Виждам че и нови мами вече са се включили. Добре дошли. Ние всеки ден когато времето позволява сме по центъра и морската. Събираме се с други момичета и децата си играят. Ако има желаещи за дневни срещи да ми пишат на лични. Мен вечерните излизания са ми по трудни, но може да се измисли нещо. За почивните дни които предстоят не знам дали ще сме в града за среща.
 Лека вечер на всички.

# 237
  • Мнения: 256
 evitaperoni , съжалявам, моя син е на 11 месеца, явно не сме ти от предпочитаната компания. Колкото за неделя и понеделник, няма да съм на линия аз. Но може да видиш в отчетните по години там ще намериш повече майки с деца на 3 години.

# 238
  • Мнения: 44
инчока, ако си се обидила, няма нужда. писах различни варианти, подходящи и за майки с малки бебета като теб. освен това многократно посочвам, че искам запознанство със СОД майки, като мен, а за децата около 3 г. това вече си е екстра  Grinning

# 239
  • Мнения: 73
Моята мишка е на година и половина. Ние излизаме всеки ден и обикаляме доста. Но редовна спирка ние паркчето на Лятно Тракия.

Общи условия

Активация на акаунт