епилатор Филипс или Браун? С дискове или с пинсети?

  • 367 456
  • 1 389
  •   2
Отговори
# 1 125
  • Мнения: 37
Philips или Braun??? Спешно!

# 1 126
# 1 127
  • Плевен
  • Мнения: 108
Аз имам Браун, на 10 + години, от 3 серия, без лампичка, много шумен, направо дрънчи, та си мечтая за нов Браун
https://www.technopolis.bg/bg/Epilatori/Epilator-BRAUN-SE-5185/p/834542
Мисля , че на ток е по-разумен избор, приставката с бодилчета с лек масажен ефект е много приятна.

# 1 128
  • Мнения: 425
Откакто ползвам епилатор, винаги е бил Филипс, базов модел, ползвам само за крака и мишници. За останалите места посещавам козметик. Всички Филипси обаче, след 4-5 години не епилират така добре, както в началото и основният проблем е кабелът- прекъсва се и уредът става неизползваем. Вбесих се и преди време взех Браун 7700. Коренна разлика с Филипс- много по-фино почистване, безболезнено и не стават червени пъпчици след епилация. По-бавен е процесът, да, но по-качествен за мен. Един глас плюс за Браун.
Колебаех се между Панасоник и Браун, но ревютата на Панасоник не бяха добри. Изгледах и изчетох много ревюта преди да купя. Гледам предимно рускини- за мен те са много капризни и детайлно разглеждат даден продукт. Имаше и много сравнения между Браун 7ма и 9та серия. Основният уред на девятката далеч не е с 40% по-широка глава. Четете и гледайте подробни ревюта, има много полезна информация.

И аз в момента се чудя между Braun 5, u или 9. За 7-цата четох доста мнения ,че накъсвал космите и ,че не бил мощен колкото 9-ката.
Не мога и да реша дали с кабел или без е по- добре. 😀 Май предпочитам без кабел, за да се епилирам където ми е удобно ,а не близо до контакт.

# 1 129
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Нищо не накъсва 7цата, телата им с 9ката, която е на нашия пазар, са еднакви, няма откъде да дойде по-голяма мощност. Рекламен трик е по-широката глава, все 40 са си пинсетите. Девета серия бих бробвала с Flex глава. За мен безкабелният е много по-удобен.

Последна редакция: пн, 18 май 2020, 13:59 от Blue Turquoise

# 1 130
  • Мнения: 1 410
А аз да питам, за интимната зона дали минавате с епилатор а или? Малко е страничен въпрос но пробвах с епилатор а но боли, преди време бях пробвала и с кола маска но ужасна болка Sad, а пък със самобръсначката ми писна ....

# 1 131
  • BG
  • Мнения: 2 217
А аз да питам, за интимната зона дали минавате с епилатор а или? Малко е страничен въпрос но пробвах с епилатор а но боли, преди време бях пробвала и с кола маска но ужасна болка Sad, а пък със самобръсначката ми писна ....

Освен, че боли, на мен ми се врастваха косъмчетата и бързо се отказах.
Скрит текст:
Пробвай с лазерна или фото епилация. Минава някакво време докато се премахнат трайно космите, но си заслужава!

# 1 132
  • Мнения: 3
Аз имам Браун, на 10 + години, от 3 серия, без лампичка, много шумен, направо дрънчи, та си мечтая за нов Браун
https://www.technopolis.bg/bg/Epilatori/Epilator-BRAUN-SE-5185/p/834542
Мисля , че на ток е по-разумен избор, приставката с бодилчета с лек масажен ефект е много приятна.
И аз харесах същият браун и бих се радвала на отзиви от някой, който го има. Моят филипс сатиниели 6420 ме изостави и трябва спешно да си купувам. Колкото повече гледам и чета, толкова повече се обърквам. 😁 Имах браун преди около 10г,но не си спомням как беше епилирането и дали бях доволна, иначе от филипса бях доволна, но искам някой друг модел,нещо различно. 😁

# 1 133
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 260
Привет! Оглеждам се за нов епилатор, но устснових, че вече по- новите модели са безкабелни и не могат да се ползват в режим зареждане, което е голям недостатък. Искам епилатор, нов модел, да не е много шумен, да почиства бързо и качествено. Искам да разбера дали с времето батерията на безкабелните епилатори отслабва, сменяема ли е и въобще заслужава ли си? Има ли и ново поколение с кабел?
Бях се спряла на този модел, но не знам дали няма да сбъркам да дам толкова пари и накрая батерията да се скапе за нула време и да стане неизползваем.
https://www.amazon.ca/Braun-Silk-epil-Epilator-Long-lasting-Removal/dp/B07ZHZ4WVV

# 1 134
  • Мнения: 110
Със сигурност се спрях на Браун, след като изчетох толкова негативи за Филипс.
Определила съм си бюджет около 100-тина лв, не ми трябват приставки, ръкавички, един несесер може Grinning
Изникнаха ми въпроса, възможно ли е епилатор с батерия да се ползва и с кабел? Прочетох, че старите модели можели, но новите не позволяват.

# 1 135
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Браун 7175, 7700 са добри базови модели. Моят е 7700, с една приставка за по-нежни места. Не могат да се ползват по време на зареждане. Посочените модели често имат промоции.

# 1 136
  • Мнения: 704
Привет! Оглеждам се за нов епилатор, но устснових, че вече по- новите модели са безкабелни и не могат да се ползват в режим зареждане, което е голям недостатък. Искам епилатор, нов модел, да не е много шумен, да почиства бързо и качествено. Искам да разбера дали с времето батерията на безкабелните епилатори отслабва, сменяема ли е и въобще заслужава ли си? Има ли и ново поколение с кабел?
Бях се спряла на този модел, но не знам дали няма да сбъркам да дам толкова пари и накрая батерията да се скапе за нула време и да стане неизползваем.
https://www.amazon.ca/Braun-Silk-epil-Epilator-Long-lasting-Removal/dp/B07ZHZ4WVV

Здравейте,имам същия модел епилатор,купен от Бг,магазин Зора на промоция 180лв,много е хубав,бих казала ,че е наистина тих,маха по-бързо от стария ми епилатор косъмчетата,болката е по-малка и ми излизат по-малко подкожни косми,за сравнение стария ми беше Филипс,модел към 300лв,с пинсети,не струваше въобще,кабела се развали много бързо,макар с кабел загряваше на 40 мин и спираше работа,а този с батерията кара по-дълго около 50мин.Нещо друго ако ви интересува питайте.

# 1 137
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 260
Много благодаря за отговора. Аз съм предразположена към подкожни косми и това също е важно. Едно време ми бяха казали, че епилаторите с пинсети предизвикват появата на повече враснали косъмчета и последно бях с керамични дискове, но кабелът се развали.
Мен, честно казано, най- много ме притеснява животът на батерията. Ясно, че няма нищо вечно , но да не стане така, че след година- две да е за боклука.

# 1 138
  • Мнения: 110
Браун 7175, 7700 са добри базови модели. Моят е 7700, с една приставка за по-нежни места. Не могат да се ползват по време на зареждане. Посочените модели често имат промоции.

Благодаря за отговора. Имате ли представа колко издържа едно зареждане? Мерна ми се коментар, че една дама се епилирала цялостно поне 3-4 пъти с едно зареждане. Е, да, всичко е и до обема от окосмяване Grinning

# 1 139
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Имам го от месец и нещо. Епилирам веднъж седмично нужните участъци. Решила съм да пробвам без да зареждам след всяко ползване, за колко епилации ще стигне батерията. Предполагам поне за три.

Общи условия

Активация на акаунт