Иде Коледната тиха, свята нощ, приказна е Варна, тъне във разкош!!!!

  • 12 775
  • 207
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 554
 Hug тук съм,имам си комп Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 133
И аз съм от блейките дето не са видяли, че има нова тема  ooooh!
ЧРД на малките госпожици днес! Да са здрави, винаги усмихнати и късметлийки в живота!   bouquet

Моята наблюдаваща лекарка няма да я хваля......то няма и за какво.
Купонджийките утре да си изкарат много весело!  cheers dance dazzler1

# 47
  • Варна
  • Мнения: 893
мдам, аз от днес съм вече баба  Laughing
свекитата бяха на гости по случай РД-то и ни подариха кукла-бебе Joy с кошара, с порт-бебе и разни други аксесоари Rolling Eyes
Лора се опита да се намърда в кошарата отмах Mr. Green
подариха й и един страхотен суитчър плетен, ще я снимам утре да ви я покажа  Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 2 631
И ОББ си работи - рапорт даден  bowuu

# 49
  • Мнения: 1 554
добър ви ден,как е настроението днес Flutter

# 50
  • Мнения: 2 960
настроението е наред,добре даже, Peaceза подготовка за купонЯ ще ми е на галоп...ама то кво ли да се готвя.... hahahaнЪл дзверо си е дзрер..колкото и да се кипри..Пък и много работа ми се очертава днес.Ша правя филм за един католически отец ,ама не онзи Ралф /у бре-де бре /ДИбрикасар ..а един полскЕГо отец newsm78че много имам да я свърша....айде да ми пазите място до тайфата- да не посочвам лично и поименно Hug  bouquetАко няма място за мен до най -иктивните/ ВАС мацки от тук-/направо правя кръгом и старт към дома Mr. Green

# 51
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Настроението е на 6,смао дето ми спряха водата ooooh! ooooh!
чИ и сняг няма  да изляза навън да се пообтрия с него беким мине за баня #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Направо ужасТТТТТ Twisted Evil

# 52
  • Мнения: 1 554
на мен пък ми дойде Crazy

# 53
  • Мнения: 125
Девойки прекрасни  Heart Eyes Теди, Лора и Боянка, честити ви рождени дни! Много здраве, усмивки и подаръци!   bouquet
Купонче гледам спрятате. Как тъй, чувам, за минерална вода сквернословите, тя е за миене. Ако стигнат цените на алкохола тукашните ще ви се пие и още как! Хайде, весело да си изкарате и да качите още на сутринта снимки.
Пък ние пак се обзаведохме с температура. Вдига оня ден, вдига вчера и като стигна 39,6 викам на мъво: Карай ни на доктор! и пътууувахме, пъъътууувахме безкрайно, Симо го игра транслейтър. в чакалнята-стая за игра, с книвки, пъзели и пр. до тук добре. докторчето - хубавец без престилка. И туй не е лошо. Коко му отхапа шпатулата, че се посмяхме. Интересното иде на края. Нищо му няма, няма бактерии, туй че с гърлото му можеш да спреш влака, а на челото му да си изпържиш омлет не е беля. Тук оставяме децата да се справят сами с болестта. Давайте му панадол, по 7мл, защото е мн силен. Дали не се обиди заради шпатулата... не знам. Нали са за еднократна употреба?!

# 54
  • Мнения: 317
Девойки прекрасни  Heart Eyes Теди, Лора и Боянка, честити ви рождени дни! Много здраве, усмивки и подаръци!   bouquet
Купонче гледам спрятате. Как тъй, чувам, за минерална вода сквернословите, тя е за миене. Ако стигнат цените на алкохола тукашните ще ви се пие и още как! Хайде, весело да си изкарате и да качите още на сутринта снимки.
Пък ние пак се обзаведохме с температура. Вдига оня ден, вдига вчера и като стигна 39,6 викам на мъво: Карай ни на доктор! и пътууувахме, пъъътууувахме безкрайно, Симо го игра транслейтър. в чакалнята-стая за игра, с книвки, пъзели и пр. до тук добре. докторчето - хубавец без престилка. И туй не е лошо. Коко му отхапа шпатулата, че се посмяхме. Интересното иде на края. Нищо му няма, няма бактерии, туй че с гърлото му можеш да спреш влака, а на челото му да си изпържиш омлет не е беля. Тук оставяме децата да се справят сами с болестта. Давайте му панадол, по 7мл, защото е мн силен. Дали не се обиди заради шпатулата... не знам. Нали са за еднократна употреба?!
хм Thinking гледай ти, не се шашкат като нашите явно. За еднократна употреба са да........шпатулките

# 55
  • Мнения: 50
Привет момичета,настоящи и бъдещи майчета.От скоро реших да се прехвърля в този форум,останових че е много по-готин от този който доскоро посещавах.Тук има страхотни теми,особено това за формирането по градове и райони е чудесно измислено.Надявам се да ме приемете,имам какво да споделя със вас

# 56
  • Мнения: 143
Честит рожден ден на малките принцеси! Да растат живи,здрави и много палави  bouquet  bouquet  bouquet

# 57
  • Мнения: 72
ЧРД на малките рожденници! Да са живи,здрави и мноооого послушни.

Е и никой не каза ще водите ли някъде децата на дядо Коледа да им даде подарък,явно не.Аз чух, че щяло да има в Централ Плаза на 21.12, но се чудя защото на 13 и 14.12 ималосамо някакво джудже да събира писмата за дядото и до стълбите и било за по-големи деца newsm78
А някой знае ли прие ли се кога ще се подават документи за ясла и градина и с какви документи?Хайде лека на всички Hug

# 58
  • Мнения: 2 631
ЧЕСТИТ ВТОРИ РОЖДЕН ДЕН НА СЛАДКОТО ВЕЛЮЧИ!
ДА БЪДЕ ЖИВА И ЗДРАВА!
ДА РАСТЕ МНОГО ЩАСТЛИВА!
И МАМА И ТАТИ ДА Я СЛУШКАТ МНОГО!


МИЛА ДИ, ЖЕЛАЯ ВИ ОТ ВСЕ СЪРЦЕ ПРЕКРАСЕН ДЕН, ИЗПЪЛНЕН С ХУБАВИ МОМЕНТИ И ЕМОЦИИ!
ЦЕЛУВКИ ОТ МЕН И АЛЕКС!

# 59
  • Мнения: 2 960
ЕЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ КАКВО СПИТЕ ,БРЕЙЙЙЙЙЙЙЙ PartyКУПОНДЖИЙКИТЕ Mr. Green.Давайте фото Мексикото тук Peace

Общи условия

Активация на акаунт