Отговори
# 60
  • Мнения: 468
Добро утро и от мен мами!
Честито на всички мами!
Мамите с опит - искам да ви питам, кога се дават капките против рахит? Че ние вече сме на 20 дни и мисля че тогава започват да се дават, но не съм сигурна

# 61
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 778
Ками аз започнах от 1месец, но педиатъра ще ти каже по-точно!

За всеки случай пак пускам петиция в подкрепа на платеното майчинство да стане 1година. Внесено е повторно от НДСВ и сдружението на настоящи и бъдещи майки, че от сладките ни бебчета може да не сте обърнали внимание на предишният ми пост. Wink
Който иска нека го подкрепи!

http://www.bgpetition.com/miachinstvo/index.html  


   

# 62
  • Мнения: 2 961
И аз днес съм на консултация и този преглед за разкритие много ме притеснява  Embarassed
Имате ли представа тези с планово секцио дали ги гледат за разкритие?  Rolling Eyes

# 63
  • София
  • Мнения: 308
Добро утро и от мен Hug

Честито на мама Орлина и на щастливия татко! Да е жива и здрава Йоана и много да ги радва! Поздрави на мама и бързо възстановяване!  bouquet

Нина, благодаря за петицията!

Сисето, прегледа не е от най-приятните, но ние колко неща преживяхме, та един преглед ли ще ни уплаши Laughing Не се притеснявай!
Амбер, мисля че ги гледат, че да не е тръгнало бебето!

Деси, твоя бебок голям палавник! Laughing Секцио ли остава засега?

Последна редакция: ср, 03 дек 2008, 09:42 от Didi*

# 64
  • Мнения: 1
Добро утро и от мен!

ЧЕСТИТО НА МАМА ОРЛИНА И НА ЩАСТЛИВИЯ ТАТИ!!! Нека малката Йоана ви носи само радост! Да ви е жива и здрава!

Честита синя радост на мама Цвети!!!

И аз подписах петицията, дано има полза.

maigto как е майка ти

Хубав ден на всички и късмет на тази за които днес е Големия ден

# 65
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 778
amber  докато лежах в болницата 2пъти ме гледаха за разкритие въпреки, че съм секцио.

Айде хубав ден от мен. Ние в тоя дъщ ще ходим да търсим нова дъска за гладене, че какво ни чака следващите месеци!  #Crazy

# 66
  • Мнения: 19
Честито на всички мами, да се възстановят бързо ,за да се радват пълноценно на сладките си бебчета.А на всички нас,които сме в очакване успех и леко раждане!Май вече всички ни е хванал мързела-с тези големи бебчета в корема-тежи ни всичко.Лек ден на всички!!!!

# 67
  • Мнения: 1 152
Сега като гледам колко бебета имаме вече.  Heart Eyes Не е за вярване, че заветният месец дойде. А и гледам колко мами чакат датичката си за секцио... Има ли някой като мен с нормално раждане? newsm78

# 68
  • Мнения: 781
Чаена мацко, не ми се спори, ама ваничката си е отвсякъде малка. За моето и твоето дете е голяма, ама те са изключения. Ивана е на 3.5г. 97см и 11кг. понякога си влиза в една кофа и се къпе там. Но за "нормалните" деца, които са си в норма на кила си е малка. А иначе е въпрос на лично предпочитание кой какво ще си купи. Аз си давам мнението, като човек с опит.  Peace

Успех на чакащите днес, аз си хващам парцала, че мен си чака....   Laughing

# 69
  • Мнения: 2
Деси, твоя бебок голям палавник! Laughing Секцио ли остава засега?

Мани, мани, не знам как ще се справям с него на живо  Joy В понеделник съм на контролен преглед и ако е бил послушен, ще го чакаме да тръгне сам, ако не - във вторник ме приемат, а в сряда ще го измъкнем за ушичките малки Simple Smile

Имаш ли новини от Лили, или още е рано?

# 70
  • Мнения: 48
 Simple Smile   ех, че е хубаво така - още бебета са се родили     Simple Smile

Ч Е С Т И Т О   Н А   М А М И Т Е   И   Т А Т К О В Ц И Т Е!!!   М А Л К И Т Е   С Л А Д У Р И   Д А   Р А С Т А Т   З Д Р А В И!


Леко раждане на мамите, които се готвят за голямото събитие    Hug   и слънчеви емоции на всички     bouquet

Последна редакция: ср, 03 дек 2008, 10:29 от @->-- wild flower

# 71
  • Мнения: 329
Сасано и аз съм за нормално раждане и вече почти не остана. Обаче малкото юначе май му е добре в корема ми и изобщо не показва намерение да излиза. Ако не се роди до петък когато ми е термина ще ходя при док да видим има ли разкритие, как са води, плацента и тн.

# 72
  • Мнения: 46
Здравейте момичета,

Искам да копирам линка към петицията в подкрепа на майчинството и да го сложа на скайпа си, за да може хората да го видят и подпишат, но не знам защо като го направя и ми се отваря една подобна петиция, но явно по-стара за майчинството след 9-те месеца, че искали да го отрязват от 220 лв. на 190 лв, за това се отнася текста. Сигурно е нещо старо, но обърнете внимание, при вас отваря ли се друга страница след като копирате линка?

# 73
  • София
  • Мнения: 308
....
Имаш ли новини от Лили, или още е рано?

Нямам новини още. Тя беше от 8,30, но докато я оправят насам-натам...Снощи ми каза, че при първа възможност ще пише.

Румяна, на мен ми се отваря правилния линк. Не знам защо така се получава при теб.

# 74
  • Мнения: 1 152
Сасано и аз съм за нормално раждане и вече почти не остана. Обаче малкото юначе май му е добре в корема ми и изобщо не показва намерение да излиза. Ако не се роди до петък когато ми е термина ще ходя при док да видим има ли разкритие, как са води, плацента и тн.

Ааа, да, не ти е останало време за срещата. Но не се знае.  Wink

rumyana_pld отворя ми се без проблем, дори я подписах.  Peace
 
ninanb моята гладачна маса е от Метро и съм супер доволна.

Общи условия

Активация на акаунт