Отговори
# 30
  • Мнения: 2 592
Ники, как така Лили не е в Токуда, защото няма места  #Crazy

Нали е планирано секцио? Олеее, нали уж за това плащаме толкова пари ...

есес, да ти кажа от известно време само това мисля ... не ме е страх толкова от самото раждане, нито от болките, тях ще изтърпя.. ама бебка дали ще е добре ... хем искам вече да виждам бебка, хем обаче ме е страх дали ще е наред всичко и дали ще е здравичка ... уж се старая всичко да си спазвам и мисля, че го спазвам до колкото мога, но пак ми е едно свито  Sad

# 31
  • Мнения: 2 592
Ох, извинявам се, но ноистина съм много разсеяна  Embarassed: Йоанка, темата е чудесна както винаги, благодаря  Hug

# 32
  • Мнения: 342
Nenna Hug
Недей да се ошашкваш отсега, че като се появят малките съкровища сигурно сън няма да спим от притеснение.
Есес, и аз съм като теб все си позволявах по някоя цигарка от време на време или чашка винце.. ама няма как да живеем в инкубатор 9 месеца..  Blush

Стискам палци всичко да мине по мед и масло утре за Лили, и в четвъртък за Стаси и Yammy! Бързичко да се възстановите и да си нагушкате бебоците. fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Някой има ли връзка с mimeto_rz и k_jordanova? А със Светла? Виждам, че терминът й е на 02.12, а тя отдавна не се е появявала в темичките.

 smile3502

# 33
  • Мнения: 4 589
Nenna Invisible Ми каза, че нямало места и е в друга болница и за сутринта има секцио. Аз така разбрах. Но няма проблем, в крайна сметка е важно бебето и мама да са добре.

Утре ще разпитам. тя ми каза, че друга мама е там, ама аз не разбрах коя.

# 34
  • Мнения: 2 149
Eee, Kika, не си честна  Wink Не ги връзвам изобщо, не съм вносител на ваните. Просто показах какво купихме. Аз съм писала, че имаме голяма анатомична , затова си позволих тази глезотия. Моят Тони да ви кажа, към момента е около 83 см някъде и е 12 кг. Само да ви кажа също така,  че той е на 2г8м, а племенницата на 1г2м е 10 кг минала вече. Та, моето бебе от 2400 докато стигне до анатомичната вана, която имаме, трябваше да навърши колко 8-9 месеца някъде. По спомени.
Ако бебето ви се роди 60 см и е тежко 5100 /като Биг Бейби Априлски/ и тогава тази вана ще е точно за има-няма месец ползване.
Ето, затова ви я снимах, да добиете представа.
Ако искате вана за дълго ползване, ,купувате като тази на Мерил -анатомична, гледам че е голяма и изглежда комфортна определено! Peace
Първата на Тони беше за 15 лв+стойка около 28 лв, ами пак към 50 лв дойде някъде. И като стана малко по-голям, не му беше добре в поставката, пък ваната не бе анатомична, за да го оставяме спокойно и тогава мидадоха анатомичната - е, родих се с нея!

Кой си е платил за Токуда, пък другаде ще ражда?  newsm78 Те нали ще му върнат парите, все пак не са малко и човек няма да дава пари за този дето духа /демек вятъра/

# 35
  • Мнения: 16
ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ НОВИТЕ НИ БЕБЧЕТА И ТЕХНИТЕ РОДИТЕЛИ РАЗБИРА СЕ.       ХАРЕМ  Hug                                   

# 36
  • Мнения: 1 152
Чаено момиче парите винаги се плащат следварително. Нищо не е платила на вятъра, а просто ще е много разочарована предполагам.  ooooh! Аз поне бих се чувствала прецакана.  Crossing Arms

Но всичко ще е наред Лили. Hug

# 37
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Здравейте, момичета! Аз влизам във вашата темичка в ролята на щъркел stork-boy, за да ви кажа че вчера на 1.12.08 в 13.40 на cveti & petyo73  им се роди малък мъж Ивен Енислав 3.125 кг и 50 см newsm74  ylinfant

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Йо  Hug    bouquet Супер темичка ! Praynig Само позитивизъм и много бебчета да има в нея !

И аз съм обладана от същите страхове и въпроси  Tired.Все се моля бебка да е добре и да е здрава и всичко да си има  Praynig.Обвинявам се за много неща през бременността.Чудя се дали съм се хранила разнообразно и се улавям , че не съм.Дано само всичко да е наред с всички мами и техните родени и все още неродени бебчета  Praynig

 fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Стискам палци на всички мами , на които им предстои срещичка със съкровищата им  Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 2 958
Добър вечер:)

# 40
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 688
Честит малък мъж на cveti & petyo73 ! Да е жив и здрав и много да слуша мама и тати! На мама бързо възстановяване и прибиране вкъщи!    bouquet  bouquet  bouquet

# 41
  • Мнения: 23
Есес я по спокойно я карай,бебетата на всички ще са живи и здрави трябва да сме сигурни в това.Бъди спокойна и мисли само за момент ав който ще се запознаеш с малкото човече  Hug
ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ МАМИ

# 42
  • София
  • Мнения: 308
Честито бебче на cveti & petyo73!

Йоанка  bouquet

Аз тази вечер съм нощна, но снощи много ме болеше главата и си легнах в 9, та сега вече се наспах, даже и закусих Laughing

Нена, не се притеснявай, Лили е в Токуда, но е нямало места в родилното, че имало много мами за нормални раждания и са я настанили в гинекологията. Те така процедират деня преди секциото, ако няма места. Няма човек, който да са го върнали, все пак сме със следени и уговорени раждания. Споко!

Есес, всеки има такива притеснения, но като знам, че познавам майки които през цялата бременност не са спирали да пият и то твърд алкохол, пушат и какво ли още не, ти с твоите няколко цигари къде си тръгнала да се притесняваш. Пък и нали затова ходихме по толкова изследвания! Аз през цялата бременност бях на лекарства, заради заболяването ми, така че имам още повече поводи да се притеснявам. Но вярвам на лекарката си и се надявам всичко да е наред, все пак не съм единствената с такова заболяване и не знам за случай с увредено дете.

Последна редакция: ср, 03 дек 2008, 05:47 от Didi*

# 43
  • Мнения: 39
 Добро утро от мен! Wink Йоанка темата е много готина! newsm10. Аз нещо напоследък ставам доста рано, направо по първи петли а и откакто разбрах,че ще се видя с беба в петък сън не ме лови от вълнения. #Puppy dog  Днес пак имам ходения ще си правя последните изследвания,които ми иска доктора и после смятам да се отдам на ГОЛЯМ МЪРЗЕЛ!!!!! smile3503
 лек ден на всички а на мамите който ще раждат леко раждане !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 55

# 44
  • Мнения: 1 540
Честито на всички новообебили се мами и на татковците, разбира се! Да са живи и здрави бебоците, много да слушкат и папкат, малко да плачкат! Бързо възстановяване на мамите!

Инвисибъл,  Hug

Лени, ти си герой!   bouquet

Един ден не бях влизала и цели 7 нови бебчета  Crazy Да са ни живи и здрави   bouquet

Йо   bouquet

Успех на всички мами, които ще родят тези дни  Hug

Общи условия

Активация на акаунт