Отговори
# 15
  • Мнения: 48
 Simple Smile  МАЙСКИ, ЧЕСТИТО ТИ МОМЧЕНЦЕ    Hug   ДА Е ЗДРАВ И ЛЕКО ДА РАСТЕ    Hug

Чаено момиче
, ако е тръгнало раждане, то нека да ти е леко    Hug

Леко да е за всички мамчета, които утре ще срещнат своите бебета    Hug

И лека да е ноща за всички ни    Simple Smile

# 16
  • Мнения: 255
Аги, ако са околоплодни води, мисля че със сигурност ще разбереш като тръгнат масово. Мисля, че може да изтичат на порции, ако главата на бебето запушва шийката и им пречи да изтекат.. но доколкото помня, няма проблем за бебето няколко часа след изтичането на водите... стискам палци да е фалшива тревога.. а ако е истинска, значи татито ще изпере новите придобивки  Heart Eyes

Ама голям съм оптимист.. то и аз съм на съседна дата, и хич не съм подготвена за бебчо.. май ще се засиля, да не съм изненадана (от зимата Mr. Green)
Ники, стискам палци на малката Алекс, тя е истински герой!

Аз имах повече киселини предните месеци и седмици.. сега се появяват епизодично... но по принцип моя корем не е високоразположен, с стърчащ напред, та сигурно затова.

# 17
  • Мнения: 45
Здравейте и от мен!
Леле колко нови бебета си имаме!!! Да са живи и здрави всички мъници, да растат щастливи, а на гордите мами бързичко да се възстаовят Simple Smile   bouquet   bouquet   bouquet

Аз тъкмо се пооправих и Яна ми се разболя, ама много тежко този път. Нито витамини помогнаха, нито хомеопатия, в момента сме на антибиотици, и чак днес видях светлинка в тунела. Милата 5 дни държа температура целодневно 40 градуса, направо как му останаха сили на детенце да ми се усмихва, незнам  Cry Добре поне, че не се случи да се разраждам в този момент, че хич не ми се оставяше милата само с тати.

Чаена, може да изтичат и на порции водите. Но ако на първата порция се чудиш, на втората със сигурност ще се усетиш ако са те. Стискам палци да не са те, но ако все пак е тръгнало - леко да е Simple Smile

Стискам палци на всички, които утре ще се срещнат с малките рожбички - да мине лесно и бързо и страхотни бебчета да си гушкате на финала    ylinfant Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 18
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 688
О Leny дано малката Яна се оправи по-бързо!  Praynig И аз нали тия дни се узорих с Йоана ту болна ту операции ту незнам вече какво. Понякога имаш чувството, че неможеш да приемеш повече, а успявяш отново и отново.

Аги съгласна съм с Leny моите води изтекоха на порции от 7сутринта до 11сутринта на другият ден - повече от 24часа. Първият път се чудех, но втората порция вече беше ясно какво става. Ако са те успех и на теб!  Peace

# 19
  • Мнения: 252
Честито на Майски да и е жив и здрав малкия Марти, да расте щастливо дете!!!На мама бързо да се възстановява
Добро ви утро!!!ле-ле още едно бебенце.Много хубаво.На раждащите днес успехС вас сме!!!
Гледам сте говорили за падането на коремите-моят си е паднал от вече месец и малко(потвърдено от док,че бебка е ниско,шийка изгладена и скъсена)),а и тя нали ми каза ,че нямало да устискам до 20.11.Е ,аз още съм си бременна и даже имам чувството,че скоро няма да е!!!Така,че според мен всичко си е индивидуално.
Да ви се похваля ,че и аз съм готова с почти всичко за бебка ,освен с количката.всичко останало е поръчано и го чакаме.
Лек и спокоен ден за сега и чакам новини за бебчета

# 20
  • Мнения: 551
Здравейте мами  Hug Ето ни и нас! Нещо ни се скапа компито, но вече сме на линия. Много сте писали, но ще се постарая да ви изчета.
Честито на Майски и на Шушинка много да ви радват малките мъже   bouquet  bouquet  bouquet
При нас нищо ново още си чакаме. Днес ще ходя да си вземам резултатите от изследванията, дано са добри.
Аз си имам няколко комплектчета за изписването, което си избера. Все са за момиченце да видим дали няма да има изненада накрая  Mr. Green
Лек ден от нас. Много се радвам на зимното време, защото знам, че скоро ще си гушкаме бебчетата.

# 21
  • София
  • Мнения: 26
Честито на Майски Simple Smile) Почнаха и момченцата вече да се показват!

Аги, май наистина не трябваше да купувате шише - ти си каза де  Joy. Стискам палци всичко да е ок и да мине леко и бързо /ако е почнало:)/

Термометърът показва -11  Shocked Поне е слънчево.
Много усмивки и хубави новини и тази седмица Simple Smile)

# 22
  • Мнения: 1
Добро утро! Момичета току що се връщам от улицата че водя сина на училище. Не излизайте ако не ви се налага много!Поледицата е страшна!Едвам се прибрах!

# 23
  • София
  • Мнения: 308
Добро утро!

Поли  bouquet
Аги, ако е почнало раждането дано да бъде леко! Много хубави покупки! Особено одеалото Heart Eyes
Камелия, малката е много сладка Heart Eyes
Деси и ти голям пазар си направила Laughing Каква ви е количката?
Лени, дано малката да се оправи скоро!

Днес очакваме много бебоци Simple Smile Да видим кой ще е първи.

Лек ден на всички и успех на раждащите!

# 24
  • Мнения: 19
Добро утро и от мен! Hug
Благодаря на Поли за темичката!  bouquet
Хайде стискаме палци днес за мамите, които сигурно вече са в болницата и скоро ще видят своите бебчета. Praynig
Мъжът ми беше болен миналата седмица, сега майка ми, децата на брат ми и той самият. Всички те са около мен и аз тръпна да не хвана нещичко от тях. Пия чай с мед и лимони, дано ми се размине. Бебчо е много активен за моя радост, но мисля, че вече различавам и тези подготвителни контракции. Може и да се заблуждавам и бебо само да се мърда вътре, ама май са си точно контракции. Дано да устискам до 5 декември, тогава ще ходя да видим дали сме се извъртели както трябва и ще ми правят гинекологичния преглед да видим какво е положението. Аз се поуспокоих, че най-вероятно ще раждам секцио, много ми беше криво като говорихме с доки в петък. Но, всяко зло за добро, важното е всичко да е наред и по Коледа да си гушкаме бебчо. santa2

# 25
  • Мнения: 462
Добро утро и от мен. Темичката е прекрасна.
Аз нали вече не мога да спя заради малкото човече съм на линия и с татито пием кафе и я чакаме да се наспи. Снощи ни падна пъпа.
Не е задължително водите да се изливат, понякога изтичат по малко.Леля ми роди през Юли и детето беше останало с една чаша околоплодни води от изтичане, но тя не е разбрала тъй като е ставало постепенно.Моя съвет е да отидеш на лекар. В осмия месец лежах в болницата именно за това. Съмняваха се за изтичане на води

# 26
  • София
  • Мнения: 26
Малко да се посмеете - на мен лично няколко от заглавията много ме разсмяха Simple Smile)


Ако бебетата пишеха по форуми… какви ли биха били заглавията

“Помощ! Мои снимки по голо дупе са в Интернет! Как да протестирам?”
“Каква поза да заемем, докато спим, така че домочадието да изпада в умиление. Споделете опит!”
“Защо пакетите със салфетки стигат само за половината стая и къде мама държи втория пакет?”
“Слънчите, зайче, миличко, сладичкият ми… Как да узнаем истинското си име?”
“Мама като ненормална се радва на акото ми - към какъв специалист да се обърна?”
“Къде ни е носленцето?”, “Къде са ни очичките?”… Те наистина ли не знаят???”
“Как да се науча да спя, без да изпускам цицата? След като заспя, ми се изплъзва..”
“Защо сестра ми постоянно ми прави физиономии и се плези: ниска култура?”
“SOS! Мама спи през цялата нощ!”
“Препоръчайте ми логопед за баба”
“А вас целуват ли ви по дупето?”
“Help! Обуха ми обувки - как да стана прав?”
“Как да се промъкна до котката?”
“Поход в поликлиниката. Писна ми!!!”
“Не дават да разхвърлям котешката тоалетна: реакция?”
“Слагат ме да спя в 9 вечерта. Как да се борим с това?”
“Почивка в чужбина - струва ли си да вземам и родителите?”
“Свирене с уста и други начини на творческо самоизразяване”
“Някой пробвал ли е на вкус “Фастум-Гел”-а? Искам, но досега не ми се е удало…”
“Какво трябва да може мама на 27 години?”
“Колко джиесема сте осмукали досега?”
“Услуги: художествено размазване на каша по лицето”
“Носът на мама изобщо не е еластичен. Нормално ли е това?”
“Помогнете! Расте ми коса!”
“Продавам комплект мамини дрехи, размер 46″
"Какво да изям, за да акам виолетово?”
“На мен - пюре от моркови, на тях - шоколад. Къде е справедливостта?”
“Плешивината на татко не зараства. Това рахит ли е???”
“Коремът на мама се поду. Какво значи това?”
“Анкета: кой е опитвал на вкус стайните растения? Кои са по-вкусни?”
“Анкета за кърмачетата: какво искате мама да хапне в новогодишната нощ?”
“Писна ми от мамината цица! Искам татковата! Някой с подобни проблеми?”
“НАЯДОХ СЕ!!! Как да обясним това на родителите?”
“Как да се избавим от космите по гърдите на татко? На отскубване реагира с вик. Препоръчайте безболезнен начин”
“ВИК НА ДУШАТА: Котката я хранят с по-вкусна храна! А всички опити да възстановим справедливостта се наказват жестоко! Защо???”
“Трябва ми социална помощ. Нямаме сол и захар. Ям гола каша. Повръща ми се!”
“Помощ! Новият памперс ме кара да изглеждам пълен. Посъветвайте ме за нормален модел”
“На 25 години не може да пее! От кого да потърся помощ?”
“Всеки ден ме къпят. Има ли и други толкова мръсни?”
“Зайченцето бяло”… “Хей, ръчички”… А какъв е творческият потенциал на вашите родители?”

 hahaha hahaha Joy

# 27
  • Мнения: 20
Добро утро мами  Hug
МИВ стискам палци,дойде този понеделник най после  Hug
Момичета да ви питам,замръзвал ли ви е климатика  Thinkingние отскоро сме с климатик и тази сутрин го пускам а той почва да бръмчиииии  Outta Joint и го спрях,явно е замръзнал,то при тези -10 сигурно е нормално ама зимата  Shockedкво ще правим.Някой има ли опит как е най добре да работи климатика,постоянно да поддържа температура или да се спира.И как е по икономично?
Аз от днес започвам да уча за последния си изпит  Crossing Arms той поне не ме притеснява,не е труден,но все пак си има за учене.Дано бебо да устиска до 30.11 че да знам че съм приключила с това.Иначе вече нямам търпение да се появява това бебче а и ми тежи доста. Вчера му декорирах бебешкия кът  Hug и сега ще го снимам и ще ви кача снимка  Hug много му се радвам.Днес съм решила да ходя да му търся педиатър  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 20
Хахахаха  hahaha Латка много са готини

# 29
  • София
  • Мнения: 308
Латка Joy Joy Joy

Момичета, чудя се за стерилизацията на помпата и биберона за болницата, докато съм в болницата как да става стерилизацията? Сега съм заредила стерилизатора и таткото ще направи първата и ще ми ги донесе, но след това newsm78. Моля, по опитните мами да кажат дали е толкова важно първите дни да е винаги стерилизирана помпата, при положение, че няма да давам сигурно изцедената кърма на бебо, че нали ще е повече от това(да се надяваме де), което той може да изсуче.

Есес, нормално е да замръзва климатика, но той си се размръзява сам. Може би зависи от марката, но нашия като замъзне, спира за няколко минути да се размръзи и после пак започва да духа. Все пак -10 градуса не е много, нашия издържа и на по-ниски температури. За икономичността - по-добре е да работи постоянно, да не се изключва, особено зимата, тъй като като замръзне и ти го включиш, хаби много ток! По-добре, ако не сте в къщи да го оставяте на 18-19 градуса, колкото да работи и да поддържа някаква температура.

Общи условия

Активация на акаунт