През ДЕКЕМВРИ сняг ще вее, мама бебче ще люлee

  • 16 090
  • 283
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 152
mira_georgieva аз ако чаках на ЖК в Шейново нямаше да съм разбрала какво е и до сега.  Peace Пълно разочарование са! Tired

# 31
  • Мнения: 688
Благодаря на всички мами за топлите думи  Simple Smile
Надявам се да съм внесла малко снежно настроение  Heart Eyes , нещо ме налегна вдъхновението - Коледа е един от любимите ми празници Party!

# 32
  • Мнения: 4 589
Много е хубава темата, право на теб!!! И весела и празнична.

И аз да се запиша тук, че къде без мен.....

Да ни е на късмет и сполука  Joy

# 33
  • София
  • Мнения: 141
Цвета много хубава темичка. И аз вече се настройвам коледно и това ми е любимият празник.

Диво цвете, Алесия  newsm59  Tada Да сте живи и здрави, скоро да гушкате малки пухкави бебета  Simple Smile

Честито на мама Fineti newsm51

Камелия, добре дошла. Чакаме снимки.

Стискам палци на Санчес и Майски.

Eses, поздравления за изпита. Сигурна бях, че ще го вземеш.

Харем,  Hug

Днешната темичка ми беше доста интересна. Лошото е, че отново няма единно становище точно от кога да започне захранването. И ако педиатърът ми каже нещо различно от това, което чухме, трябва ли да се съмнявам и да се измъчвам дали правя най-доброто за детето си  newsm78 Ще видим, да стигнем до там  Simple Smile
Утре ще ми правят последните изследвания преди раждането, надявам се резултатите да са добри и остава само да чакаме големия ден  Simple Smile

# 34
  • Мнения: 16
Здравейте и от мен в новата темичка.
Аз също съм с планово секцио и вече си имамаме дата - 01.12
Ще бъде в Майчин дом Варна. Във вторник бяхме на преглед, ще си имаме принцеска, най-накрая се показа срамежливката...
Успех на всички мами   bouquet

# 35
  • Мнения: 23
ЧЕСТИТО НА НОВОТО НИ БЕБЧЕ ,ДА НИ Е ЖИВО И ЗДРАВО И МНОГО ДА СЛУША МАМА И ТАТИ
 Честито и на рожденничките и те да са жии и здрави

# 36
  • Мнения: 187
айде да се запиша и аз в темичката.
стискайте ми палци утре съм на ЖК
айде,лека вечер отивам да си легна пак

# 37
  • Мнения: 429
Прекрасна е темичката! Много нежна и красива Hug Hug Hug
Да се пълни само с хубави новини!

# 38
  • Мнения: 4 589
miIV-Milena Ivanova приятелки, които са разждали казаха, че може да си седиш още няколко дни с паднала тапа. Важно е да има разкритие, а щем няма, всичко е наред.

В момента, в който всяка от нас си гушне бебето ще забравим всички неволи.

# 39
  • Мнения: 386
 Цвета, поздравления- за начинаеща с правенето на теми си се справила страхотно!   bouquet

Деси, мерси за инфото. Аз имам чувството, че колкото мами има- толкова и становища относно кърменето и захранването. Надявам се да се включи някакъв силен майчин инстинкт в нас, та да може всяка да знае кое е най-добро за неиното бебче!
 А с легълцето и аз се включих (най-вече като даваща напътствия)- сигурно мъжа ми се е поизнервил малко... Rolling Eyes  но приключихме с успех  newsm07

Маигто, ще стискаме палци за резултатите!  fingerscrossed

zakobako, добре дошла!

Успех на всички мами с тревоги!
Радвайте се на всяко ритниче, че съвсем скоро всички ще забравим какво е било чувството, но пък ще си гушкаме пухкавите бебоци!

# 40
  • Мнения: 399
Чудесна темичка!   bouquet Само хубави новинки да има в нея!  Hug Hug Hug

# 41
  • Мнения: 2 149
Момичета, не знам точно за какво мерене на тонове ми говорите, но нашата сестра/акушерка/ има апарат, с който от месеци следи тоновете на бебо, на всяка консултация. Последно каза, че са 150.
Запис на хартия не прави апарата обаче.

# 42
  • Мнения: 86
mira_georgieva по добре не разчитай толкова на Шейново. На мен запис ми направиха за първи път като ме приеха в болницата. Врагалева (нали си при нея във Фемина) ще те вика всяка седмица на запис на тонове - избираш си един ден от седмица и си ходиш. Не е лошо да проверих обаче дали са свършили профилактичните прегледи на банката и дали да ходиш следобед, иначе ще чакаш ужасно много.

Аги, май само са ти мерили пулса (тоновете) на бебето - това се прави с едно подвижно апаратче. А записа изглежда като кардиограма на сърцето, т.е. наблюдава се за по-дълъг период дали е в нормалните рамки сърчицето - тук те връзват с колачета и датчици. уффф как прозвуча, не е страшно Simple Smile

# 43
  • Мнения: 79
На мен на ЖК също не са ми правили запис на тонове  Naughty
Доколкото знам при преглед на ехографа се вижда какви са тоновете на бебето  newsm78
И мен можете да ме сложите при плановото секцио с дата 26.11
Цвети, много готина темичка   bouquet

# 44
  • Мнения: 2 149
Дааа, значи от другата седмица и аз да ходя в Т.Киркова да правят запис на тоновете, че и с Топни не са ми правили, но аз така и не бях чатнала, че трябва.
В седмицата по веднъж, нали така? И май е без направление?

Общи условия

Активация на акаунт