Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Хоп и аз да се запиша в новата темичка!
Страхотна темичка и страхотно оформление!Еми  bouquet  bouquet  bouquet
Нека да е на късмет и да имаме само добри новини!

Миленче с теб сме - давай смело! Praynig Praynig Praynig

Относно стриите,аз имам по бедрата още от 5-тия месец.Даже вече взеха да избеляват!В началото бяха тъмно лилави,а сега са доста по-светлички!Мажа се с какво ли не,но нищо не помага.То ако си предразположен към появата им каквото и да правиш си ги получаваш!Засега нямам по корема,което ме поуспокоява!

# 16
  • Мнения: 14
Стискаме й палци на Миленчето, ....   Praynig Hug

Аз да се отчета, в петък ме взимат в болница, в понеделник ще се срещнем с госпожицата, +13кг. нямам стрии за сега, ама то си е май предразположеност, иначе околоплодните води са ми намалели доста, човечката явно е едричка, и напъва от всякъде, просто се напипва  Rolling Eyes

В петък ще ме приберат да съм под наблюдение събота и неделя, та ако има зор да ни режат спешно!

Отиваме да почиваме, че не можем да седим по много!!

# 17
  • Мнения: 45
Хоппалянка!
За първи път се разписвам на първа страничка Simple Smile Да ни е на късмет новата темичка!
Еми, просълзи ме с оформлението, чак се замислих да вадя елхата Simple Smile

Аз да се похваля, след почти седмица борба ми просветна малко и вече съм по-спокойна, че съм оттървала антибиотика. То не бяха температури, болки в цялото лице - скули, чело, челюст, за сополите да не говорим - ужасна работа.

Оо, даже и нови бебчета си имаме!!! Да са живи и здрави  bouquet Heart Eyes, а мамите бързичко да се възстановяват и да идвата да разказват Simple Smile

Аз утре имам час при Диков, да видим какво ще ми каже за бебка. Преди две седмици бях със скъсена шийка и 1-2 см разкритие, пък сега да видим Simple Smile

Миленче, успокой се, това е най-важната предпоставка всичко да мине възможно най-гладко:) Късмет и стискам палци  Hug
Нина, Абел,  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 18
  • Мнения: 781
Милена, май ти е време Simple Smile

# 19
  • Мнения: 187
охх аз наистина може да лудна.сега се връщам от лекар,ами нищо.............ами този съсирек кръв било част от тази тапа,преди да тръгна пак имаше,но нямам нито разкритие нито нищо.....ще си пия магнерича и ще лежа.ще ставам само до тоалетната и за да се наям.....
а мъжа ми,той и той,като му се обадих да се прибира от работа за да ме заведе налекар пита ме нали какво ми има и аз му обясних.и той да вземе да каже на колегите си че раждам ooooh!и на свекървата се обадил че раждам ooooh!като ми каза щях да го убия.
и сега ми вика.......е,ти си добре ми аз какво да казвам утре наработа,като днес им казах,че утре няма да ходя,защото ти ще раждаш ooooh! newsm78
аааааааааа казах му да се спасява а и утре да ходи на работа,а не да ми се мотае в къщи ooooh! #Crazy
той и той ще ме довърши...... Crossing Arms
и така милички,аз отивам да си полягвам ooooh!

# 20
  • Мнения: 79
Ама и на мъжете не им е лесно  Joy hahaha в такъв момент и се паникьосват май  #2gunfire дори повече от нас 

# 21
  • София
  • Мнения: 529
ercm не сме при една лекарка. Аз ще съм при Карагьозова. Но не пречи да се видим там на по кафенце.  Grinning
Миленче, ти нали щеше да раждаш секцио? При положение, че ти е паднала тапата защо не те взеха за наблюдение?

# 22
  • Мнения: 551
Здравейте отново и от нас  Hug
Еми страхотно оформление на темичката, изпълва с много положителен и празничен заряд   bouquet
Аз да се отчета след ЖК : бебка е добре тежи вече около 3 кг и си отговаря на седмиците. Обърнала се е с главата надолу, но доки каза, че много често се върти и това никак не било добре. Има вероятност да се е омутала около пъпната връв. Предупреди ме като почне раждането да не чакам ами направо в болницата да ме вързват към някаква машина. Там докторите щели да приценят дали ще раждам нормално или секцио. Абе общо взето кофти работа. След една седмица пак ме вика да види дали се върти още и тогава пак ще говорим какво да правим. Само се моля всичко да е наред  Praynig
За сега това е от нас.  Hug

# 23
  • Мнения: 187
ercm не сме при една лекарка. Аз ще съм при Карагьозова. Но не пречи да се видим там на по кафенце.  Grinning
Миленче, ти нали щеше да раждаш секцио? При положение, че ти е паднала тапата защо не те взеха за наблюдение?
незнам,каза ми само да лежа и всеки ден да й се обаждам да и казвам как съм.и това били части от тая тапа,което наистина ми е странно newsm78в петък съм на ЖКи ще видим какво ще каже.мевжду другото и аз очаквах да ме вземат за наблюдение.дори като говорех с доки по телефона след това си дооправих багажа и очаквах да оставам в болницата ама....не ме искат
а мъжете,наистина се паникьосват много повече от нас Joyмоя като му се обадих му казах след около час да дойде,а той взе да ми заеква по телефона че тръгва веднага,и точно след около 10 мин си беше в къщи,незнам как се п;ридвижвал в този трафик от единия край на града до другия newsm78

# 24
  • Мнения: 20
Ето ме пак , страхотно оформляние, сега се връщам от джъмбо и там е пълно с новогодишна украса  Shocked а на мен разничко ми се струва. Купих на бебо едно памучно оделце,че си има само поларено и олекотена завивка и също така декорация за стаята му  Hug много и се радвам,едни такива като гумени(ама не са) фигурки,има слънце,2 облачета,2 птички,кокошка,кученце, дърво ,ограда и някакво пате та имат лепенка отзад и се лепят на стената или там където искаш,супер сладки са и понеже стаята е доста едноцветна мисля бебешкия кът да бъде направен,после ще кача снимки  Hug
Мив не се шашкай мила,няма страшно всичко ще бъде наред,лежи сега и си почивай ,пък ако бебка е решила по рано да излезе няма лошо,по добре когато тя иска отколкото да я извадят без да подозира  Wink

# 25
  • Мнения: 19
Привет и от мен! Чудесна темичка и коледно-новогодишното оформление е супер. Който може си го може. Браво  bouquet
Миленка, стискам палци всичко да е наред и бебчо да изчака до 24.11.
Аз днес ходих да купя коледните подаръци на племенниците ми, защото после ще ми бъде много трудно да го направя. Останаха ми още няколко дребни покупки. Heart Eyes
Стискам палци на всички тревожни мами. Praynig

# 26
  • София
  • Мнения: 308
Страхотна темичка! Еми newsm51 Мен вече ме е обзело коледното настроение!

Аз съм по-добре! След като не ми се успокоиха контракциите с лежане, излязох малко да се поразходя и сега като че ли са поспрели, ама ще видим. Пих и по един магнезий и но-шпа, ама какво да се прави поуплаших се, пак и ми се струва много рано за бебчо. Поне още една седмица да изкара Praynig

Миленка, твоя беб май е доста нетърпелив Simple Smile Дано да си изчака датичката, още малко остана! А мъжете наистина са по-притеснени от нас. Моя вече като не му вдигна, като ми звъни и го обзема паника Laughing

# 27
  • Мнения: 20
Страхотна нова темичка , а как обичам Коледаа  Heart Eyes
Инвизибъл   bouquet

Миленка , ама и ти ме разсмя с твоя мъж Simple Smile Важното е , че сте добре с бебчо, то донякъде е по-добре да си у вас вместо в болницата ! Само не се притеснявай! Всичко ще е наред Hug

# 28
# 29
  • Мнения: 22
Оооооххх момичета....толкова малко остана, а проблемите като че ли не свършват  Laughing Направо паднах под леглото от смях след разказа на МиИв  rotfImbo Споко, всичко ще бъде наред! Та то си е време, не се шашкай, нали сега мъжа ти е тук  Hug

Нинанб, Абел стискам ви палци! Ради, липсваше ни днес в Хепи, но е вече няма мърдане   bouquet

Еми, оформлението е супер! Тъкмо се чудех от къде да си купим Коледни играчки и Джъмбо звучи интересно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт